"Nejhorší z nejhorších"

"Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod violator » 27.02.2010 10:38

řekl bych, že už s jiným autem... Nicméně rád zůstanu členem, protože toto diskusní fórum je jedno z nejlepších !
violator Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 61  Témata: 6
Registrován: 18.09.2009
Bydliště: Vesnička má středisková (Vítkov)  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod Čambrla » 27.02.2010 10:56

Tak v těchto statistikách se skutečně dlouhodobě pohybuje na konci. Jen je zajímavé, že tak motoricky vyspělý národ stále ještě používá tato auta. :? Je to asi tři týdny, co jsem si tu statistiku procházel. Stojí za to do ní nakouknout.

Něco k tématu:
http://www.otomoto.cz/index.php?sect=in ... artId=4427
http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/ind ... lehlivosti
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod violator » 27.02.2010 10:57

Pak ten náš Carnival by měl být podle uvedeného článku dávno po smrti. Zatím najeto 191872 km. Pravda nějaká závada se již objevila, ale proti tomu co píšou v "tom" článku, je to odvar pro nemluvňata. Pomyslný hřebík do rakve zatloukl technik z KIA, který mi s klidem v duši sdělil, že životnost vysokotlakého čerpadla je u Carnivala do 120-ti tis. km. A pokud to je pravda, tak to je sakra málo. Asi si fungl nového Carnivala nikdy nekoupím ;)
řekl bych, že už s jiným autem... Nicméně rád zůstanu členem, protože toto diskusní fórum je jedno z nejlepších !
violator Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 61  Témata: 6
Registrován: 18.09.2009
Bydliště: Vesnička má středisková (Vítkov)  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod Boza » 28.02.2010 10:30

A pak že je statistika nuda :D
Uživatelský avatar
Boza Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 2
Registrován: 29.01.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carnival II (2004)
200680 km @ 8 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod centralnifido » 28.02.2010 11:24

Asi bych nebral na statistiky takový důraz i když je pravda že třeba blbej passat se vážně krade nejvíce . Vždy záleží na konkrétním voze ať je to třeba mercedes nebo trabant . Východoněmecké vozítko které jezdí do dnes . Kia si myslím zaslouží respekt a více důvěry , a od servisů Kia to je prímo nehorázné tvzení obzvláště pokud jde o produkty které je živí a o ktreré se mají s láskou starat . Já má Ceeda a i přes počáteční rozpaky jsem ten nej. člověk pod sluncem že právě toto vozidlo mám .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod violator » 28.02.2010 19:23

Je fakt, že kdybych se měl držet všelijakých statistik a doporučení němčourů, asi bych si žádné auto nekoupil. Pravda, že je nás v rodině trochu více a koneckonců "korejský autobus" nám zatím věrně slouží ke spokojenosti a plní co se od něj očekává. Na fungl nového CARNIVALA nemám a tak jsem spokojený s tím co mám - shrnuto podtrženo.

Tak ať nám ty naše auta spolehlivě slouží...

T.K.
řekl bych, že už s jiným autem... Nicméně rád zůstanu členem, protože toto diskusní fórum je jedno z nejlepších !
violator Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 61  Témata: 6
Registrován: 18.09.2009
Bydliště: Vesnička má středisková (Vítkov)  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod centralnifido » 03.03.2010 23:47

máš super pravdu , vykašli se na skopčáky protože podle nich je nej jen audi , WV a škoda , možná ještě mercedesa BMW . jsou to namachrovaní blbci .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod Ondrej29 » 04.03.2010 08:40

Ja sa tiez mozem len pripojit .... keby ze dam na statistiky alebo rady tych, ktory Carnival videli len na obrazku a zo statistik TUV, asi by som si ju nikdy nekupil. Este ze tu je toto forum, kde som sa dozvedel o skusenostiach s tymto auto od realnych majitelov. A zatial som spokojny ... mam tu svoju Carnival rok, najazdeneych cca 14000 km a zatial som menil len filtre a olej. Inac uplna pohodicka. A kedze nas je doma trosku viac - 4 deti z toho este tri potrebuju podsedak alebo sedacku, priestorovo si tento "autobus" neviem vynachvalit.
Uživatelský avatar
Ondrej29 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 54  Témata: 7
Registrován: 08.03.2009
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Carnival II (2002)
139000 km @ 9 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod centralnifido » 04.03.2010 09:00

Tak vidíte lidi že statistika je věc jedna a reálné zkušenosti věc druhá .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod optimas » 25.04.2011 11:15

no abych pravdu řekl tak tohle auto používám v práci na denní ježdění a dovoz materiálu do skladu a můžu říct ,že pořád je tam z něčím problém a opravy jdou do tisíců. Jen za blbý chladič klimy ,který je diravý chtějí 21.000kč :shock: to přeci nemyslí vážně tohle to. Za opravu zadního topení + výměna jedné trubky klimy 40.000 kč za to mám ojeté auto a to jsou další věci co se pořád kazí. A že to pořádně v změ netopí o tom žádná. I blbá filcka topí dřív než tohle monstrum. Je ,ale pravdou ,že motor zatím funguje dobře to je snad jediné ,ale zbytek je hrozý. Reziví to na místech kde normální auta nemůžou nikdy rezivět
optimas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 25.04.2011
Bydliště: oSTRAVA  Czech Republic (cz)

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod Stefi » 25.04.2011 11:23

:? z kterého roku výroby je ten Carnival :?: :?:
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod optimas » 25.04.2011 18:20

Myslíš ten můj? Tak ten je 2003 Diesel 2,9 CDRi a má najeto 182.000km
optimas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 25.04.2011
Bydliště: oSTRAVA  Czech Republic (cz)

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod yahooj » 26.04.2011 15:17

Nojo no, asi by to co nejrychleji chtělo změnit servis, kam jezdíš... Tyhle věci se dnes dají koupit za pár korun a je jich všude spousta.. Také jsem dřív jezdil do servisu Kia, ale někdy ty jejich neskutečně neskutečný ceny, mě srazily na kolena.. Mám teď chlapy, co se mi staraj o carnivala...Sice maj servis trochu dál, ale 40km, ještě jde..A jsem zatím nadmíru spokojenej.. A vše co jsem na něm teď dělal, Rozvody, řetízek, olej čerpadlo, go klimy, go hlavy, výměna spojky, Kompletní přetěsnění všeho, kontrola vstřikovačů, turba...atd... a vyšlo mě to okolo 45tisKč... V servisu by si za to řekli okolo 150tisKč!!!!!!!! Maj to v Kia servisech hrozně napálený... Jinak, je to asi tak 4 roky, co jsem měl svého prvního carnivala (modráska) a také jsem se optával na klima chladič.. Bylo mi řečena stejná cifra, jako tobě, No a světe div se, pak jsem se zeptal na chladič klimy z prvního modelu, cena tehda 6tisKč!!!, tak jsem ho vzal a chlapy (tehda ještě jiní) mě ho tam namontovali.. Možná tam muselo být pár drobných uprav, ale jinak tam šel.. . To samé s ložisky do kol, v Kia servisu ti bez řečí namontujou ložisko v ceně cca 4-5 tis, a přitom se dají sehnat kloudná ložiska okolo 1600,- Kč/ks.. Všechno je to jen o lidech.. A o tom, si najít chvilku, sednout na net, a projet si nějaký inzeráty a náhradní díly.. A pak zjistíš, že ikdyž má auto nějaké mouchy, tak jdou opravit a hlavně i levně...
yahooj Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 6
Registrován: 29.05.2010
Bydliště: Vysoké Mýto  Czech Republic (cz)

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod Stefi » 26.04.2011 15:47

:? jinak, k tomu chladiči klimy, pokud je tvůj rozměrově stejný a odpovídají vývody, tak by měl být OK, já jsem tak objednával pro syna díly na Accenta a sedí i ty z druho výroby, jinak koukni i zde...možná jsi tam hledal, ale já lovím v těchto vodách ....http://www.levneautodily.cz/, http://www.aspraha.cz/scripts/MGrqispi. ... ed&lang=cs , http://www.ecat.elit.cz/Default.aspx , http://www.autodily-pracharna.cz/?utm_s ... =typy-dilu a jinak mám výborného prodejce, distributora náhradních dílů v Sušici, (Bouzek), zásobuje i servisy, zajistí origo i náhradu..... :thu: :thu:
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: "Nejhorší z nejhorších"

Příspěvekod wakantanka » 04.05.2013 15:56

Pánové, ja som pred dvoma rokmi menil chladič klímy a o rok neskôr aj motorový. Ani jeden nestál aj s výmenou viac ako 200 Eur. Ale je pravda, že som s tým neletel do autorizovaného servisu a tie diely sú repliky z aftermarketu. Ináč pred cca 4 rokmi mi pukla trúbka od klimatizácie, taká blbá čo ide popred chladič a je rovno na rane kamienkom atď. v autorizáku si vypýtali 120 Euro. Tak som to zaniesol jednému týpkovi, ktorý zvára farebné kovy, spravil mi to za 20,- Euro a drží furt :D Ja v podstate všetko čo sa dá zháňam po aftermarketoch. Dokonca ten motorový chladič mám originál KIA ale nestál ani polovicu toho čo stojí keď to nacenia v autorizovanom servise. No a berú súčiastky od rovnakého dodávateľa ako som bral ja. Takže tak.
wakantanka Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 2
Registrován: 23.05.2010
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)


Zpět na Carnival

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé