Výměna zadních tlumičů CARENS II

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Výměna zadních tlumičů CARENS II

Příspěvekod čerťák » 17.01.2013 16:19

Zdravim kamarádíčkové :) . Začal mi klepat pravý zadní tlumič ,já jsem starej hluchota a tak mi to nevadilo ale manželka pořád udělej s tím něco to se nedá poslouchat. Tak jsem tlumič nahoře povolil a opravdu ta středová tyčka má nahoru dolu malou vůli.Koupil jsem tlumiče oba a že na to půjdu. Vršek bez problému, dole stab a hadička z boku taky ale došlo na spodní dva 10 šrouby.Prostříkal horko těžko povolil sundal matky ale ejhle . Po různém poklepání se mi podařilo šroby pohnout ale to tak bylo všechno.Znova prostříkal ale skoro žádný pohyb. Tak jsem to pěkně zase všechno dal dohromady a jezdím dál. Máte s tím někdo zkušenost? Napadlo mne ohřát propanem a potom poklepat ale nevim.Jsou kolem hadice a kabely ,muselo by se opatrně a navíc nevi jestli by to ten propan natolik ohřál aby to šlo vyklepnout. Díky za každou radu a zdravim :twisted: čerťák.
čerťák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 64  Témata: 12
Registrován: 12.02.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé