ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod SolidSnake » 08.03.2011 19:29

a co je s tím olejem, jsi druhy co se u toho sekl
Rio sport, 1,4/6,4 l/100
Uživatelský avatar
SolidSnake Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  
Registrován: 25.10.2010
Bydliště: Horní Jiřetín  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod vladislav » 08.03.2011 19:34

Koukni se do uživatelského manuálu jaký tam máš předepsaný olej??Jestli je možný 10W40 ??Ale asi ano servis to musí vědět..
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Jenda » 08.03.2011 20:02

@SolidSnake
Já mám naopak s ASAS s.r.o. Most jen ty nejlepší zkušenosti. Vedoucího servisu p. Bláhu znám osobně již od roku 2000, kdy dělal prodejce (v té době ASAS prodával a servisoval Daewoo) a já tam kupoval Daewoo Lanos. Dnes dělá vedoucího servisu :kia: a je ke mě vždy vstřícný a velice ochotný. Mám dojem, že při garančce jsem podepisoval při objednávce a sepsání závad, že zájazník souhlasí ze zkušební jízdou (nějakou takovou formulaci). Teď nemám podklady o GP :kia: u sebe, ale o ceně a průběhu opravy najdeš moji reakci v tomto vlákně dne 22.7.2010. Když jsem si pro auto zašel, bylo již hotové a mechanik s ním odjížděl na zkušební jízdu a do myčky k umytí. Pokud ta cena za zkušební jízdu zahrnuje i umytí vozu, je vskutku zanedbatelná. ;) Ještě by mě zajímalo, zda jsi měl vůz umytý a kde by jej měli umývat? Na dílně to těžko půjde. Jinak servis hodnotím hlavně z pohledu, jak se vypořádá se závadami na vozidle... a o tom to především je! ;)
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod SolidSnake » 08.03.2011 21:18

Ale já nehodnotím provedenou práci na voze.
a nemusí se mýt auto ale třeba motor , ale to je na servisu .
Já pokud jdu na servis tak auto mam vždy umyté. Nejsem nějaký prase co přiveze auto od bláta .
Je mi jasný , že vuz projedou o to nejde , jen říkám , že nikde na faktuře co jsem videl není naučovaná
položka projetí vozu . to opravdu vidim poprvé.
Myslete si o mě co uznáte za vhodné , ale proste garančka a jiná návštěva servisu jsou dvě veci .
Pokud mi budou zlobit tlumiče např , tak nebudu čekat do garančky. A pak to taky beru jinak .

a dám příklad jiný tedy . Můj ptec má toto auto také ten stejný prodejce , ten stejný servis . Čekali na auto v kavarně v hotelu Asas.
A servisní technik co prováděl takzvanou zkušební jízdu si s tím autem přijel koupit svačinu.
Tak to si pak s nadsázkou mužu taky říct , že položka projeti vozu je to same jako 20 dkg salatu a 4 rohlíky .
a ve finále sme zjistili , že u spolujezdce v mistech , jak je ten spínač na int. světlo , tak tam byla asi 5cm rýha asi jak měníly filtr .
Ale toi sme zjistili až asi za dva dny a jelikož jestli to servis přebral jako u mě taj jak by se člověk dovolal spravedlnosti ??? Nijak .

A Jendo nezlob se , že to tak napíšu , ale znát se s vedoucím prodejny , tak je to asi taky jiné .
Rio sport, 1,4/6,4 l/100
Uživatelský avatar
SolidSnake Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  
Registrován: 25.10.2010
Bydliště: Horní Jiřetín  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Stefi » 08.03.2011 21:26

:? Pro tento motor se doporučují dva oleje--- když Premium tak 5-30 a pro Standart 10-40 tady seto dá najít http://www.shell.cz/home/page/cze/produ ... match.html
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 09.03.2011 08:45

Na druhou stranu jako clen klubu mas narok na klubovou slevu, pokud jsi drzitelem klubove karty. Jendy se musim zastat ja sam jsem byl svedkem kdyz jsem mel jednani s panem Sajdlem a prisel tam pan Blaha neco ohledne jineho vozu tak prisla prave rec na klub a klubove slevy a spoluprace mezi Asasem a klubem funguje velice dobre.
Jak pise Stefi, klidne ti ten poplatek mohli nekam rozepsat a ani by si nemrknul a jeste bys podekoval. Proste platba kartou neni tak vyhodna jak by clovek ocekaval.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod SolidSnake » 09.03.2011 11:25

No to jo , ale nejse u Vás zase tak dlouho .
A pak třeba mi ted rozepíšou něco jineho po kritice . :cry:
Rio sport, 1,4/6,4 l/100
Uživatelský avatar
SolidSnake Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  
Registrován: 25.10.2010
Bydliště: Horní Jiřetín  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 09.03.2011 13:57

u nas neni podminka byt dlouho ale myslet to s klubem vazne.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod Nalim2 » 09.03.2011 14:34

:thu: ;) :thu:
Kia Cee'd II (2015)
Uživatelský avatar
Nalim2 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1380  Témata: 41
Registrován: 09.09.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1)
14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd II (2015)
32569 km @ 0 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod drak1234 » 09.03.2011 20:24

Stefi píše::? Pro tento motor se doporučují dva oleje--- když Premium tak 5-30 a pro Standart 10-40 tady seto dá najít http://www.shell.cz/home/page/cze/produ ... match.html


Chlapi je iné čo si napíše výrobca oleja a čo predpisuje výrobca automobilu pre určitú krajinu pre česko a slovensko je norma SAE 5W-20 až 5W-40 záleží od špecifikácie oleja, podľa výrobcu má byť ABOVE API SJ / SL.....
Pre tých čo nerozumejú čo znamenajú čísla:
Pre bežné označenie viskozitných vlastností motorového oleja sa používa výlučne klasifikácia SAE (Society of Automotive Engineers, USA). Táto norma používa pre klasifikáciu olejov 6 zimných tried (označených číslom a "W") a 5 letných tried (označených číslom). Číslo je len názvom triedy a nevyjadruje vztah k žiadnej fyzikálnej veličine.

Zimné triedy*: 0W, 5W, 10W, 15W, 20W a 25W
Letné triedy*: 20, 30, 40, 50 a 60
*) norma SAE J300

Zimné označenie vymedzuje tzv. štartovatelnosť motora pri nízkych teplotách. Všeobecne platí, že čím nižšie je číslo zimnej triedy, tým nižšia môže byt teplota okolia pri zachovaní tekutosti oleja dostatočnej pre fahké zapínanie motora (t.j. olej nie je príliš "hustý"). Oleje OW umožňujú bezproblémové štartovanie motora aj pri teplotách pod -50 °C, oleje 5W pri teplotách okolo - 40 °C atd. (platí to len orientačne, tento údaj do značnej miery závísí na type a velkosti motora).

Letné označenie garantuje dostatočnú viskozitu oleja pri vysokých letných teplotách. Všeobecne platí, že čím vyššie je číslo letnej triedy, tým vyššia môže byt teplota okolia pri zabezpečení dostatočného mazania motora (t.j. olej nie je príliš "riedky"). V praxi sa ukázalo, že v európskych klimatických podmienkach úplne postačujú tríedy 40, resp. 50, oleje triedy 60 môžu zapríčiniť mierne zníženie výkonu motora.

V súčasnej dobe sa prakticky výhradne používajú tzv. viacstupňové (multigrade) motorové oleje, ktoré umožňujú celoročné bezpečné mazanie motora v rozličných klimatických podmienkach. Označujú sa kombináciou zimnej a letnej triedy, typické sú napr.: OW-40, 5W-40 alebo 5W-50, 10W-40 a 15W-40.
Uživatelský avatar
drak1234 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  
Registrován: 04.03.2011
Bydliště: Martin  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
6000 km @ 6.8 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod ASAS Most » 10.03.2011 08:35

Vážení uživatelé automobilů Kia,
dovolte mi tímto reagovat na Vaši debatu o účtovaných poplatcích při garančních kontrolách. Nejdříve se zmíním o poplatku při platbě platební kartou.
Platební terminály jsme zřídili pro pohodlí zákazníků, pro některé je nepříjemné nosit sebou větší hotovost. Při platbě kartou banky účtují firmám poplatek ve výši 2 a více procent z celkové částky. Během roku tedy firma za tyto poplatky zaplatila nemalou částku. Koncem roku 2009 vyšel v platnost zákon, který umožňuje, aby si tento poplatek mohli firmy účtovat zákazníkům. Toho se samozřejmě chytila drtivá většina firem, mezi nimi i my. Záleží tedy na firmě, zda poplatek bude či nebude účtovat a jaký způsob kompenzace zvolí. Jak zde již bylo správně řečeno, některé firmy rozpustí tento poplatek do ceny materiálu, nebo služby. My jsme zvolili způsob přímý. Na faktuře je tedy přímo vyúčtován poplatek 1,5% z celkové částky.
Dáváme tak zákazníkovi najevo, že platba kartou není zrovna nejvýhodnější řešení a je na jeho uvážení, zda kartou platit bude nebo ne. Přesto 1,5% není tak závratná částka a jet několik kilometrů k bankomatu a zpět, případně ještě platit poplatek za výběr z bankomatu, vyjde dráž. Upozornění o tomto poplatku je vylepeno na naší výloze u vstupních dveří přijímací kanceláře od doby, kdy výše zmíněný zákon vyšel. Dále pak po ukončení servisní prohlídky a po vypočtení částky přijde zákazníkovi z našeho systému SMS s částkou a upozornění, že tento poplatek bude účtován. (Stane se, že si zákazník vyzvedne vozidlo dřív, než mu SMS odešleme.) Přesto je zákazník upozorněn i před provedením platby.
Co se týče poplatku za zkušební jízdu. Jedná se o úkon, který provádí mechanik po garanční prohlídce, aby zjistil, jak se vozidlo chová při jízdě a zda se na vozidle neobjeví ještě nějaká závada, hluk nebo neobvyklý jev, který zákazník při přijmu nenahlásí. Je to úkon, který musí mechanik provést stejně jako výměna olejového filtru, svíček, atd…. Všechny tyto úkony jsou na faktuře vyúčtovány. Navíc na zakázkovém listu je, jak v debatě někdo správně zmínil, věta „zákazník souhlasí se zkušební jízdou“. Tato věta není umístěna jako poznámka pod čarou malými písmeny, ale je v textu pod popisem objednaných prací. Pokud si tento úkon v jiných městech neúčtují, záleží jen na nich, třeba ho kompenzují jiným způsobem na ceně.
T o je asi vše, co bych k tomu mohl říci. Pouze snad dodatek pro slovensky píšícího uživatele. U modelu Kia Rio 1,4 je použití oleje 10W – 40 zcela přípustné a navíc je cca o 40% levnější než 5W – 40, což je doufám pro zákazníka výhodnější možnost.
Přeji Vám hezký den a mnoho najetých kilometrů bez nehod.

S pozdravem
Václav Čadek
Přijímací technik
ASAS, s.r.o.
Uživatelský avatar
ASAS Most Neuvedeno
Kia prodejce
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 29.10.2010
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod slava » 10.03.2011 16:07

Tak přesně takto, si myslím, že by tato rubrika mohla a měla vypadat.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 10.03.2011 16:18

I ja jsem za to rad, ze prave Asas se do teto debaty zapojil a doufam i do budoucna bude reagovat na podnety od nas majitelu ci potencionalnich kupcu.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod SolidSnake » 10.03.2011 16:57

Děkuji tedy za vysvětlení , ale jen tedy dodám , že na příplatek
ohledně karty jsem byl upozorněn asi 2 minuty před platbou .
Rio sport, 1,4/6,4 l/100
Uživatelský avatar
SolidSnake Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  
Registrován: 25.10.2010
Bydliště: Horní Jiřetín  Czech Republic (cz)

Re: ASAS s.r.o. (Most) - prodej, servis

Příspěvekod vladislav » 10.03.2011 18:17

Servis ,který navštěvuji já provádí zkušební jízdu pokaždé..Nikdy tuto jízdu neúčtoval..Ani myslím,že to nekompenzují jinak...Určitě je to zanedbatelná položka v ceně servisní prohlidky..(Ceny servisních prohlídek jsem měl vždy o dost nižší než třeba Mbiron..) A možná i tudy vede cesta k tomu,že patří mezi dva servisy v republice,kteří byly oceněny v rámci celé Evropy... :thu: Ale je na každém se rozhodnout ,který servis navštíví.. ;)
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

PředchozíDalší

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé