Dolnis s.r.o. (Mukařov) - prodej, servis

Dolnis s.r.o. (Mukařov) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 00:20

Dolnis s.r.o.

Adresa:
Choceradská 236, 251 62 Mukařov

Kontakt prodej:
tel.: 323 660 328
fax: 323 660 338
e-mail: dolnis.prodej@dolnis.cz

Kontakt servis:
tel.: 323 660 083
fax: 323 660 338
e-mail: dolnis.servis@dolnis.cz

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=421
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Čambrla » 20.01.2010 19:43

Tak včera jsem v servisu absolvoval druhou garančku - po dvou letech, najeto 21 600 km. Přístup od počátku opět velice vstřícný, ochota řešit i řadu mých dalších požadavků. Náhradní vůz po dobu servisu bez problému. Opět u mě :thu:
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Rada Haryk » 17.04.2010 22:42

Ahojky,dne 16.4.jsem absolvoval 2 GP(30000km)..a mohu jen a jen napsat samé pozitivní slůvka na tento servis a p.Léra(technik)který přebíral moje Rio.Z mé strany jako zakazníka naprostá spokojenost a dávám za 1 :thu: Auto jsem tam sice nekupoval ale objednání na GP nebyl problém.Auto bylo přistaveno umyté jak ze vnitř tak z venku a nakonec mé návštěvy malý dárek na cestu domů.Prostě jedním slovem na závěr..SUPER :)
Rio II 1.4 16V Tropical Red Active Plus
Uživatelský avatar
Rada Haryk Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 99  Témata: 9
Registrován: 01.08.2008
Bydliště: Milovice  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2008)
175000 km @ 6.7 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Vlasta » 22.04.2010 18:26

I když jsem auto v Dolnisu Mukařov nekupoval,tak jsem tam byl na opravu předního nárazníku po pohlazení srnkou a na garančce. Naprostá spokojenost s přístupem k zákazníkovi .Auto bylo vypulírované jak ze vnitř,tak zvenčí.Při garančce to samé a ještě zadarmo půjčené náhradní.Tento servis můžu jen doporučit. :tongue:
Vlasta Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 1
Registrován: 13.02.2009
Bydliště: Skřivany  Czech Republic (cz)

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod alena » 03.05.2010 12:54

Vlasta píše:I když jsem auto v Dolnisu Mukařov nekupoval,tak jsem tam byl na opravu předního nárazníku po pohlazení srnkou a na garančce. Naprostá spokojenost s přístupem k zákazníkovi .Auto bylo vypulírované jak ze vnitř,tak zvenčí.Při garančce to samé a ještě zadarmo půjčené náhradní.Tento servis můžu jen doporučit. :tongue:



Ahoj, prosím tě to náhradní ti nabídli když si se tam objednával nebo když si jim to tam dovez? Já sem tam volala a když sem se ptala na náhradní vůz tak mi řekli 1000 na den. Já mám totiž docela dost věcí na reklamaci a auto by tam muselo zůstat díl. A to si moc nemůžu dovolit proto že se bez auta nedostanu do práce.
alena Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  Témata: 1
Registrován: 22.09.2009
Bydliště: černošice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2009)
19860 km @ 6.1 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod rehmen » 02.06.2010 19:26

alena píše:
Vlasta píše:I když jsem auto v Dolnisu Mukařov nekupoval,tak jsem tam byl na opravu předního nárazníku po pohlazení srnkou a na garančce. Naprostá spokojenost s přístupem k zákazníkovi .Auto bylo vypulírované jak ze vnitř,tak zvenčí.Při garančce to samé a ještě zadarmo půjčené náhradní.Tento servis můžu jen doporučit. :tongue:



Ahoj, prosím tě to náhradní ti nabídli když si se tam objednával nebo když si jim to tam dovez? Já sem tam volala a když sem se ptala na náhradní vůz tak mi řekli 1000 na den. Já mám totiž docela dost věcí na reklamaci a auto by tam muselo zůstat díl. A to si moc nemůžu dovolit proto že se bez auta nedostanu do práce.

Příští týden přebírám nového C'eeda a bylo mi řečeno, že náhradní vozidlo poskytují (pokud nejsou všechna popůjčováná) těm, kdo si u nich nové auto koupili - a to jak při garančkách, tak při případných reklamacích.

Jinak u mě tento prodejce zatím dobrý - ochotní, i když z počátku byla paní trochu zaražená, že jsem si po naší první schůzce nechal udělat nabídku i od konkurence. V auto branka mi nabídli výbavu za 12 tisíc zdarma, v Dolnisu nakonec dali 15 tisíc (bohužel, ale zrovna v den platby zvedla Kia ceny o 5 tisíc :( )
Bílá po FL s ochranýma lištama vypadá fakt DOBŘE.
Uživatelský avatar
rehmen Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 188  Témata: 3
Registrován: 19.05.2010
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
84500 km @ 7.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 25.06.2010 09:28

tak mám auto v tomto servise a čakám už 3 týždne kým im dodajú náhradný diel- výstuha zadného nárazníka :( ma to už fakt nebaví, je to dlhá doba!!!! :angry: ale servis za to nemôže...nieje na sklade ten diel
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod andyf » 26.06.2010 21:24

ohen10 píše:tak mám auto v tomto servise a čakám už 3 týždne kým im dodajú náhradný diel- výstuha zadného nárazníka :( ma to už fakt nebaví, je to dlhá doba!!!! :angry: ale servis za to nemôže...nieje na sklade ten diel


Ja jsem cekal tusim pres mesic... (Dolnis v Praze) Nevim, jestli je to specialita jen tohoto servisu, ale obavam se (a obaval jsem se toho uz pred koupi) ze nikoliv. A to jsem doufal, ze kdyz se to vyrabi na Slovensku, bude to tu za par dnu. Ze by nejaky dil vubec nebyl na sklade, to by me tedy nikdy nenapadlo.. :x
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.06.2010 22:47

Vyrobni tovarny (montaze aut) se o dodavku nahradnich dilu moc nestaraji, dodavka nahradnich dilu se deje od jejich vyrobcu a tak tvuj dil muze jit klidne z Ciny, Korei, Ameriky atd.Proste podle toho o kterou vec se zrovna jedna a kdo je jeji vyrobce. :idea:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 28.06.2010 09:12

andyf píše:
ohen10 píše:tak mám auto v tomto servise a čakám už 3 týždne kým im dodajú náhradný diel- výstuha zadného nárazníka :( ma to už fakt nebaví, je to dlhá doba!!!! :angry: ale servis za to nemôže...nieje na sklade ten diel


Ja jsem cekal tusim pres mesic... (Dolnis v Praze) Nevim, jestli je to specialita jen tohoto servisu, ale obavam se (a obaval jsem se toho uz pred koupi) ze nikoliv. A to jsem doufal, ze kdyz se to vyrabi na Slovensku, bude to tu za par dnu. Ze by nejaky dil vubec nebyl na sklade, to by me tedy nikdy nenapadlo.. :x


vraj výstuhu nárazníku vyrábajú v Nemecku...tak stále čakám...idem tam zavolať a pourgovať...
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod vladislav » 28.06.2010 15:33

Tak já nevím...Když jsem měl minulý rok tu bouračku kvůli brzdám..Tak jsem na žádný náhradní díl nečekal..Tak bud jsem měl štěstí a nebo ku Praze je to asi z Německa dál.. :) Měnil se mi nárazník ,světla,přední maska,atd atd...
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod andyf » 28.06.2010 22:13

vladislav píše: ku Praze je to asi z Německa dál.. :)

Mam bohuzel stejny pocit..
Spise se v Praze skladem nic nedrzi, vse se musi objednat a jeste cekat, nez se to vyrobi...
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 29.06.2010 09:31

tak včera som telefonoval dokonca s p. Neradom, ktorý má na starosť náhradné diely v celej ČR a ten mi prisľúbil, že v piatok to tam má byť a teda v piatok by som aj to auto mal mať. Ďakujem mu že to pourgoval, ale vo finále uvidím aký to bude mať výsledný efekt, ale verím mu ;)
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod Stefi » 29.06.2010 19:51

:? Tady souhlasím s Vladislavem, ve středu kolem 22.00 střet se zvěří, provedení fotek, poslání mailu servisu, měl to technik ve čtvrtek, telefonem jsem upřesnil detaily, informoval ČP o události, pak jsem byl mimo, v pátek jsem odvezl auto do servisu a vzal si náhradní, provedena obhlídka, díly které bylo třeba lakovat objednány ve čtvrtek na základě foto , v pátek dorazily, dopřesněny díly, doobjednáno, termín jsem dostal další pátek, a na 6.srazu jsem již byl svojim Pro_cee´dem, když vemu, že tam byla sobota a neděle/kdy se nedělá/ tak to je na jedna s hvězdičkou :thu: :thu: / bylo to něco pod 100 tisíc/ :evil:
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: Dolnis s.r.o. (Říčany u Prahy) - prodej, servis

Příspěvekod ohen10 » 01.07.2010 20:21

tak zajtra by mal byť konečne náhradný diel...dúfam že naozaj bude!!! aby výstuha zadného nárazníka nebola 4 týždne je fakt dosť :?
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Další

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé