2DIN RÁDIO

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

2DIN RÁDIO

Postby cvrcek » 07.02.2011 12:54

Kdo zvažuje dát do Magentisu DVD dotykové rádio s navigací tak tady je má zkušenost: Nechal jsem si dát DVD rádio 2DIN značky KENWOOD DNX5220B. Vše funguje bez problémů, je v ČJ, včetně navigace, ale nezná některé české znaky co se projeví v telefonním seznamu. Jinak spokojenost, jen s aktualizací sw a map jsem měl problém, tak jsem musel k prodejci, který to udělal za mne za 600Kč. Tady je jedna stránka pro aktualizace: http://www.kenwood-electronics.sk/vyhla ... =dnx5220bt určitě to jde, jen si troufnout.
Navigace je od Garminu, poměrně slušná, ale v lepších samostatných navigacích jsou mapové podklady lépe zpracovány. Aktualizace na www.garmin.com/Kenwood . Viditelnost navigace je za sluníčka trochu problematická, ale je potřeba si dát zvukovou navigaci a jde to. Koupil jsem si telefon se systémem Android a bohužel mám problémy s Hands-Free, protože nejde vždy telefonovat. Na stránkách Kenwood jsem zjistil, že není Android podporován, ani telefon co jsem si koupil. (HTC Desire). Přitom se spolu normálně spáruji, vzájemně se vidí, ale komunikace bohužel mezi nimi nejde vždy. Když náhodou HF funguje tak je slyšet u volajícího, nebo volaného velká ozvěna. No, vrátil jsem se ke starému telefonu HTC HD2 s Winmob a vše funguje.
Na DVD filmy se můžete dívat, grafika je dostatečná, ale nesmí být slunečno, moc se leskne, je to spíš vhodné s ještě jednou obrazovkou na zadních sedadlech (za jízdy se stejně nesmíte dívat). Nemám ovládání autorádia na volantu tak nevím jestli toto ovládání funguje.
Mně osobně se integrované dotykové rádio s navigací moc líbí a budu jej dávat i do dalšího auta, ale ne od prodejce KIA, ale podstatně levnějších prodejců autorádií. Rozdíl je pak i 10-20tis. Kč.
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
User avatar
cvrcek Male
Fanda vozů Kia
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership
 
Posts: 290  Topics: 5
Joined: 12.12.2010
Location: Brno  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
8600 km @ 7.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


 

Return to Elektronika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users