Řídící jednotka

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Řídící jednotka

Příspěvekod jiri.spilauer » 16.05.2013 17:59

Zdravím všechny,

uvažuji o doinstalování tohoto palubního PC http://veramon.czweb.org/pp_univerzal_2.html na svého Carense 2.0 CRDi 103 kW, r. v. 2008. Mám zjištěno, že oficiálně by to šlo pouze udělat výměnou palubky a displeje. Nevěděli ale, zda je to i závislé na typu řídící jednotky, protože Carensy bez palubního počítače prý nemusí mít stejnou řídící jednotku. Ten chlápek z veramonu mi řekl, že potřebuje zjistit, zda má řídící jednotka mého Carense výstup na palubní PC ve formě impulzů (odvolával se na Opely, kdo kterých to standardně doinstalovává a ty toprý mají všechny stejné, mají v řídící jednotce výstup na palubní počítač, i když tam fyzicky není).

Mám si zjistit, zda ŘJ má výstup na palubní PC a zjistí se to ze schémat. Poradíte někdo, jak se toho dopídit? Pokud tam výstup není, taky je řešení doinstalováním průtokoměrů, ale to je další investice navíc.

Kde seženu schémata zapojení Carense v ŘJ?

Mně se ten palubák od Veramontu docela líbí, napíše někdo svůj názor? Bude to fungovat, má smysl do toho jít?

Díky za reakce.

J. Š.
jiri.spilauer Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 46  Témata: 18
Registrován: 13.02.2012
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé