MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod safi » 30.08.2011 17:55

Priatelia, dnes som absolvoval 3. prehliadku v tomto servise.
Všetko v pohode, rekordne nízka faktúra , nájdené chybové hlásenie v riadiacom programe - ESP ale nič kritické, návrh riešenia , auto som prevzal umyté, upozornili ma na zjazdené pneumatiky , nie že by som to nevedel , ale starajú sa. na jar bude treba prezuť ... pohodička.
Pri čakaní sme pokecali o autách, preliezol som nové RIO, proste pohodovo strávený čas, nemám výhrady.
KIA SOUL 1,6CRDI 94kW Obrázek
Uživatelský avatar
safi Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 649  Témata: 13
Registrován: 16.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Soul (2009)
63600 km @ 6.05 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod cristal » 11.01.2012 21:17

Nazdar chlapy, chcel by som sa informovať či tento servis akceptuje vlastny olej, alebo či musím isť na garančku v Ke len do tohto servisu. Zlepšil sa ich prístup k zákaznikom?
Uživatelský avatar
cristal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 69  Témata: 10
Registrován: 10.11.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
103000 km @ 9.5 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod cristal » 30.01.2012 17:45

Neviete niekdo koľko sa plati na 4 garančke pre Sportage?
Uživatelský avatar
cristal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 69  Témata: 10
Registrován: 10.11.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
103000 km @ 9.5 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod vankrut » 14.03.2012 23:29

cristal píše:Nazdar chlapy, chcel by som sa informovať či tento servis akceptuje vlastny olej, alebo či musím isť na garančku v Ke len do tohto servisu. Zlepšil sa ich prístup k zákaznikom?


akceptuje vlastny olej ked koreluje s tym aky tam ma byt. a to je vlastne jedine co sa ti oplati doniest. filter nekupuj, zaplatis viac za recyklacny poplatok v Kii ako ked zoberies od nich. Inak nieje to tak hrozne co pocuvam kamaratov. Za pracu zaplatis - 1.5 hod ukon x cca 25-28 eur to by som si uctoval aj ja keby som dal tolko penazi za diagnostiku a priestory a 2 zmeny servis chalanov ;) pod 20e / hod ti neurobi ani najlepsi kamos, kedze plati blokova vynimka. Ostatnu cenu tvori material a kontrola laku ci nejaky taky blud. dal si za auto XXk eur, 200-300 rocne musia byt preto v pohode.
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na SK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]