Original 2 DIN radio blbne

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Original 2 DIN radio blbne

Příspěvekod body_mb » 10.08.2014 11:49

Ahojte,

Kupil som jazdeny Carens, 2,0 benzin r.v. 2008.
Mam otazku - mal som tam originalne autoradio KIA - 2 DIN. Uz som ho vybral.
Blblo.
Ide o to, ze vobec nereaguje na tlacidlo POWER. Celkovo ked klikam aj na ine gombiky, vacsinou vobec nereaguje, niekedy ani na ovladanie hlasitosti, ci TUNER.
Zaujimave je, ze k autu mam dva kluce - ked nastartujem jednym, radio sa zapne (ale stanice vacsinou preladit nejdu a ak, tak sa nedaju ulozit), ale po nastartovani druhym sa nic nedeje. Vcera som mal dlhsiu jazdu a ked bolo vypnute, zrazu sa po hodine samo od seba zaplo.

Streli ste sa s tym niekto?

Oplati sa mi to davat niekde opravit, alebo ho mam rovno vyhodit? Inak skoda, lebo tam pekne pasuje, ale zial neda sa pouzivat.

Dakujem za pripadne rady,
body_mb Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 4
Registrován: 09.08.2014
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Original 2 DIN radio blbne

Příspěvekod spd001 » 10.08.2014 11:56

kluc od zapalovania by nemal a myslim si ze na 99,9% nema vpliv na radio, nakolko v kluci je kod imobilizeru a ten je rovnaky v obidvoch klucoch cize tie kluce su rovnake/identicke ak sa nemylim.to radio bude vydne a moze to byt riadiaca jednotka ci len neaky studeny spoj.ako zaklad si vies pozriet kabelaz pre radio ci tam neni problem s niektorym pinom.ak ti to nestaci (tak ako mne)tak ho rozober a mozno najdes vnutri neaku anomaliu(tak ako ja chorvacke mince v navigacii OII) a podari sa ti ho opravit :yes:
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Original 2 DIN radio blbne

Příspěvekod body_mb » 10.08.2014 12:02

No, kabelaz som som sice pozrel, ale ja som laik a nic neobvykle som nenasiel. A do rozoberania radia si netrufam, ja sa tymto veciam ozaj nerozumiem.
A ak by som to aj rozobral, tak keby tam nejaka ta anomalia aj bola, celkom urcite by som ju nerozobral.
Su na to nejake servisy? Ja som z Kosic, ale nepoznam kto taketo veci opravuje.
body_mb Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  Témata: 4
Registrován: 09.08.2014
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé