Rada při koupi Kia Magentis

Rada při koupi Kia Magentis

Příspěvekod Honza994 » 16.07.2016 17:28

Dobrý den,

jsem nový člen klubu a rád bych se zeptal na co si dát pozor při koupi Magentisu. Mám jednu vyhledlou http://www.sauto.cz/osobni/detail/kia/m ... ssion#tabs Co na ní říkáte? Udivuje mne opotřebení levé části volantu a opěrky levé ruky. Taky těsnění řidičových dveří je potrháno. nechápu jak se toto může stát v takovém rozsahu. Každopadně neví někdo model převodovky? Kolik stojí výměna oleje a filtru v ní? Je 4 nebo 6ti stupňová jak jsem se dočetl na internetu. Děkuji moc! :-)*262*
Honza994 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 16.07.2016
Bydliště: Frýdek-Místek  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Rada při koupi Kia Magentis

Příspěvekod rudolf.tomka » 16.07.2016 21:35

veľmi optrebovaný interier na 98 000 km :?: :lol: :thd:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: Rada při koupi Kia Magentis

Příspěvekod Pavka » 18.07.2016 20:06

Honza994 píše:Dobrý den,
jsem nový člen klubu a rád bych se zeptal na co si dát pozor při koupi Magentisu. Mám jednu vyhledlou http://www.sauto.cz/osobni/detail/kia/m ... ssion#tabs Co na ní říkáte? Udivuje mne opotřebení levé části volantu a opěrky levé ruky. Taky těsnění řidičových dveří je potrháno. nechápu jak se toto může stát v takovém rozsahu. Každopadně neví někdo model převodovky? Kolik stojí výměna oleje a filtru v ní? Je 4 nebo 6ti stupňová jak jsem se dočetl na internetu. Děkuji moc! :-)*262*


Zdravím, do tohoto vozu bych nešel. Je tam mnoho věcí které potřebují opravu (tudíž další náklady, takže ta cena už nebude tak zajímavá). Podle mě je to tak trochu vyhoněné vozidlo. Být Váma tak bych se poohlédnul po mladším ročníku. Tyto vozy z těchto ročníků jsou trochu žíznivé.
Jinak převodovka je 4st. AT v té době se ani jiná nevyráběla. KIA Magentis je velice dobré auto, spolehlivé a ani servis není nejdražší. Vzhledem že jsem vlastníkem tohoto modelu z roku 2010 bych ho velice doporučoval.
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km


Zpět na Magentis / Optima

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé