Klimatizace - AUTO

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Klimatizace - AUTO

Příspěvekod GunMan » 10.11.2010 11:17

Zdravím všechny. Mám takový hodně speciální dotaz. Během léta mi to vubec nevadilo,ale přes zimu je (aspon pro mě ) nevyhovující nastavení klimatizace v režimu AUTO, kdy to za studeného motoru chvíli fouká na přední okno a během pár minutek začne foukat na nohy a přední okno zustane zarošené. Tak sem se chtěl zeptat zda po připojení na počítač nelze nějak nastavit "ovládání" automatické klimatizace, aby třeba foukala na nohy ale zároven i na přední okno? A rovnou se zeptám jestli se vám také stává že po vypnutí klimatizace ( takže používám jakoby jenom foukání ) se mi po chvíli ( ale zase se to stává většinou když venku prší ) začnou rosit okna, po zapnutí klimatizace během chvilki ( ani nemusim měnit teplotu klimošky, stačí ji zapnout ) zase okna krásně odrosí, zda to muže být třeba filtrem klimošky,nebo čím to muže být?
Uživatelský avatar
GunMan Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 5
Registrován: 02.11.2010
Bydliště: Prachatice  Czech Republic (cz)

Kia Carens II (2004)
130000 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Klimatizace - AUTO

Příspěvekod ohen10 » 10.11.2010 12:51

okná sa ti odrosia pri klíme preto, lebo tá fúka suchý vzduch... je to najrýchlejší spôsob odrosovania okien...
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé