den "D" 11 hodin

Příspěvekod Návštěvník » 10.01.2008 09:34

jasný, já s tím tak nějak počítám, takže to neřeším.. jen manželka se trochu bála. napíšu ale perličku - když jedeme za tchánem a byli jsme tam třeba přes svátky, tak auto stálo venku. třeba několik dnů. a protože je to u lesa, oblíbila si moje silikonový hadice v motoru kuna. zkoušel jsem různý věci včetně plašičky, ale nic nepomáhalo. pak mě napadlo dát na motor smradlavou psí deku plnou chlupů a byl pokoj. bohužel jsem tam tu deku asi dvakrát zapomněl a zjistil to po několika km, kdy šel od motoru dým a vevnitř bylo trochu jiný klima :) naštěstí to nikdy nedošlo tak daleko, aby něco blaflo, jen v dece byly pořádný díry. takže - bacha na kuny :shifty:)
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod nocnik511 » 10.01.2008 09:46

magentis píše:jasný, já s tím tak nějak počítám, takže to neřeším.. jen manželka se trochu bála. napíšu ale perličku - když jedeme za tchánem a byli jsme tam třeba přes svátky, tak auto stálo venku. třeba několik dnů. a protože je to u lesa, oblíbila si moje silikonový hadice v motoru kuna. zkoušel jsem různý věci včetně plašičky, ale nic nepomáhalo. pak mě napadlo dát na motor smradlavou psí deku plnou chlupů a byl pokoj. bohužel jsem tam tu deku asi dvakrát zapomněl a zjistil to po několika km, kdy šel od motoru dým a vevnitř bylo trochu jiný klima :) naštěstí to nikdy nedošlo tak daleko, aby něco blaflo, jen v dece byly pořádný díry. takže - bacha na kuny :shifty:)



jojo...některý přikrývky jsou z obzvlášť nebezpečných materiálů :lol: ....ale tady někteří chlapi dávaj k motoru skalpy svých "nejlepčích přítelů"...je tu někde na to téma:kuny a jiná havěť....nebo tak ňák ....prej to funguje s tou kšticí :yes:
:kia: picanto 1.1 CRDi VGT LX+
Najeto 99.600 km
Uživatelský avatar
nocnik511 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 223  Témata: 6
Registrován: 06.10.2007
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Picanto (2007)
115000 km @ 4.1 l/100km

Příspěvekod Beda » 10.01.2008 14:00

Tema jak plasit kuny a jinou havet je zde http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=187
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Martin » 10.01.2008 15:10

Doufám že tady brzo bude víc těch pěkných černých magnetů.
Martin Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 357  Témata: 2
Registrován: 26.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod vlafi » 10.01.2008 16:50

velká gratulace a at slouží..Vypadá parádně :wink:
Uživatelský avatar
vlafi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 626  Témata: 21
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Velim  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (4)

Kia cee'd (2006)
100200 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 10.01.2008 23:27

vlafi píše:velká gratulace a at slouží..Vypadá parádně :wink:


dík :) však se můžem domluvit a někde se sejít na pokec a okouknout si vozítka navzájem..
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 25.07.2008 22:05

Martin píše:Doufám že tady brzo bude víc těch pěkných černých magnetů.

Jo, je tu další a moc mu to sluší - KIA Průhonice, 2,0CRDi, 435.000,- a nějaké drobné... :grin:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Návštěvník
 


km @ l/100km

krasavec

Příspěvekod Návštěvník » 23.08.2008 21:36

ahoj, zdravím, taky se hlásím do klubu magentisů, ten černej je opravdu krásnej, já mám stříbrňáka. U mne zvítězilo že nemám garáž, ale jen zahradu,
takže furt to čistit by se mi nechtělo. Mám dotaz, máte někdo palubní počítač? Já mám jen tlačítko trip A a B.
Dík za zprávu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: krasavec

Příspěvekod Návštěvník » 24.08.2008 15:28

xray píše:ahoj, zdravím, taky se hlásím do klubu magentisů, ten černej je opravdu krásnej, já mám stříbrňáka. U mne zvítězilo že nemám garáž, ale jen zahradu,
takže furt to čistit by se mi nechtělo. Mám dotaz, máte někdo palubní počítač? Já mám jen tlačítko trip A a B.
Dík za zprávu.


zdar a gratulace, trochu se rozepiš, jestli chceš (motor, výbava - i když u té soudím, že je nižší, když nemáš pp). jinak klidně můžeme po praze dát někde srazík.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 24.08.2008 18:20

Zdravím. Mám taky 2,0crdi tzv. "style", cena plus minus obdobná. Tmavě šedivý plyš či umělá alcantara nebo tak nějak, není na tom nic vidět, myslím jako špína. Je to ten prostřední model, asi mám vše kromě vyhřívaných sedaček a PP. Mám i tempomat. Koukám do ceníku a ani tam ten PP nevidím, to snad vozili jen na západ :)
Rádio jsem koupil Beckera Grandprix a absolutní spokojenost.
Abych řekl pravdu, tak mi ten PP v podstatě nevadí, měl jsem ho skoro ve všech předchozích vozech, a když o tom tak přemejšlim, tak jsem i rád, že tu není, zbytečně se člověk rozptyluje a stresuje, pokud jede na spotřebu, hi.
Zatím jedu 2. nádrž, tak spotřebu si netroufám moc hodnotit. První nádrž spotřeba kolem 7l, ale nafta se zajíždí déle, tak to půjde určitě dolů.
Ještě chci trochu zatmavit okna, dát HID sadu, a tažný /potřebuji/.
Ať ti to jezdí a třeba někdy na viděnou.
Jo ještě doplňuji, někdo výše psal že má Micheliny, tak bohužel u mne jsou KUMHA, a co se týče těch kun, měl jsem s tím taky problém na minulém autě, a to bydlím na okraji Prahy. Nakousali hadici na sání, stálo to ranec. Někde v "prkenným podlahovi" jsem viděl, že nejlepší obranou je takový to králičí pletivo, oni se po tom bojí lézt. Škoda že to Kia neřeší zadeklováním motoru zespodu, jako jiní výrobci, ale asi v Korei nejsou kuny :D
Návštěvník
 


km @ l/100km

Předchozí

Zpět na Magentis / Optima

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé