Original radio Carens

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Ovladanie radia na volante

Příspěvekod janonok » 05.01.2011 00:49

Ahoj, vedeli by ste mi pls poradit ake radio dat do Carens 2007 aby sa dalo ovladat na volante? Dakujem
janonok Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 05.01.2011
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Original radio Carens

Příspěvekod janonok » 05.01.2011 00:51

Ahoj, nemate nahodou na predaj original Carens radio (to velke 2DIN bez navigacie).
Alebo kde sa da vyhodne kupit? Dakujem.
janonok Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 05.01.2011
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Original radio Carens

Příspěvekod romy » 16.02.2011 01:29

Ahoj,pokud ještě nemáš pořešené to rádio,slušná alternativa je JVC KW-XR611-vypadá solidně a uvažuji o jeho koupi-cca 4000,-Není to sice "made in Kia" ale uvidíš.Nebo zkus rovnou DVD :) :) Mám Carens II a ten plast pod 1din rádiem se mi už také nelíbí.Je třeba ho vyplnit :)
romy Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 16.02.2011
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé