Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod rudolf.tomka » 15.01.2012 21:44

@ berunda toto sú vážne informácie :x :shock: :? , na mojom bolo najazených isto len 8 km :thu: :kia: :SK:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Aha » 16.01.2012 02:47

Já jezdím do BALKAR jen na garančky,servis a za tím spokojenost :thu: .Nové jsem si nekoupil ale dnešní době už se ničemu nedivím :| .Česká vychcanost nezná meze :thd: :thd: :thd: .

PS:omlouvám se všem za vulgární slovo ale jinak to nejde nazvat :innocent: .
KIA -Kupujete Ideální Auto
Uživatelský avatar
Aha Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 505  Témata: 2
Registrován: 21.12.2009
Bydliště: Netřebice okr. Český Krumlov  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (6)
TOP sponzor (1)

Kia Sportage IV (2016)
57004 km @ 7.0 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Prokeš » 16.01.2012 07:23

ano můžu potvrdit ,jel jsem u nich s předváděčkou kia Soul a byl odpojen tachometr...
Naposledy upravil Prokeš dne 16.01.2012 17:15, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Sbormistr » 16.01.2012 09:18

Hm, to je síla. :thd:
Já jsem tam měl auto jen přes víkend, než došly peníze na účet, tak snad moc nejezdili. Na druhou stranu jsem měl půjčenou předváděcí Sportage na celý víkend a tachometr normálně šel, tak nevím. :?
Niro 1.6 GDI HEV Exclusive + Premium Paket 2017 Obrázek
Sportage III 2.0 CRDI 4x4 Exclusive 2011-prodáno 2022 Obrázek
Cee'd SW 1.4 CVVT 2007- prodáno 2018

Když všechno zklame, přečti si návod
Uživatelský avatar
Sbormistr Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4872  Témata: 20
Registrován: 08.02.2011
Bydliště: Včelná  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (14) TOP sponzor (2) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Osobnost klubu (1)

Kia Niro (2018)
39897 km @ 4.91 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod MIRI K. » 16.01.2012 19:11

Mazec to je, ale nemyslím si,že by to byl problém jen u :kia: prodejců. Aut teď maj plný dvorky a svádí je to, (přece nebudou jezdit městckou nebo svými vozy,když můžou dělat reklamu)
Když jsem si kupoval ceeda tak v předváděčce měli jen béžového SW a já bral červeného :D (26.4.vyroben, 11.5. v ČB a 12.5. už jsem frčel s papírovou spz domů).

Co se týče servisu tak nemám jedinou vítku -1x menší bouračka, 4x serviska, 1x šrám na dveřích a vše na jedničku - tímto musím pochválit konkrétně pana Janouška s příjmu vozidel !!!

Holt vybrali jsme si :kia: tak to nemůžem srovnávat s garančkou na Felicii :D
Myslím si, že jsou i dražší pro podobné nové vozy.
Uživatelský avatar
MIRI K. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 19.05.2009
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
70000 km @ 6.5 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod berunda » 17.01.2012 22:03

Taky mi známý říkal, že nějak podvádějí se zárukami. V garanční knížce je štítek (samolepka), který určuje od kdy do kdy je záruka. Tu knížku vám musí dát hned při převzetí vozidla, ne že se budou vymlouvat, že jí ještě nemají. Tak si zkontrolujte, jestli vám souhlasí datum začátku záruky na štítku s datem, kdy jste si auto vyzvedli (nebo na faktuře), může se totiž stát, že místo sedmileté záruky budete mít záruku kratší (třeba jenom 6let). Kolega z práce má cee´da, kupoval ho v červnu a na tom štítku má březen, takže má kratší záruku o 3 měsíce a o tom mu nikdo nic neřekl.
berunda Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 06.12.2011
Bydliště: č.budějovice  Czech Republic (cz)

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod berunda » 17.01.2012 22:17

Když si koupíte jakékoli nové vozidlo, tak existuje nějaký zákon (a o tom moc lidi neví), že na garanční prohlídky nemusíte jezdit do autorizovaného servisu a o záruku nemůžete přijít. Garanční prohlídka musí být provedena ve stanoveném termínu v jakémkoli servisu, který na to má vybavení (na výměnu oleje je vybaven každý), ten vám vystaví potvrzení (stačí faktura), na kterém je rozepsáno, co všechno na autě bylo provedeno (a to se musí shodovat s tím, co je nařízené při prohlídce udělat). Takže si v autorizovaném servisu stačí zjistit, co všechno se při prohlídce má udělat a to si pak nechat udělat jinde. Můj známý má autoservis, garanční prohlídku, která stojí v autorizovaném servisu 4500.-Kč, on dělá za 2000,-kč a jezdí mu tam naprosto všechny značky. Takže, kdo chcete ušetřit, nemusíte jezdit do autorizovaných servisů a o záruku nemůžete přijít.
Nebo si v autorizovaném servisu zjistěte, jaký tam má být olej, a kupte si ho jinde (kde je o dost lacinější) a pak si ho přivezte na prohlídku a oni vám ho tam vymění.
Určitě si označte filtr a pak si zkontrolujte jestli vám ho vůbec vyměnili. Dost často se taky stane, že zaplatíte za originální filtr a oni vám tam daji neoriginální, který je o dost lacinější. Originální filtr je modrý s nápisem Kia Hyundai, neoriginální filtr je černý a bez nápisů.
Tak si můžete zkontrolovat, jestli náhodou nemáte neoriginální filtr za cenu originálního.
berunda Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 06.12.2011
Bydliště: č.budějovice  Czech Republic (cz)

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Sbormistr » 17.01.2012 22:49

Máš pravdu, že se štítky si moc starostí nedělají. Když jsem v listopadu 07 kupoval cee'd SW, tak mi dali štítek až v únoru 08. Ptal jsem se na to a bylo mi řečeno, že je to v pořádku, tak jsem se v tom dál nešťoural. Proč taky, že jo ? :lol:
Niro 1.6 GDI HEV Exclusive + Premium Paket 2017 Obrázek
Sportage III 2.0 CRDI 4x4 Exclusive 2011-prodáno 2022 Obrázek
Cee'd SW 1.4 CVVT 2007- prodáno 2018

Když všechno zklame, přečti si návod
Uživatelský avatar
Sbormistr Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4872  Témata: 20
Registrován: 08.02.2011
Bydliště: Včelná  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (14) TOP sponzor (2) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Osobnost klubu (1)

Kia Niro (2018)
39897 km @ 4.91 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod MIRI K. » 19.01.2012 19:02

U mě 5/2008 a štítek v poho, ;)


PS: autorizovaný servis s certifikací pro danný nový vůz a značku nemůže být o tolik levný - byl by sám proti sobě v době kdy chce každý vydělat :D , pokud ho nezdědil;
hodně se dá opravdu ušetřit na vstupních surovinách jako olej, díly apod.
Uživatelský avatar
MIRI K. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 19.05.2009
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
70000 km @ 6.5 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod laban » 21.01.2012 13:58

Vůz mám také od nich a když jsem se díval do knížky tak jsem si všimnul, že mi tam chybí onen identifikační štítek na str.23 :angry: . Díky Vám, jsem se ujistil, že tam opravdu musí být :oops: Dnes jsem tam volal, a p. XX se velice omlouval, že si značí a v pondělí mi jej budou posílat poštou :sleep:
KS III 2011 ( MY2012) 2.0 CRDi, 4x4 EX + Panorama střecha, ochranné plasty nárazníků, boční lišty.
Obrázek
Uživatelský avatar
laban Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 257  Témata: 3
Registrován: 07.07.2011
Sponzor (1)

Kia Sportage III (2011)
26020 km @ 7.9 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Aha » 21.01.2012 15:16

Na to že jsi koupil 19.10.2011 a neposlali ti identifikační štítek tak to je při nejmenším divný že zapoměli :x .
KIA -Kupujete Ideální Auto
Uživatelský avatar
Aha Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 505  Témata: 2
Registrován: 21.12.2009
Bydliště: Netřebice okr. Český Krumlov  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (6)
TOP sponzor (1)

Kia Sportage IV (2016)
57004 km @ 7.0 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod laban » 21.01.2012 15:33

Taky si myslím, v dnešní době se rychle zapomíná :D
Při přebíráni se o tom štítku ani nezmínil. Když jsem se potom díval do papírů, co vše jsem k němu dostal, tak jsem si právě všimnul, že v knižce je psáno něco reg. kartě nutné jako doklad k uznání reklamace a že se dostává od prodejce při koupi vozu atd. Taky jsem zapomněl jim oznámit, že mi ji nedali ( až dnes ) :lol:
Jenže tohle by měla být od nich samozřejmost, takže :thd:
KS III 2011 ( MY2012) 2.0 CRDi, 4x4 EX + Panorama střecha, ochranné plasty nárazníků, boční lišty.
Obrázek
Uživatelský avatar
laban Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 257  Témata: 3
Registrován: 07.07.2011
Sponzor (1)

Kia Sportage III (2011)
26020 km @ 7.9 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod MIRI K. » 30.01.2012 19:04

Tak koukám, že jsem asi jediný kdo má 2 štítky :D :lol:
Jeden jsem měl mezi papíry k autu a jeden jsem dostal od prodejce do ruky než jsem vyjel ze salonu
Uživatelský avatar
MIRI K. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 19.05.2009
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
70000 km @ 6.5 l/100km

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod berunda » 09.02.2012 23:35

Navštívil jsem servis Balkar, potřeboval jsem prokonzultovat nějaké věci.
Servisní technik, který tam seděl, nevím, jak se jmenoval, ale měl brýle, to bylo opravdu něco (odborník na pravém místě). Na cokoli jsem se ho zeptal, tak nic nevěděl, na otázky mi ani neodpovídal, jenom se přitrouble usmíval, absolutní nezájem, neochota, z jeho výrazu se dalo vyčíst, co by mi asi nejraději řekl - "neotravuj a vypadni".
Pak jsem si chtěl koupit gumové koberečky, tak mě poslal za roh za skladníkem, ten byl taky dobrej, seřval mě, že nemá čas, že dělá objednávku, ať počkám, tak jsem musel 10min. čekat, než ten milostpán bude mít čas, prodat mi koberečky.
To mě ujistilo v tom, že do tohodle servisu opravdu jezdit nebudu, s těma nechci mít už nic společného. Ty asi zákazníky nepotřebujou.

Když jsem jel do Brna, tak jsem se zastavil v J. Hradci a to byl úplně jiný přístup, ochota a jednání (profíci), byl jsem velice mile překvapen, tenhle servis opravdu doporučuju, a ikdyž je to z ČB 60km, tak se to vyplatí si tam dojet.
berunda Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 06.12.2011
Bydliště: č.budějovice  Czech Republic (cz)

Re: Balkar s.r.o. (České Budějovice) - prodej, servis

Příspěvekod Sbormistr » 10.02.2012 16:23

Dnes jsem si byl v Balkaru vyzvednout auto a shodou okolností mě obsluhoval stejný technik, jmenuje se Janoušek. Choval se přímo vzorově, dokonce mě jeho chování trochu zaskočilo. Vzhledem ke zkušenosti autora předchozího příspěvku marně pátrám, proč zrovna ke mně se choval s nejvyšší profesionalitou, prostě tak, jak by si člověk v autorizovaném servisu představoval. Jestli to způsobila nálepka Kia clubu, to by bylo skvělé, že ? :lol:
Je pravda, že jsem ho ve středu asi trochu zaskočil žádostí o opravu těsnění dveří dle TSB 617 s tím, že to bude zdarma na záruku. Dnes si mi ještě omlouval, že mně bez mého předchozího souhlasu dolili olej a ptal se, jestli jsem ochoten jejich olej zaplatit. Nakonec mi na cestu daroval škrabku na okno.
Doufám, že to nebyla náhoda a že se takto budou chovat ke všem zákazníkům. Za sebe mohu tetonkrát vyjádřit nejvyšší spokojenost. :thu:
Niro 1.6 GDI HEV Exclusive + Premium Paket 2017 Obrázek
Sportage III 2.0 CRDI 4x4 Exclusive 2011-prodáno 2022 Obrázek
Cee'd SW 1.4 CVVT 2007- prodáno 2018

Když všechno zklame, přečti si návod
Uživatelský avatar
Sbormistr Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4872  Témata: 20
Registrován: 08.02.2011
Bydliště: Včelná  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (14) TOP sponzor (2) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Osobnost klubu (1)

Kia Niro (2018)
39897 km @ 4.91 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé