Kolik vám to dobíjí?

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Kolik vám to dobíjí?

Příspěvekod M@jkl » 18.10.2016 22:19

prostě to tak je. kdo nevěří at tam běží. já mel snahu vám zde něco poradit. pro jednoho člověka je to blbost! ok! blbost píše skoro u každého příspěvku zde na foru. nějak se to tady stává pravidlem se tu handrkovat osočovat atd.

pokud máte chut se vtom dále vzdělávat, doporučuji studovat odborné informace o managmentu elektrické energie moderních vozidel.

a ještě k tomu dodám citát :

•U automobilů se senzorem stavu baterie (takzvaným inteligentním dobíjením) navštivte co nejdříve značkový servis, aby o výměně akumulátoru informoval řídicí jednotku vozidla

odkazy jak to je celkem podobně jinde
http://www.ford-club.cz/2010/03/co-nevi ... ord-focus/:

a jak se píše v návodu nikdy nenabíjejte ve vozidle :-) a rozhodne to není napsáno jen tak..

M@jkl
Uživatelský avatar
M@jkl Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  
Registrován: 16.05.2011
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)
Sponzor (3)

Kia Sportage III (2014)
20800 km @ 5.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kolik vám to dobíjí?

Příspěvekod johan777 » 27.12.2016 13:40

Tak jsem udelal pokus a nechal asi na 15 min zapnuta svetla v garazi pri vypnutem motoru a po mastartovani napeti drzi konecne stale napeti 14,2 a uz nekolisa. Tak nevim co jsem tam mel zamrzli ale od te doby, asi 2 mesice je napeti porad 14,2
johan777 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 1
Registrován: 11.10.2016
Bydliště: Český Brod  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé