Dolnis s.r.o. (Mukařov) - prodej, servis

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod vladislav » 01.07.2010 20:53

ohen10 píše:tak zajtra by mal byť konečne náhradný diel...dúfam že naozaj bude!!! aby výstuha zadného nárazníka nebola 4 týždne je fakt dosť :?

To teda je dost...Kdyby to byl nějaký díl ,který se tak často nevyměnuje tak neřeknu..ale nárazník a výstuhy si myslím je dost častá výměna..Tak at to dobře dopadne .. :thu:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 02.07.2010 11:40

Tak slovo dodržali, dnes idem pre auto na cca 15:00 8-) :drink:
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 02.07.2010 21:51

tak sklamanie... :( auto síce opravené, ale nie k mojej úplnej spokojnosti... nárazník nesedí dokonale pri pravom svetle a blatníku... je tam dosť veľká medzera a aj schod. Toto som hneď reklamoval, ale auto som tam už nenechal s tým, že sme sa dohodli, že ho zase prinesiem. Chlapík čo mi to auto dával jednal v pohode, všetko sa to riešilo a spisovalo v kľudnom duchu. Ešte to budú musieť doladiť.
Najhoršie je, že doma keď som parkoval som zistil, že ľavý parkovací senzor blbne. To veľmi neopravili :no: Takže z mojej strany nie úplná spokojnosť...Auto tam mali 4 týždne a vo finále toto...Som z toho dosť znechutený :? neviem, čo si myslieť... :?
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod mbiron » 03.07.2010 08:28

Nekdy by me zajimal nazor mechanika co tohle udela, jestli by byl s takovou praci spokojeny kdyby se jednalo o jeho auto. :(
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod andyf » 03.07.2010 08:58

mbiron píše:Nekdy by me zajimal nazor mechanika co tohle udela, jestli by byl s takovou praci spokojeny kdyby se jednalo o jeho auto. :(


Nejen u auta... :no: Nejen u auta... :(
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod vladislav » 03.07.2010 11:04

@ohen10
Tak tohle naštve..Čekat tak dlouho na běžný náhradní díl a pak ještě muset reklamovat špatně odvedenou práci...Ten mechanik nedělá dobré jméno servisu... :thd:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod rtan » 09.07.2010 09:52

Tak jsem asi slepý, ale nemohu najít DOLNIS Praha Spořilov.
Tak to šoupnu sem, stejně je to DOLNIS.
Před dvěmi týdny jsem si nechával doplňovat klimatizaci. Doplnili, řekli že chlazení se projeví po natlakování celé soustavy tak cca do týdne (???? :o ).
Následně jsem musel absolvovat cestu po Švýcarsku (cca 2500km) v posledním týdnu. Bylo nesnesitelně, tak cca 30°C. Povně jsem doufal, že klima zabere.
Ale ouha, s klimou či bez klimy stejné. Tak jsem tam byl znova tento týden. Po prohlédnutí vozu konstatovali, asi kompresor :cry: . Tak jsem tam auto nechal (prý tak dva až tři dny, než to přijde ze skladu. Druhý den mi však již volali, že auto je opravené a připravené k vyzvednutí. To bylo překvapení (milé :) ). Klimoška maká jak má, největší spokojenost. Vada byla v elektromagnetické spojce kompresoru klimatizace. Prý se s tím zatím nesetkali. Přístup i jednání absolutně SUPER.
(... jména úmyslně vynechávám ...)
Tímto vyjadřuji DÍK firmě DOLNIS s.r.o. v Praze na Spořilově. :thu: :thu: :thu:
Uživatelský avatar
rtan Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 55  
Registrován: 14.03.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1)

Kia cee'd SW (2008)
125000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Čambrla » 09.07.2010 13:32

viewtopic.php?f=10&t=49 Tady máš Radku ten spořilovský Dolnis. V současnosti 11. odshora. :D
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 13.07.2010 14:01

Tak dnes som tam zaniesol moje auto zase ako som sa s nimi dohodol, musia spraviť ten nárazník, aby tam neboli tie medzery a schody pri spojoch a tak isto som upozornil na samovoľné signalizovanie parkovacej sústavy. Som zvedavý, ako sa to skončí...A hlavne koľko budem čakať... :?
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 15.07.2010 15:31

Tak zajtra by som mal mať auto hotové. Som zvedavý, ako sa im podarilo poladiť ten nárazník. Ešte viac ma zaujíma, čo mi tam dali za parkovacie senzory. vzhľadom k tomu, že pôvodné nevedeli opraviť mi tam dali nové. Problém bol, že oni nelakujú senzory. Ale ja na bielom aute nechcem čierne!!!! Tak údajne zajtra budem mať auto hotové- nové senzory a aj nalakované, tak som zvedavý... :?
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 15.07.2010 16:43

Co je to za amatéry že dávají nelakované senzory místo původních lakovaných? U Sorenta mi v :kia: Čestlice, po tom co mě naboural zezadu jeden umělec, vyměnili automaticky senzory a lakování bylo samozřejmě provedeno a vyúčtované pojišťovně.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod rtan » 19.07.2010 11:22

Díly Leo, jsem jenom slepý. 8-)
Příště budu lépe koukat. :thu:
Uživatelský avatar
rtan Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 55  
Registrován: 14.03.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1)

Kia cee'd SW (2008)
125000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod rehmen » 02.02.2011 21:18

Je tu někdo, do by do Dolnisu dal auto na garančku a přinesl si vlastní olej? Pokud ano, tak jaá byla reakce?
Nejsem žádný škrt, ale mám možnost přes kamarádku koupit olej za cenu nižší než je běžně na internetových obchodech - a přeci jen jestli dám za 1l cca 100 kč nebo 600 - 800 kč (podle toho co jsem tu četl běžná cena v servisech), to už je sakra rozdíl.
Bílá po FL s ochranýma lištama vypadá fakt DOBŘE.
Uživatelský avatar
rehmen Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 188  Témata: 3
Registrován: 19.05.2010
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
84500 km @ 7.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Čambrla » 02.02.2011 21:27

Na loňskou garančku jsem se se servisem předem domluvil, že si donesu vlastní olej. Bez jakýchkoliv problémů. :thu: Jen je vhodné se s nimi domluvit, jaký olej můžu či nemůžu donést.
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod hermenet » 05.02.2011 08:01

Domluvil jsem si v servisu v Mukařově výměnu ťuklých dveří týden předem, v pondělí to tam odvezl, ve čtvrtek bylo hotovo. Takže tohle už je minulostí:
[album]2459[/album]
Auto je jako nové. :thu: Jen ať mu to dlouho vydrží :yes:
KIA cee'd SW 1.4 CVVT 80.2 kW Active (2009) Obrázek
Uživatelský avatar
hermenet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 204  
Registrován: 19.12.2009
Bydliště: Praha 4  Czech Republic (cz)
7. sraz Kia-Club.org (1)

Opel Zafira (2016)
90000 km @ 8.37 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé