Obecnější pokec o Carnivalech, rady, tipy, zkušenosti

Re: Obecnější pokec o Carnivalech, rady, tipy, zkušenosti

Příspěvekod JeD » 28.06.2012 17:51

Je to tak :)
Uživatelský avatar
JeD Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 2
Registrován: 15.07.2010
Bydliště: Pečky  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Obecnější pokec o Carnivalech, rady, tipy, zkušenosti

Příspěvekod Boza » 03.08.2012 16:11

JeD píše:Cus, ja se z toho ramu fakt pominu, udelali u nas vyvysene prechody pro chodce a kdyz z nich "seskakuju", drhnu. Pujde dolu, hned jak budu mit cas. Je to horsi a horsi, cim casteji o neco zavadim, tim nize se ocita - protoze se vytrhava z uchyceni.

Tvuj carnival vypada moc pekne, to je originalni barva? Libi :)


Hehe, taky jsem ho už sundal :D ale jenom proto, že jsem musel sundat boční nášlapy (origo Kia, prorezlé, po opískování bylo vidět skrz, šly do šrotu... pikantní je že jsem z osmi šroubů šest prostě ukroutil - prostě po zabrání praskly) a bez nich (resp. jenom s předním rámem) to nevypadá tak hezky. Jo barva je origo, ženě se prostě líbí červená :roll:

To povinné ručení je naprostá bomba, nechápu jak je to možné :?
Uživatelský avatar
Boza Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 2
Registrován: 29.01.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carnival II (2004)
200680 km @ 8 l/100km

Předchozí

Zpět na Carnival

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé