Hlásím se do klubu...

Hlásím se do klubu...

Příspěvekod Návštěvník » 25.07.2008 21:58

Ahoj, tak se hlásím do komunity, i když na to asi nemám úplně nárok - auto si na mé doporučení koupila moje velmi dobrá kamarádka, která sem ale určitě chodit přispívat nebude.

Vzhledem k mé spokojenosti s Accentem a Koreou obecně, byl jsem požádán o pomoc při koupi auta do 400.000. První můj tip byl i30 (měla původně představu očesaného Golfa za 410k), ale bohužel požadovaný model byl pouze na objednání s dodáním za 3 měsíce.

Smutně jsme se tedy přesunuli do KIA Průhonice s tím, že okoukneme Ceed, a hned u vchodu nás do očí praštil krásný černý Magentis. Komplet výbava v elektrice, elektrony a hlavně 140-koňový motor 2.0 CRDi... po kouknutí na cenovku jsem se málem posadil - to auto třídy D stálo neskutečných 435.000, takže kamarádka už 14 dní jezdí touhle lodí a nedokáže ani najít všechna slova vděku a chvály...

Já mám auto prakticky kdykoliv k dispozici a doteď nerozumím té slevě 150.000, i když vím, že se blíží facelift a tohle je výprodej skladů... fakt super koupě, Korea forever, protože moje blbá Oktávka 1,6 stála o 100 litrů víc!!!

Obrázek
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod thunder » 25.07.2008 22:10

@darth maul

ahoj tak ta vitam medzi nami

ako aj ja som skoro odpadol ked ked som si preratal cenu na sk...to je fakt sila...ale v dnesnej dobe je asi vsetko mozne a klesajuce ceny niektorych aut nevynimajuuc...heh...super obchod
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Beda » 25.07.2008 22:12

435tis. nebyla to leasingova cena :?:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod thunder » 25.07.2008 22:14

:huh: ..vidis to ma nenapadlo..ale hadam neee..sak povie
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 25.07.2008 23:41

Beda píše:435tis. nebyla to leasingova cena :?:

Byla to cena za vystavený model se všemi započtenými slevami, ale kamarádka to stejně nechtěla kupovat cash.
Dávala akontaci 15% a zbytek na 60 splátek - celkem za těch 5 let zaplatí cca. 20.000 ročně navíc, což pořád dává cenu výrazně nižší než ceníkovou.
A při inflaci 6% asi není co řešit už vůbec... :bored:

Zítra si ho zase jedu projet - konečně smíme na dálnici legálně, protože doteď byl na převozkách.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod thunder » 25.07.2008 23:56

aha...no mne by sa to v cash vyplatilo teda...zial tam akcia nebola :no:
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 26.07.2008 00:13

thunder píše:aha...no mne by sa to v cash vyplatilo teda...zial tam akcia nebola :no:

Občas se dá teď narazit na neskutečné nabídky ve výprodejích - škoda jen, že ve stříbrné nevypada tak luxusně...
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6532792
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Alife » 29.07.2008 14:14

To je pravda, ze cierna farba mu pristane viac, ako strieborna, ale na tej zase nie je vidno tak spinu. Ja som spokojny aj s tou striebornou. Ale neviem oci odtrhut od tej ciernej krasky :-)
Magentis EX CRDI, Obrázek, 94 000 km
Uživatelský avatar
Alife Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 54  Témata: 3
Registrován: 18.01.2008
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Příspěvekod AllInOne » 29.07.2008 14:28

V černé je to bomba, myslím si že žádná jiný by tomu autu tak neseděla. Seděl jsem v tom v salonu a moc se mi to líbí, je to celkem loď a pokud to má dobrou výbavu a trocha rozumnej motor....nezlobil bych se.na silnicich sem jich moc neviděl zatím


víc fotek, prosím

jinak hlavně pomalu :evil:
AllInOne Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  Témata: 2
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
53000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 29.07.2008 19:50

AllInOne píše:V černé je to bomba, myslím si že žádná jiný by tomu autu tak neseděla. Seděl jsem v tom v salonu a moc se mi to líbí, je to celkem loď a pokud to má dobrou výbavu a trocha rozumnej motor....nezlobil bych se.na silnicich sem jich moc neviděl zatím


víc fotek, prosím

jinak hlavně pomalu :evil:

Nějaké obrázky jsem už dával do vedlejšího threadu... ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Alife » 30.07.2008 08:26

Sa mi to len zda, alebo to ma trosku ine disky?
Magentis EX CRDI, Obrázek, 94 000 km
Uživatelský avatar
Alife Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 54  Témata: 3
Registrován: 18.01.2008
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Příspěvekod Návštěvník » 30.07.2008 08:56

alife píše:Sa mi to len zda, alebo to ma trosku ine disky?

Nemám to s čím porovnat, ale oproti vyobrazením v prospektu nebo ceníku jsou rozhodně jiné...
http://www.kiamotors.cz/portals/0/files/ceniky/mag_new.pdf
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod AllInOne » 30.07.2008 09:30

bomba, fakt bomba! Dotlač kamarádku na sraz, nechám se povozit!:)
AllInOne Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  Témata: 2
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
53000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Alife » 30.07.2008 10:14

Darth Maul píše:
alife píše:Sa mi to len zda, alebo to ma trosku ine disky?

Nemám to s čím porovnat, ale oproti vyobrazením v prospektu nebo ceníku jsou rozhodně jiné...
http://www.kiamotors.cz/portals/0/files/ceniky/mag_new.pdf


Tak predsa, ja mam tie z letaku. Seknu mu . Ale aj gumy su kumho, to uz nedavaju micheliny? Alebo su to 16'' disky?
Magentis EX CRDI, Obrázek, 94 000 km
Uživatelský avatar
Alife Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 54  Témata: 3
Registrován: 18.01.2008
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Příspěvekod Návštěvník » 30.07.2008 11:45

tak se nám to koukám rozrůstá :) mám přesně tu samou, akorát ve dvoulitru benzínu. tahle má podle vyobrazení 16" disky, ty dávali k výbavě ex (teď se už asi jmenuje jinak), pak bylo ještě lepší ex+ s auto.klimou, el. sedačkou a tak. ale pokud tohle všechno "tvůj" magnet má, tak nevím.
chrochtáka bych bral taky, sice na popojíždění po praze je benzín lepší (i když dvoulitr..), ale chybí mi ten krouťák. už jsem se s tím nicméně naučil žít :) tak ať slouží a někdy můžeme dát srazík, jsem taky z p4 (kunratice).
ještě k barvě - sice je pěkná, ale je na ní všechno vidět :) navíc jsem byl párkrát v myčce a lak je tím poznamenanej, takže už budu jezdit asi jen na ruční, byť už nic nezachráním..
a k ceně - ta je bezkonkurenční - původně jsem chtěl pro_ceeda v tx výbavě a dvoulitr chrochták (kvůli šestce a možnosti tempomatu), ale nakonec jsme odjeli v něčem úplně jiném, sice jsem si chvíli počkal, než dorazí z koree, ale stálo to za to a základní cena byla jen 390k a to jsem to bral hotově, se všemi úpravami a rádiem jsem platil cca 420k a to ještě nejsme nejlevnější, ve francii jsem našel skladovky s v6 2.7 motorem a s plnou výbavou za podobnou, možná i lehce nnižší cenu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Další

Zpět na Magentis / Optima

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé