Zimní gumy+disky

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Zimní gumy+disky

Příspěvekod kolin udatný » 21.12.2012 20:22

Auto jsem koupil sice se dvěma sadami gum(zima,léto),ale jednou sadou disků.Loni jsem to klasicky přezul,ale to se mi moc nelíbí,protože to věčné přehazování pneu,jim nedělá dobře.Taky mě bylo líto těch krásných litých kol do zimní břečky. :cry: .Plecháče jsem sice našel,ale na toto auto plecháče.... :thd: Tak jsem celej tento rok věnoval průběžnému listování na netu a hledání optimálních disků za dobré peníze,no a vyplatilo se :P Našel jsem sadu originál hliníkových kol :kia: Opirus :!: Chlápek co je prodával,nevěděl na co to pasuje a v garáži se mu to válelo dlouho.Chyběly jen prostřední pokličky,což nevadí,protože je mám.Ted to nejpodstatnější:stály mě 2500,-4ks :lol: Je pravda,že špína v nich byla zažraná opravdu hodně a na pár místech byly dost odřené,ale to jsem vše opravil a mám super origo kola.
Ted mám dvě sady komplet hliníkových kol a Opirus je švihák i v zimě ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
kolin udatný Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 13
Registrován: 22.01.2011
Bydliště: Praha-4  Czech Republic (cz)
11. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Opirus (2005)
121000 km @ 10 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé