Podvozek, brzdy

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Podvozek, brzdy

Příspěvekod Paust » 24.02.2010 23:31

Pride je auto krátké a má dost tuhá pera. Pokud je obsazeno jen řidičem, tak si asi dovedete představit jeho pocity při jízdě po nerovnostech. Na druhou stranu když přisedne spolujezdec a někdo dozadu. Tak se jízdá stává příjemnou i na delší vzdálenosti.
Co se týče řízení má docela velký rejd co se nejlépe projeví při parkování nebo při kličkování v úzkých uličkách. Jelikož vlastníme model bez posilovače, tak je dobré si hlídat správné nahuštění pneumatik, hlavně ve předu, protože jinak je člověk pěkně servanej :D
Brzdy- brzdí dost dobře. Hlavně poté co jsme vyměnili kotouče vepředu a pakny vzadu.
Nevěděl by někdo jak se označovaly modely s větší výbavou než máme my? Máme model GLXI-nemá ani posilovač, ani airbag, ani ABS, ani cebtrál a už vůbec ne klimatizaci snad jen okýnka v elektrice a otáčkoměr. Některé modely otáčkoměr nemají, tak jsem z toho usoudil to GLXI :D
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Podvozek, brzdy

Příspěvekod Patrona » 20.10.2013 17:06

Já mám GLXi a mám tam posilovač, el. okýnka (přední) , otáčkoměr, klimatizaci, střední panel s přihrádkami :) i nadveřích kapsi na odkládání :) a je to Kia Pride r.v 1996 :) motor B3 1.3i 53kW a 72PS :) a na kufru označení GLXi :) :kia:
Patrona Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 21
Registrován: 18.10.2013
Bydliště: Kadaň  Czech Republic (cz)

Kia Pride (1996)
124000 km @ 7 l/100km


Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé