Příprava na STK

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Příprava na STK

Příspěvekod Paust » 18.05.2010 21:51

Jak asi titulek napovídá, pomalu ale jistě se připravujeme na STK. V našem případě to znamená přebrousit a zalakovat rezatá místa, což se dneska dělo, ale samozřejmě našel se další problém ve formě prorezlého zadního podběhu skrz na skrz. Podběh je z výroby ošetřen jakousi plastickou hmotou, která se ovšem odloupla a voda a sůl udělaly své. Nevím jestli to bylo uděláno špatným vyspáním korejského pracovníka nebo výrobní vadou, ale tento problém se vyskytuje jen na jednom místě a všechny ostatní kola jsou v pohodě. Nasadil jsem tedy český laminát, něco málo gumoasfaltu a podběh je jak nový. Nevím sice jak dlouho vydrží, ale co.... Ještě zbývá udělat prahy, ty letos po zimě obzvláště hezky rozkvetly, zadní nápravu a skoro všechno kam se člověk podívá, ale o tom jsem tady už psal. Abych nezapoměl, mám pro auto nové gumy a světe div se opět zimní na celý rok. :D
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Příprava na STK

Příspěvekod Paust » 28.07.2010 20:42

Tak se to povedlo, mám STK :D V dnešní době je to opravdu problém. Musí se tam na lince stát 45 minut aby úředníci na Ministerstvu dopravy viděli, že se nic neimituje. Nepočítám tu čekací dobu....
Takže zase dva roky klid, ale jak jsem se dozvěděl STK to nekončí. V ulicích se prý pohybují lidé, keří koukají na známky na SPZ. Když vidí auto s novou STK, a které vypadá těšně před smrtí nebo po ní, tak si ho pěkně vyfotí ze všech stran a jdou zjišťovat stanici co mu ty známky dala....nevím co si o tom myslet.... Neříkám, že tady mají jezdit vraky, ale né všichni mají na nové auto a né každý si s tim vyhraje aby to vypadalo alespoň na technickou..
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé