AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 15.08.2017 13:01

AGROTEC a.s.

Adresa:
Chrlická 1153, 664 42, Modřice

Kontakt prodej:
tel.: +420 548 133 850
e-mail: kia.brno@agrotec.cz

Kontakt servis:
tel.: +420 548 133 850
e-mail: kia.brno@agrotec.cz
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 16.08.2017 09:26

Cee'd 1.6 CRDi 1. garanční prohlídka po 30 000 km
- nechal jsem si udělat týden dopředu odhad od 3 servisů. Agrotec s 7200 Kč vyšel nejlépe.
- výsledná cena (bez čištění klimy, kterou jsem chtěl navíc) 8192 Kč. Na typizovanou práci a náhradní díly na přesně daný model auta se jejich odhad lišil o více než 20%. Mimochodem po předání vozu do servisu jsem odcházel s odhadem 7000 Kč (i s klimou, říkal jsem si fajn, zapomněl ji tam přičíst, to docela sedí).

- po 3,5 hodinách telefon, že aute je hotové a 9400 Kč. Už naštvaný jsem jel do servisu, kde si co vymysleli.. Technik se mnou prošel celou fakturu a jestli může být. Na můj dotaz jestli je u nich normální, že se jim odhady liší o 1/3 i když opomenu klimu, byl celý udivený, že odhad je odhad a že vždy záleží na konkrétním modelu. Trval jsem na svém názoru, že pokud mají přesný typ vozu, který je v perfektním stavu a potřebuje jen konkrétní úkony tak, že musí vědět cenu práce a materiálu předem. Pán se zahloubal, chvíli ťukal do PC a pak mi ukázal cenu o 600 nižší a jestli může být. Já celý udivený a jelikož jsem nechtěl být za velkého prudiče, jsem souhlasil. U přebírání auta, když jsem opakoval, že jsou jak pojišťovna - člověk když se ozve, tak najednou cena může být nižší, mi odpověděl, že prý byla chybně účtována klima jak v materiálu, tak v práci.

- rád bych upozornil na to, že mi bylo naúčtováno 27,- Kč za dolití ostřikovačů, ačkoliv jsem je ráno před vyjetím doléval do plna a cestou jsem jenom 1x ošplích okno, abych vyzkoušel nové stěrače (zkrátka jsem dal auto co do nejlepšího stavu, před návštěvou servisu). Když jsem tuto položku viděl, tak už jsem se opravdu rozčílil - říkám pánu Komárkovi ,,O nic nejde, blbá dvacetikoruna ale máte toto zapotřebí na zakázce za 9000?!" :!: :? Položku smazal, neřekl mi k tomu ani slovo. Doma jsem na nádržku koukl a chybělo v ní asi deci (ostřik můj + technika pro kontrolu ostřiku a stěračů).

- jako poslední, úplná pitomost, jež mě ale taky vytočila - vyměnili mi podznačky Kia PEMM Brno, které byly v pořádku a které jsem vozil rád, jelikož s nákupem v PEMMu jsem byl naprosto spokojen a rád jsem jim dělal reklamu, za svoje Agrotec :thd: Trohu mě mrzí, že jsem netrval na navrácení původních ale pan Komárek ze mě byl docela rozladěný a já nechtěl zbytečně prudit.. No nic, odstraním z nich Agrotec a budu místo pro klubovou samolepku :)

- na spostu mých připomínek předávací technik jen krčil rameny, že mu to tam nepatří, že to a tamto dělal kolega a že za tamto může firma a celkově na mě působil, že on je jen chudák co tam musí pracovat. Zkrátka firemní integrita nula. Kdyby se postavil a řekl ,,Omlouvám se, kolega zvrtal kalkulaci, já odhad a podznačky Vám měníme protože jsme na svůj servis hrdí.", tak mám hned o trochu lepší dojem, že vím co a proč dělají..

Agrotec Modřice nedoporučuji, věřím, že jsou lepší servisy kde - umí udělat odhad + účtují si jen to, co dělali + nemění vám "díly" bez vašeho vědomí + podají Vám ruku, když u nich necháte skoro polovinu výplaty. Za rok tedy do PEMMu, kde byl jejich odhad 8400 velmi správný.

:kia: Family-Like Care :kia:

7699
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 16.08.2017 10:24

Myslim, ze na odhadovane ceny servisem se vztahuje neco podobneho viz. tento clanek https://www.dtest.cz/clanek-798/odmitnu ... uvy-o-dilo takze servis ti mel dat dopredu vedet, ze treba prisli na chybu v kalkulaci a nebo, ze delali neco navic nad ramec tve objednavky a zda souhlasis s navysenim ceny :!:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod t0x!n » 16.08.2017 12:00

s timhle servisem jsem si taky "uzil" (kazdopadne jej mam nejbliz k domovu), proto jsem tam zatim jezdil

ted k tobe a mel by to myslim vedet i Beda jako admin

1. prohlidka do/po 30tkm, koukam na tvou fakturu a:

filtr ventilace vymena 30 CJ, no myslim ze dle vyrobce urcite neni 30 min. na vymenu pyloveho fitru = mas to tam za 192 kacek = natahnuli te opet...

dale nikde na fakture neni vymena filtr ventilace - motoru, ten se dle predpisu vyrobce meni prave po 30tkm, nechapu proc ho nemas vymeneny


nebudu tady nadavat na pana Komarka ale jen pro zasmani a zamysleni, resim u nich reklamaci snad od zacatku cervna (ne prvni a pokazde to bylo hodne "vyzivne"), volal jsem s nim na konci cervence, zavadu po tom co tam auto bylo neodstranili, zavada pretrvava, rekl mi, ze ma cely srpen dovolenou a poresime v zari, no zajimave asi jsi za nim byl na jeho dovolene a auto ti tam servisoval :x jinak si to trosku nedokazi vysvetlit, takze bonus lzeme jak tiskne...

nejlepsi je to, ze jsem agrotec po otevreni tady v brne zvolil proto, ze hustopece kazdy chvalil a udajne vedouci servisu byl i "sprizneny" s timto forem (vlajecky na stole) atd.

p.s. nejlepsi gol byl kdyz mi tento garancni technik rekl pri jedne reklamaci ze co bych chtel je to kia, tak hlavne ze reprezentuje znacku potazmo sveho zamestvavatele, aby si lidi dale kupovali Kii po techto prupovidkach :thd:
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 16.08.2017 12:12

Děkuju, dobré vědět! :thu: Příště budu moci dělat větší ramena :)

Počítal jsem s tím, že s klimou se dostanu k 8 000, takže finálních 8 800 není tak hrozné. Nicméně když začali na 9 400 a k tomu přibyly ty další 2 pitomosti + nezájem technika, tak jsem ze servisu znechucen.. Nejde ale o takové peníze abych to na místě nemohl zaplatit a kradlo mi to další čas. Už tak na to 2 dny zbytečně jen myslím :huh:

t0x!n píše:s timhle servisem jsem si taky "uzil" (kazdopadne jej mam nejbliz k domovu), proto jsem tam zatim jezdil

1. prohlidka do/po 30tkm, koukam na tvou fakturu a:

filtr ventilace vymena 30 CJ, no myslim ze dle vyrobce urcite neni 30 min. na vymenu pyloveho fitru = mas to tam za 192 kacek = natahnuli te opet...

dale nikde na fakture neni vymena filtr ventilace - motoru, ten se dle predpisu vyrobce meni prave po 30tkm, nechapu proc ho nemas vymeneny


Časy práce ve faktuře je kapitola sama pro sebe, to jsem už neměl chuť řešit, vím o tom :angry:

Filtr motoru má v servisním intervalu jen kontrolu. Vyžádat si jeho výměnu jsem zvažoval ale když jsem si ho prohlédl, neviděl jsem k tomu důvod, asi jezdím dobré čisté trasy..
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod t0x!n » 16.08.2017 12:38

no sice muze vypadat ciste, ale po jak dlouhe dobe ho teda menit, v knizce je kazdou prohlidku jen kontrola, to by si nemenil snad nikdy :D

P.S. geometrii ti vubec nenabidli? to me spis udivuje...

P.S. 2 ted jsem si jen tak secetl ty tvoje CJ, takze celkem to je 440 tzn / 60min. = 7,33 hod., auto si tam mel jak si psal 3,5hod., pokud uz tam nehodlas jit tak bych na tvym miste jeste hodil dotaz primo na salon jak je mozny mit ve fakture praci za 7 a neco hodin kdyz u nich auto bylo polovicni cas :x zajimala by me jejich zpetna vazba

ja jsem si totiz taky rikal ze je divny ze me 1. rok u nich stala vymena oleje (muj vlastni olej) 11 stovek a z toho byla prace 100 CJ za nejakych 800 korun, asi jedou podle kristalove koule, zadny predpisy normo hodin od vyrobce :D
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 16.08.2017 12:48

Já vím, že čistě vypadá a může už být hůře průchozí ale rozhodl jsem se, stejně jako s olejem, že to nechám na předepsaných intervalech, byť to má hodně oponentů. Příště ho nechám výslovně vyměnit. Naštěstí hodně jezdíme a trasy 50km+ takže auto zažije max 1 zimu mezi garančkami. Možná si ten filtr vyměním dodatečně teď sám, když jsi mě nahlodal :)

Geometrii nenabídli a ani bych na to nekývl, stopu drží stále perfektně a pneu jsou rovnoměrné.

S tím součtem časů - když se nad tím zamyslíš, tak bych řekl, že odpoví, že na tom dělali 2-3 lidi.. Těch 3.5 hodiny bylo i s umytím, které je zdarma, takže práce byla ještě rychleji. To spíš příště rovnou řešit co jak dlouho trvalo a hádat se s nima hned na místě, už na to budu připraven napříště :|
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod t0x!n » 16.08.2017 12:54

jeste jsem si vzpomnel mas naftu, vymena palivoveho filtru nene? ta predepsana je, nevim podle ceho panove fakt jedou, takze jsem vzal jejich ceny co ti uctovali za praci a za olej a tady to mas primo v excelu od kie

mas to s natazenim a hlavne bez toho palivaku

Obrázek
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 16.08.2017 13:00

Ty casy na jednotlive prace jim vyplnuje system, takze by mely byt stejne hadam pro vetsinu servisu. Chtelo by to stejnou fakturu z jineho servisu na porovnani. Jinak nekdy se ty normo casy i hodi a to vetsinou v pripade reseni zavad po zarucni dobe, protoze nikdo by nechtel platit treba 2 dny prace na aute v jejich hodinove sazbe, kdyz by menili treba spojku. Ty normo casy jsou videt krasne v nekterych TSB, kde si nikdy rikam, ze tak rychly byt ani nemuzou :huh:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 16.08.2017 13:52

Chlebik píše: To spíš příště rovnou řešit co jak dlouho trvalo a hádat se s nima hned na místě, už na to budu připraven napříště :|

:shock: Nebylo by lepší, kdyby u nich žádné příště nebylo? ;)

K těm časům, mám sice GDI, ale tohle bylo na mé faktuře (z loňska a z jiného servisu):

Pracovní operace:
Olejový servis po 30.000km/12 měsících provozu - B ....................... norma 0,5čj
Prohlídka po 30.000km/24 měsících - zákl. rozsah ............................norma 1,1 čj
Prohlídka karoserie ..................................................................(tam normu s čj neuvedli)

Vydaný materiál:
Filtr oleje motoru 1ks
brzdová kapalina 1l
Filter assy-air 1ks
Olej motorový Shell H Ultra ACEA A5 AF 3,5l
Čistič motoru (oleje) 1ks (to bylo nad rámec běžné předepsané prohlídky po předchozí dohodě, zda to chci nebo ne - letos už jsem nedával)
a režijní spotřební materiál za 82,58 Kč (asi nějaká mazadla)

Toť vše ;)

I když je to jiný motor, tak mě docela zaráží 2 věci:
- ten rozdíl v časech za prohlídku
- navíc si myslím, a odpovídá to i mé faktuře, že výměna fitrů apod. je už zahrnuta v čase té servisní prohlídky. Takže bych řekl, že ti to naúčtovali 2x, když to uvádějí ještě jako další samostatné položky. Alespoň já na faktuře nic navíc neměl a kromě toho to potvrzuje protokol, který jsem k tomu dostal, kde je uveden celý souhrn jednotlivých úkonů, co na autě mají být (byly) udělány v rámci té servisní prohlídky po 2 letech / 30t km.

Jinak vzduchový filtr motoru mi taky jen kontrolovali, najeto bylo za 2 roky cca 22 tis. km

Jediný problém v porovnání může být, že já mám servis komplet zdarma v rámci 777, takže u každé položky, i když jednotkovou cenu či sazbu tam vždy uvádí, je na konci 100% sleva a výsledná částka nula (tady jsem platil jen ten režijní materiál a čistič motoru, co byl navíc). Takže nevím jak moc fakturu řeší. Na druhou stranu se domnívám, že jim to asi :kia: :CZ: nějak na základě té faktury kompenzuje, takže by asi měla být v cajku a možná víc, jak ta, co platí zákazník... (ale je to jen má domněnka, jak to chodí a co si jak kompenzují nevím a nikdy jsem po tom nepátral).
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod plasta » 16.08.2017 13:53

Už to tady je napsáno, v papírech k servisním prohlídkám vidím pouze dva časy a to čas servisní prohlídky a čas na prohlídku karoserie. Výměna předepsaných dílů je započtena do času servisní prohlídky.
Kia Ceed SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort, červená, 2013 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDI, 97 kW, Exclusive, červená m. - 2016 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDi, 97 kW, Edice 75, modrá m. - 2020 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1,6 TGDi, 110 kW, TOP, modrá m. - 2022
Uživatelský avatar
plasta Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 645  Témata: 13
Registrován: 10.02.2013
Bydliště: Středočeský kraj  Czech Republic (cz)
10. výročí Kia Clubu (1) Sponzor (7) TOP sponzor (1)

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 16.08.2017 23:42

Máte naprostou pravdu chalani. Podíval jsem se do odhadu jež jsem si žádal týden předem a už se v tom orientuji. Práce na 30 000 km má být pod jednou položkou za 180 minut 1152 Kč. Výměna filtru + brzdovky + prohlídka karoserie = 830 Kč a už by v tom měly být započteny. Pak by to vycházelo bez klimy na 7362 což je kvůli drobnostem už jen o 150 Kč vyšší než původní odhad :thu:

Nerad ale budu tam muset zajít znovu, tohle je snad jasná reklamace ceny. Škoda, že jsem neudržel chladnou hlavu a technik neměl zájem něco řešit a řádně jsme neprošli nesrovnalosti..

Díky moc!

t0x!n píše:... naftu, vymena palivoveho filtru nene? ...

Podle mé příručky pro majitele je po 30t jen kontrola.
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod Chlebik » 17.08.2017 13:51

Takže, ráno jsem sepsal velmi slušný email s detailním rozpisem a vysvětlením co nesedělo, to hlavní:

Při detailnějším náhledu na výslednou fakturu, odhadu na garační pprohlídku mého vůz a zjišťování informací o prohlídkách, jsem dospěl k tomu, že jste mi neoprávněně účtoval práci:
98720000 Filtr ventilace - výměna (ČJ 30, 192 Kč)
98791000 Servis brzdové kapaliny (ČJ 50, 320 Kč)
Tyto položky jsou povinné v garanční prohlídce a měly by být jak časově, tak peněžně, zahrnuty v úkonu 98701000 Servisní prohlídka po 30 000 (ČJ 180, 1 152 Kč). Výsledná cena tudíž měla být ponížena o 512 Kč, což bez klimatizace a prohlídky karoserie je 7 360 Kč za garanční prohlídku, což i odpovídá původnímu odhadu 7 219,47 Kč. Tedy celkem k úhradě 8 270 Kč, uhrazeno 8 782 Kč.


Půl hodiny na to mi už pan Feld volal a hluboce se omlouval, že mám pravdu a jak se dostaví vedoucí salónu, že to pořeší. Po poledni volal podruhé, že mi bude vystaven dobropis a poukaz na příští výměnu oleje zdarma :scooter:

Já se mu omluvil, že jsem se při přebírání faktury možná příliš rozčílil ale že k tomu byly ty ostřikovače, podznačky a celkově cena o 25% vyšší, prostě se to sešlo a jejich špatnou kalkulaci i chápu, stane se (nicméně stejně nemám dojem, že i kdybych byl naprosto klidný, že by pan Komárek hledal a našel řešení, jak říkám - u něj firemní integrita na nule). Abyste mi rozuměli - neplakal jsem zde, že musím platit 3500 za olej, s tím jsem se smířil a akceptuji to. Vadilo mi, že na normopráci a normo dílech jim to takhle ujede. Takže z původních 9400 přes 8800 na výsledných 8300. Tedy jedna plná nádrž za to, že se člověk nenechal odbýt a to díky VAŠIM připomínkám a zkušenostem za což velice děkuji klubáci :thu: Kdyby jsme se někdy potkali, máte u mě pivo ;) :drink:
Kia Cee'd SW CRDi 1.6 Exclusive 100 kW/136 PSH, r.v. 2015
Obrázek
Chlebik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  
Registrován: 04.10.2016
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
54000 km @ 5.3 l/100km

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod plasta » 17.08.2017 14:00

Hlavně, že to dobře dopadlo a je to poučení pro ostatní.
Kia Ceed SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort, červená, 2013 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDI, 97 kW, Exclusive, červená m. - 2016 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1.6 GDi, 97 kW, Edice 75, modrá m. - 2020 - PRODÁNO
Kia Sportage, 1,6 TGDi, 110 kW, TOP, modrá m. - 2022
Uživatelský avatar
plasta Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 645  Témata: 13
Registrován: 10.02.2013
Bydliště: Středočeský kraj  Czech Republic (cz)
10. výročí Kia Clubu (1) Sponzor (7) TOP sponzor (1)

Re: AGROTEC a.s. (Brno) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 17.08.2017 14:37

Jsem rád, že to pomohlo. Kdybych sem nezačal opisovat svou fakturu, tak by mě to taky asi nedošlo, natož na místě v servisu... Docela šikovný trik, jak si to nechat zaplatit 2x. Ale třeba se fakt jen spletl? Jen nechápu, jak, když ty prohlídky musejí fakturovat každou chvíli, tak by to snad měl umět.. No aspoň, že to uznal. Mohl taky tvrdit, že ty úkony v tom čase na servisní prohlídku zahrnuty nemají .
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Další

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé