vrzgaju dvere

Styling, lak, střešní nosiče atd.

vrzgaju dvere

Příspěvekod vladoc » 05.03.2011 23:18

Ked je teplejsie vrzgaju dvere pri otvarani, myslim ze to robia tie omezovace, cim to mazete?
Obrázek
vladoc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 3
Registrován: 15.02.2011
Bydliště: Banska Bystrica  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: vrzgaju dvere

Příspěvekod kofejn » 06.03.2011 00:05

Když jsem byl na garančce, potříkali to takovým bílým sajrajtem.
Asi něco takového: http://www.vseprookna.cz/eshop/Den-Brav ... preji.html
http://www.echemie.cz/bila-vazelina-tec ... 400-ml-304
kofejn Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 159  Témata: 5
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: kutnohorsko  Czech Republic (cz)

Kia Carens III (2007)
0 km @ 6.8 l/100km

Re: vrzgaju dvere

Příspěvekod vladoc » 06.03.2011 09:25

Kofejn dakujem za odpoved. A trosku mimo temy. Ako sa ti dari mat taku dobru spotrebu, ja ma Carens len mesiac a jazdim vacsinou mesto, zda sa mi ze vela zere, asi tak 8-9 litrov. Nemam PP je to LX 2,0 CRDI. Este jedna otazocka, kedy sa rozsvieti kontrolka rezervy,ked je rucicika ukazovatela stavu nadrze uplne dole? Asi sa blbo pytam ale este som nemal korejske auto. :)
Obrázek
vladoc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 3
Registrován: 15.02.2011
Bydliště: Banska Bystrica  Slovakia (sk)

Re: vrzgaju dvere

Příspěvekod kofejn » 06.03.2011 09:48

Spotřebu mám kolem 6,5 až 8l/100km, záleží na provozu. Když jezdím dlouhé štreky bez klimy a vyhřívání vodního okruhu, jsem na dolní mezi. Teď, při mrazech, kdy žhaviče ve vodním okruhu pracují a jezdím jen krátké cesty 20km do práce, mám spotřebu 7,6 až 8,1l/100km. PP nemám, tak to počítám z dotankované nafty.
Rezerva začne svítit při ataku nejspodnější rysky u měřáku. Maximum co jsem najel na nádrž bylo asi 680km, běžně tankuju mezi 550-600. Teď v zimě to pod půlku nevyjíždím, když tam není nafta, je v nádrži vlhký vzduch, ze kterého kondenzuje voda a tu nemají vstřiky rádi.
A korejské auto jsem před kredencí taky neměl :D .
kofejn Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 159  Témata: 5
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: kutnohorsko  Czech Republic (cz)

Kia Carens III (2007)
0 km @ 6.8 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé