únik oleje ze serva

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

únik oleje ze serva

Příspěvekod čerťák » 16.11.2012 18:02

Zdravim :D .Mám takový problem ,začalo to kapičkou oleje pod motorem na straně řidiče.Nevěnoval jsem tomu pozornost až se kapička zvětšila.Sundal jsem kolo u řidiče a byla mokrá prachovka řízení ale kapalo to výše. Na převodovce řízení je prachovka a kape to pod ní.Myslím že tam je řízení serva neboť tam vedou slabé tlakové trubičky.Tak nevim jak je to tam s těsněním,přístup naprd takse spíš zeptám jestli jste to už někdo neřešil.Samozřejmě jsem zaznamenal ztrátu oleje v nádobce serva. :( Dík za každou radu.čerťák :evil:
čerťák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 64  Témata: 12
Registrován: 12.02.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: únik oleje ze serva

Příspěvekod čerťák » 22.11.2012 16:04

Čauky,čím víc kolem toho bádám :? tak to vypadá na repasi. To ale budu pěkně dlouho bez kočáru. Demontáž ,poslat a čekat ,montáž ,tak to bude nejmíň 10až 14dní.(ale kam nejlépe :) Hrůza. :twisted: čerťák.
čerťák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 64  Témata: 12
Registrován: 12.02.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)


Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé