Autobaterie

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Autobaterie

Příspěvekod VladaK » 04.12.2010 14:01

Zdravím všechny. Odešla mi autobaterie ( r. 2004 orig. ). Při shánění nové jsem narazil na problém s výškou baterie. U auta je pravý kontakt přidělán na pojistkové skříňce v pevné výšce, takže mi chybí 4,5 cm k uchycení na baterii. V autorizovaném KIA servisu mi po telefonu řekli, že tam baterie běžně ( při výměně ) podkládají na potřebnou výšku. Nemáte s tím někdo zkušenost ?
VladaK Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 08.11.2010
Bydliště: Ústí nad Lbaem  Czech Republic (cz)

Kia Carens II (2004)
84470 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Autobaterie

Příspěvekod jiri.spilauer » 16.05.2013 18:02

Ahoj,

zrovna včera jsem měnil baterii na Carense, taky původní, koupil jsem Vartu Dynamic Blue a šla tam celkem bez problémů, s výškou není problém, i když je fakt, že mínus pól nesedí úplně ideálně - je opravdu trochu níž, ale při řádném dotažení to není problém.

J. Š.
jiri.spilauer Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 46  Témata: 18
Registrován: 13.02.2012
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)

Re: Autobaterie

Příspěvekod M@jkl » 16.05.2013 22:13

Korejské baterky jsou celkem kvalitní a vydrží při dobrém zacházení dlouho, Korea je brána za opravdu kvalitního výrobce baterek, dokonce jednu zajímavost, konstrukce olověných desek převzala od Korejců v licenci i Varta :D , tak že kdo dává Vartu dává tu samou kvalitu ....

M@jkl
Uživatelský avatar
M@jkl Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  
Registrován: 16.05.2011
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)
Sponzor (3)

Kia Sportage III (2014)
20800 km @ 5.8 l/100km

Re: Autobaterie

Příspěvekod čerťák » 19.05.2013 20:34

Čauky, :) před rokem jsem dával Bosch S4 12V 70Ah 630A,sedí naprosto přesně nebyl jediný problem.čerťák :evil:
čerťák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 64  Témata: 12
Registrován: 12.02.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé