NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 12.10.2012 09:35

NH Car s.r.o.

http://nhcar.kia.cz/

Adresa:
V Oblouku 128, Čestlice, Praha - východ, 252 43 Průhonice

Kontakt prodej:
267 188 488 - servis
267 188 414 - prodej
fax: 267 188 450
e-mail: info@kiapraha.cz

Otevírací doba - servis
Po-Pá 8:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Otevírací doba - prodej
Po-Pá 8:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8239  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

zkouška

Příspěvekod Marabene » 12.10.2012 09:39

Zdravím všechny,
chci se s vámi podělit o zkušenost se servisem NH Car Čestlice. Jel jsem na první garanční prohlídku s Kia Ceed 1.4 cena byla 5.823 Kč. Při předávání vozu technikovi jsem ukázal, že mám doplněnou nádobku do ostřikovačů a taky jsem reklamoval popraskanou hadici sání a hlavně vrzající sedačku řidiče. Za kapalinu do ostřikovačů jsem platil 35 Kč za litr, nevím jak ho a kam ho nalily, na hadici my řekl, že je rozkousaná od kuny. Nedal jsem se a uhádal jsem to. No a na sedačku my řekl. Že to musí probrat s šéfem, sedačka prý stojí cca 30000kč. Na to jsem mu řekl, že cena mě nezajímá. Rozloučil se semnou s větou do dvou dnů vám zavolám, jak to dopadlo s reklamací. Asi po týdnu my došla trpělivost a poslal jsem mu email z dotazu na stav reklamace. Zřejmě asi nemá přístup k PC poněvač se my neozval další týden. A tak jsem nelenil a poslal mu email znova, do kopie jsem dal jeho šéfa. A ejhle, za hodinu jsem měl email, reklamace byla schválena, čekáme na dodání dílů. Další čekačka, tentokrát cca tři týdny. Znova jsem psal email tentokrát i s kopií pro jeho šéfa. Do deseti minut my volal, abychom se domluvily na termínu opravy. Říkám ok čas mám ale až příští týden. Za týden zhruba při polovině cesty do servisu( mám to do servisu cca 35km) my zazvonil telefon a kdo to nebyl? Servisní technik a moc se omlouval za nepříjemnou zprávu, že jim omylem dodaly jinou sedačku a kdesi cosi samý keci, sliboval, že se my ještě během dne ozvou a dá vše do pořádku. Uběhl den, dokonce dva, tři, čtyři a pořád nic. Tak nevím, jestli má dál čekat anebo si najít jiný servis. Každopádně budu chtít nějakou kompenzaci, ale bohužel nevím ještě jakou. Budu rád za každý váš názor či postřeh popřípadě návrh na kompenzaci.

EDIT snike: přesunuto do správného tématu
Uživatelský avatar
Marabene Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 6
Registrován: 22.10.2011
Bydliště: Benešov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
13800 km @ 6.6 l/100km

Re: NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod Prokeš » 12.10.2012 19:07

tak tam bych už nejel, to si snad dělají z tebe srandu,jiný servis navštiv,a přeji at ti to dopadne k tvé spokojenosti :yes: ...
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod Čambrla » 23.10.2012 19:31

@Marabene
Po přečtení tvého příspěvku ti můžu doporučit jediné: jezdi do Dolnisu v Mukařově. Já tam jezdím přes 4 roky a vždy naprostá spokojenost. Navíc to máš z BN i trochu blíž. Klidně se mi ozvi pro bližší info. ;)
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 17.11.2012 14:23

Zatím mám s Nh Car Čestlice velice dobrý zkušenosti při servisu Sorenta. Ať při řešení záruky a následné opravy a dále při servisních prohlídkách, kdy jsem mohl například osobně zkontrolovat kvalitu vypouštěných olejů. To pro mojí kontrolu v jakém stavu jsou mechanický skupiny. Dále po dvou nezaviněných nehodách byla oprava k mé spokojenosti a nyní po třetím nabourání mě tam čeká další oprava. Je ale pravda že Sorento znám do podrobna a servis si nyní dělám sám a tak dokážu odpovědně hodnotit práci v Čestlicích.
Poprvé jsem byl jednou v roce 2009 v servisu Dolnis v Praze 4, ale tam jsem nebyl spokojenej cenově. Pak servis nějak zkončil a já přešel do Nh Car a od tý doby bez problému.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: zkouška

Příspěvekod jezisek » 28.06.2014 09:20

Marabene píše:Zdravím všechny,
chci se s vámi podělit o zkušenost se servisem NH Car Čestlice. Jel jsem na první garanční prohlídku s Kia Ceed 1.4 cena byla 5.823 Kč. Při předávání vozu technikovi jsem ukázal, že mám doplněnou nádobku do ostřikovačů a taky jsem reklamoval popraskanou hadici sání a hlavně vrzající sedačku řidiče. Za kapalinu do ostřikovačů jsem platil 35 Kč za litr, nevím jak ho a kam ho nalily, na hadici my řekl, že je rozkousaná od kuny. Nedal jsem se a uhádal jsem to. No a na sedačku my řekl. Že to musí probrat s šéfem, sedačka prý stojí cca 30000kč. Na to jsem mu řekl, že cena mě nezajímá. Rozloučil se semnou s větou do dvou dnů vám zavolám, jak to dopadlo s reklamací. Asi po týdnu my došla trpělivost a poslal jsem mu email z dotazu na stav reklamace. Zřejmě asi nemá přístup k PC poněvač se my neozval další týden. A tak jsem nelenil a poslal mu email znova, do kopie jsem dal jeho šéfa. A ejhle, za hodinu jsem měl email, reklamace byla schválena, čekáme na dodání dílů. Další čekačka, tentokrát cca tři týdny. Znova jsem psal email tentokrát i s kopií pro jeho šéfa. Do deseti minut my volal, abychom se domluvily na termínu opravy. Říkám ok čas mám ale až příští týden. Za týden zhruba při polovině cesty do servisu( mám to do servisu cca 35km) my zazvonil telefon a kdo to nebyl? Servisní technik a moc se omlouval za nepříjemnou zprávu, že jim omylem dodaly jinou sedačku a kdesi cosi samý keci, sliboval, že se my ještě během dne ozvou a dá vše do pořádku. Uběhl den, dokonce dva, tři, čtyři a pořád nic. Tak nevím, jestli má dál čekat anebo si najít jiný servis. Každopádně budu chtít nějakou kompenzaci, ale bohužel nevím ještě jakou. Budu rád za každý váš názor či postřeh popřípadě návrh na kompenzaci.

EDIT snike: přesunuto do správného tématu


Mám Cee´da SW 2012 (ještě 1. generaci) a rovněž po roce od koupi mi začala vrzat sedačka řidiče :-( Jak jsi nakonec dopadl s reklamací, vyměnili ti jí a tys nic nemusel platit? Na příští garančce budu také požadovat její výměnu ...
jezisek Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 17  Témata: 1
Registrován: 28.02.2012
Bydliště: Vysoká nad Labem  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2012)
23000 km @ 6.9 l/100km

Re: NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod spd001 » 28.06.2014 14:07

mne zacala vrzgat po 1000km ale iba pri pohybe ked vytlacam spojku :x
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: NH Car s.r.o. (Čestlice) - prodej, servis

Příspěvekod pida75 » 25.09.2018 10:27

KIA v Čestlicích už NENÍ!!! I zastoupení pro ČR má už jinou adresu.
pida75 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 4
Registrován: 07.12.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carens IV (2014)
21000 km @ 7.1 l/100km


Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé