Kia Carens 1.6 CVVT 97kw

Příspěvekod Návštěvník » 21.04.2009 20:14

Drncení mám holt asi jen já, ale je to dobře, že to nepostihlo i jiný uživatele. Pokud by ti to nastalo, tak mají překontrolovat lanovody nebo vyndat spojku a kouknout na to pořádně. Co se týká klimošky, tak ta se zapíná automaticky i u Mercedesa, kterého jsem měl před Kiou. Co se týká kontrolky světel, tak jsem si taky zvykal ale už to nevnímám. Nožní brzda je prý kopie Mercedesu ale já to v Ačku neměl, holt zvykat.
A co se týká s rádia, tak to už měním. Stejný problém, jak píšeš, prostě, když jedeš tak se neustále přepíná mezi MP3 a Rádiem. navíc jsem zjistil, že v noci mi ani nesvítilo, tak šlo!!! a doporučuji udělej to taky. Vypadá to na vadnou serii.

Tak hodně úspěchů.
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod paulik30 » 22.04.2009 10:24

jj na to si zvykam ale prave tim,ze s tim moc nejezdim,tak je to o to horsi a to radio budeme chtit vymenit o tom ani prd ale mame objednany jeste zamykani zpatecky a kdyz jsme si ho odvazeli rikali,ze do 14 dnu by melo prijit a ozvou se a je to uz skoro mesic a zatim nic a kdyz tam moje volala,tak prej je to atyp a neni jen tak na sklade a musi se pockat az se vyrobi a za vsechno muze ta ekonom. krize:DD proto jsme tam s tim nebyly vememe to pri jednom.Jo a jeste jsme si doobjednali zasterky protoze po tydnu jsme meli zastrikany boky auta.
Snad ti to brzy opravi a budes nadmiru spokojenej.
paulik30 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  Témata: 1
Registrován: 18.03.2009
Bydliště: Teplicko  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Carens

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé