Nadvihnutie

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Nadvihnutie

Příspěvekod pderkay » 12.11.2012 14:59

Caute, prave som kupil Optimu 1.7 TX a mam problem ze ked vychadzam z garaze tam sa mi trosku drie podvozok o zem. Je to fakt tesne takze si myslim ze keby som to zdvihol o 1-2cm tak to urcite pomoze. Neviete niekto ci sa to da bez pouzitia nejakych podloziek pod/do tlmicov? V jednom servise mi povedali ze to by zmenilo jazdne vlastnosti ale neviem si predstavit ze by 1-2cm az tak zmenili a mozno radsej ozeliem tu zmenu ako to ze sa mi skrka podvozok o zem stale.

Dakujem

P.S. Auto je zatial super! :)
pderkay Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 12.11.2012
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nadvihnutie

Příspěvekod zdenek.r » 12.11.2012 15:24

řešil jsem podobnej problém, navíc s koulí, ale naučil jsem se vyjíždět velice pomalu, bez toho porhoupnutí do kopce, trochu našikmo a to dělá divy, i 3 centimetry se tím dají získat. určitě bych zvoli všecky jiné varioanty, včetně nějakejch prken do vjezdu, nebo i předláždit, než podkládat tlumiče.
Z
zdenek.r Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 161  Témata: 2
Registrován: 02.11.2011
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
12000 km @ 4.9 l/100km

Re: Nadvihnutie

Příspěvekod Skrew » 13.11.2012 00:34

Uvažoval jsem o dorazech pružin http://www.sportovniautodoplnky.cz/dora ... az-o-3-cm/ to je to jak ty píšeš: podlozky do tlmicov.

Ale pokud se ti jedná opravdu jen o výjezd z garáže, tak bych se přiklonil rozhodně ke Zdeňkovi a upravil bych vjezd do garáže a ne auto.
Riso Sportivo
Uživatelský avatar
Skrew Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  Témata: 1
Registrován: 18.03.2011
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2010)
111111 km @ 6.5 l/100km

Re: Nadvihnutie

Příspěvekod Huhlal » 14.11.2012 17:43

Také jsem drhnul podvozkem Optimy o železnou zarážku dvoukřídlých vrat. Pak jsem dosypal trochu štěrku a je to ok.
Huhlal Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 3
Registrován: 19.06.2012
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)

Kia Optima III (2012)
54000 km @ 6.8 l/100km


Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé