Řídící jednotky motoru

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Řídící jednotky motoru

Příspěvekod baloo » 13.09.2013 20:41

Zdravím všechny, jelikož na popud Jiřího taky uvažuji o palubním počítači formou připojení přímo k řídící jednotce motoru, chtěl bych pro všechny z nás sjednotit informace o typech jednotek v našich autech a jejich použitelnosti pro palubní počítač. Zároveň bych potřeboval pomoci s lokalizací ŘJ v Carensu II CRDi 83kW. Ať hledám jak hledám, tak jednotku nenacházím. Nechce se mi rozebrat půlku motoru, abych se k ní někudy dostal. Máte někdo typ kde hledat? Není náhodou schovaná pod nějakým krytem, přepážkou, nebo dokonce pod palubovkou? Díky moc za rady.
KIA Carens II 2.0 CRDi EX 83kW
Uživatelský avatar
baloo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  Témata: 2
Registrován: 10.12.2009
Bydliště: Český Krumlov  Czech Republic (cz)
Sponzor (2) Organizátor srazu (1)

Kia Carens II (2003)
144000 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Řídící jednotky motoru

Příspěvekod baloo » 15.09.2013 10:50

Není možné, že by byla zapasovaná pod plastovým krytem motoru? Nechce se mi z motoru sundavat mezichladič, abych ten kryt mohl sundat...
KIA Carens II 2.0 CRDi EX 83kW
Uživatelský avatar
baloo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  Témata: 2
Registrován: 10.12.2009
Bydliště: Český Krumlov  Czech Republic (cz)
Sponzor (2) Organizátor srazu (1)

Kia Carens II (2003)
144000 km @ 0 l/100km

Re: Řídící jednotky motoru

Příspěvekod baloo » 19.09.2013 09:00

Tak jsem jí nakonec našel. Kupodivu řídící jednotka motoru není vůbec v prostoru motoru, ale je schovaná pod plastovým krytem vedle plynového pedálu.
Teď už mě jenom čeká zjistit, zda má výstup s ukazatelem spotřeby paliva.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA Carens II 2.0 CRDi EX 83kW
Uživatelský avatar
baloo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  Témata: 2
Registrován: 10.12.2009
Bydliště: Český Krumlov  Czech Republic (cz)
Sponzor (2) Organizátor srazu (1)

Kia Carens II (2003)
144000 km @ 0 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé