zámek u dveří

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

zámek u dveří

Příspěvekod jarlen62 » 10.12.2010 22:54

Zdar kolegové,tak mi nejdou otevřit přední dveře z venku,bláhově jsem si myslel,že mráz,ale to ne :no: ,máte někdo zkušenost s tímto problémem? jedná se o Carens II 04.potřebuji vědět jak na "tapecírunk",zda se dá sehnat vadný díl a hlavně co to muže být za díl.Někde jsem zaznamenal,že to už někdo řešil.Díky
jarlen62 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  Témata: 4
Registrován: 05.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carens II (2004)
130000 km @ 7.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: zámek u dveří

Příspěvekod čerťák » 11.12.2010 14:14

čauky :D ,tapecírunk jsem popisoval v sekci interier ,dveřní lišta poslední odkaz.Se zámkem ani kličkou zatík zkušenost nemám,vše mi chodí OK. :twisted: čerťák.
čerťák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 64  Témata: 12
Registrován: 12.02.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)

Re: zámek u dveří

Příspěvekod jarlen62 » 13.12.2010 21:32

Čágo, dík za odpo,při demontáži jsem čerpal z Tvého příspěvku,který jsem později objevil.Šlo to skvěle a závada - prasklá plastová klika.Zkouším to zalepit ,ale zatím nic moc je zima a lepidlo nedrží.Pořídil jsem speciální na tvrdé plasty a teflon a uvidím zítra.V nejhorším to budu muset vyndat celé a pospojovat v teple,nebo přehodit ze zadních dveří a poslední možnost koupit novou :( .Cenu nevím ,ale zkusím vrakáč v Přišimasech nebo servis.Stalo se to když byl ten velký mráz tak to ruplo.Dám vědět jak jsem akci pořešil.
jarlen62 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  Témata: 4
Registrován: 05.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carens II (2004)
130000 km @ 7.2 l/100km

Re: zámek u dveří

Příspěvekod romanTT » 23.12.2010 13:12

Ja som mal ten isty problem, zo zadnych dveri sa to sice prehodit da, ale kvoli tomu,ze vzadu je detska poistka tak tie klucky niesu rovnake. Ja som to lepil pomocou tych tavnych tyciniek ci jak sa to vola a zatial to drzi
romanTT Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  Témata: 3
Registrován: 22.10.2010
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Kia Carens II (2005)
130000 km @ 0 l/100km

Re: zámek u dveří

Příspěvekod Svobi » 29.06.2011 20:36

Vitejte v klubu mi koupili zadni levou kliku za myslim za 1000kč novou a uz je zase KO - slepili jsme ji a zase chcipla
Svobi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 17  Témata: 2
Registrován: 07.11.2009
Bydliště: Habartov  Czech Republic (cz)

Re: zámek u dveří

Příspěvekod Richie83 » 23.11.2012 11:28

Zdravím všechny v klubu. Také jsem se stal před necelými 2 měsíci majitelem Kii Carens II 05 a zatím spokojenost. Našel jsem tuto diskuzi k zámku dvěří a mám dotaz. Před pár dny, když jsem chtěl zamknout klíčkem ve dveřích u řidiče, tak my ze zámku vypadl ten plíšek, co funguje jako krytka a klíček již do zámku nezasunu. Naštěstí mám tedy DO, takže do auta se v poho dostanu, ale že je zámek bez krytky se mi moc nelíbí při nastávající zimě. Nemáte někdo podobnou zkušenost? :(
Kia Carens II 2.0 CDRi EX, stříbrná,
Uživatelský avatar
Richie83 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 15.11.2012
Bydliště: Steyr  Austria (at)

Kia Carens II (2005)
83000 km @ 7.7 l/100km


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé