MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.06.2010 21:52

MOTOR-CAR s.r.o.

Adresa:
Dopravná 5, 040 01 Košice

Kontakt prodej:
tel.: 055/ 7982 112
e-mail: motor-car@motor-car.sk

Kontakt servis:
tel.: 055/ 7982 111
e-mail: motor-car@motor-car.sk

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=1053
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8277  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod reddevil » 27.06.2010 09:01

Zdravim...

Takze po cca 6-7 tyzdnoch "cakania" som v piatok vyzdvihol u tohto predajcu nasu novu Vengu... Predajca, s ktorym som po cely cas komunikoval, bol maximalne ustretovy, mily, uplna spokojnost...

V pondelok pojdem s autom na obhliadku - neviete niekto, ci budem potrebovat nejake tlacivo, ktore mi tam potvrdia?

Ale... po prichode domov som si vsimol (co pri tych papierovackach pri odovzdavani vozidla ani neslo pozriet), ze vzadu na piatych dverach nad pravym svetlom na hrane karoserie je odlupnuty lak - auto je v tmavej sedej metalizeje a je vidiet nejaku bielu farbu, asi zakladnu, velkost cca 2x2mm... To som zvedavy, co mi na to povedia v pondelok, ked im donesiem prevozne znacky... Nemate niekto s takouto vecou skusenost? Diky.

:twisted:
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
reddevil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 4
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
47000 km @ 6.7 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod reddevil » 04.08.2010 21:01

No takze...

S tou vadou na laku som sa v tejto predajni zastavil, "moj" predajca (teda chlapik u ktoreho som kupu riesil) tam nebol, druhy predajca ma poslal za garancnym technikom... Ten si to nafotil, zobral si moje udaje, telefon, nepodpisoval som nic, ze sa ozve... cca o 3 tyzdne som mal cestu okolo predajne, tak som sa zastavil, ze ci nieco neporiesili, bol tam aj moj predajca, ten mi oznamil, ze ved ma garancny technik kontaktoval (volal? - to urcite nie :no: ) a ze sa to neda poriesit cez garanciu, ze si to budem musiet opravit sam a na vlastne naklady... :? pritom evidentne bol lak poskodeny uz pri preberani vozidla, len som si toho nevsimol, alebo to bolo dobre zamaskovane... Ze si mam kupit korekcnu tycinku, nejaku co obsahuje aj farbu, a tym to zatriet..., ze oni nemaju na predajni, ani skladom nie je, no proste profesionalny pristup jak svina :shock:

Neviem, zatial som s pristupom u tohoto predajcu sklamany... Ich snaha konci predanim vozidla (ale to zrejme aj u inych)... rok je sice daleko, ale uz teraz sa obavam, co bude s prehliadkou... asi navstivim ineho predajcu.

:twisted:
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
reddevil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 4
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
47000 km @ 6.7 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod zulyk » 05.08.2010 06:33

smola je, ze si to nenasiel hned pri preberani vozidla, asi to chcelo viacej sa tocit a prezerat auta, ako vybavovat papierovacky, na to by bolo casu dost

tusim, ze si tam podpisal aj preberaci protokol a pokial si tam nenahlasil ziadne poskodenia, vec bola pre nich vybavena, mozno aj preto teraz taky pristup, uz ti to nechcu uznat

co sa tyka tych predajcov, je to urcite tak, predat a vybavena vec, vacsine sa uz nechce riesit pripadne problemy
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod spazy » 05.08.2010 07:46

Veru trebalo v tej euforii :) skontrolovat lepsie auto. Skus ich este navstivit a nieco zriesit. Auto som bral tiez z tejto predajne a ten preberaci protokol som podpisoval. Mal som s nimi ine problemy: auto bolo havarovane, menili prednu napravu, chladic, zadny naraznik.....na dalsi den som siel na Sorosku-kopec ak to poznate, citil som na riadeni, ze nieco nie je dobre...zastavil som v RV v servise a zistili, ze som mal povelene poloosi, dakjem pekne mohol som sa niekde na tych zakrutach vyjeb....! Zadny blatnik po havari som mal dost zniceny, bol len zlepeny, strieknuty a nalakovany, uctovali si novy kus keby ho aspon tak urbobili, ze si to laik nevsimne....Taky super servis, nikdy viac, radsej budem cestovat aj cez 100km len nech mi to auto urobia poriadne. Takze k tomuto servisu asi tolko !
spazy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 127  Témata: 2
Registrován: 05.03.2009
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
140 km @ 4.8 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod rudolf.tomka » 05.08.2010 20:08

"Ich snaha konci predanim vozidla (ale to zrejme aj u inych) " žiaľ to je realita aj iných "servisov" KIA na Slovensku, ja osobne som písal maily ohľadom poškod. farby do všetkých servisov na Východe a odpísal ... ani jeden :!: :x :kia: :SK: :no: :help: :thd:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1703  Témata: 20
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
173000 km @ 7.50 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod rspeed » 25.01.2011 11:28

... tak tento servis je asi to najhorsie co som zazil - dokonca sa im podarilo stratit jednu sadu elektronov,na jesen 2008 sme ju tam nechali a na jar 2009 ju nenasli takze isla nova,na jar 2010 nam odrazu dali vybrat z dvoch sad s nasim menom .... servisaci sa zasadne tvaria ako keby sme ich strasne obtazovali ked chceme nieco opravit - aj preto radsej chodim 90 km do HE ...
Som NISMO positiv: Nissan Primera P 11C-144, 2.0 103kw
Vpripade potreby : Kia SORENTO 2.5 CRDi EX, nadstavena prevodovka
Uživatelský avatar
rspeed Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  
Registrován: 18.01.2011
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod -Petr- » 25.01.2011 12:51

Zdravím, s tím lakem - na Ceedu mám také od výroby flíček asi tak 2 x 2 mm na pravém předním blatníku a můj prodejce, Autobond Kia Karlovy Vary mi to to s korekční tyčinkou řekl taky. Až pojedu na garančku, řeknu jim to znovu a jinak.
Kia Ceed 1.4 SW, 66Kw. Béžový ďábel (LPG/benzín)
Uživatelský avatar
-Petr- Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 231  Témata: 6
Registrován: 13.01.2011
Bydliště: Karlovarsko  Czech Republic (cz)

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod cristal » 09.02.2011 13:11

Máte nejake čerstvé skúsenosti s týmto servisom? Dosť ma to pocukalo čo tu čítam, nakoľko som u nich objednaný na garančku v piatok. Apropo neviete čo sa robí na 3 garančke (38 tis. km) a koľko to vyjde?
Uživatelský avatar
cristal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 10
Registrován: 10.11.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
103000 km @ 9.5 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod safi » 10.02.2011 01:01

KIA SOUL 1,6CRDI 94kW Obrázek
Uživatelský avatar
safi Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 649  Témata: 13
Registrován: 16.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Soul (2009)
63600 km @ 6.05 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod cristal » 11.02.2011 18:40

Takže som po 3. Garančke absolvovanej v tomto servise. Objednany som bol na 10 hod. Predpokladané ukončenie mi povedali na 13.00-13.30 . O 12.45 mi volali, že treba vymeniť brzdové doštičky... Konečne zavolali o 16.00. Boli vymenené: olej, ol. filter, peľový filter, doštičky, nastavená ručná brzda. Suma sumááárum ... 373 eur. :shock: To mi bolo len divné že 37 tis. km a treba meniť doštičky. :?
Uživatelský avatar
cristal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 10
Registrován: 10.11.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage II (2008)
103000 km @ 9.5 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod rudolf.tomka » 11.02.2011 18:50

výmena doštičiek na 37000 je dosť skoro, to boli tak opotrebované :?: , ukázali Ti ich :?: , alebo im to pasovalo :x , tak ich vymenili a cena 373 :?: :shock: no riadna pálka
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1703  Témata: 20
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
173000 km @ 7.50 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 11.02.2011 23:54

Tak pro příklad na O1 1,8 T mám při 152000 Km ještě původní přední destičky a kotouče :thu:
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod Tomi_san » 12.02.2011 00:27

@rudolf.tomka
Ale za tie peniaze Ti asi namontovali keramické :D
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: MOTOR-CAR s.r.o. (Košice) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 12.02.2011 10:23

Protože je tam mám od března 1999 tak kdo ví :D , u Sorenta brzdím hodně motorem a tak uvidím kolik na nich najedu, ale nebude to asi tolik, Sori je 2,2 tuny těžkej.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Další

Zpět na SK

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé