kia carnival 2,9 crdi

kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod v.p.i.2 » 18.04.2011 20:26

zdravím všechny a mám na vás prosbičku. napište mi kdo má tento vůz nebo má sním zkušenosti jak jste sním či nejste spokojeni. Na co si dávat pozor při nákupu tohoto vozu, co nesmí chybět ve výbavě a co naopak je uplně zbytečné. Rád bych si ho pořídil a rád bych znal názor přímo od uživatelů tohoto vozu :) Jedná se o vůz rok výroby 2006 - nový model, výbava EX.
Předem díky VPI2
v.p.i.2 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 16.04.2011
Bydliště: Domažlicko  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod Aha » 18.04.2011 20:48

Ty seš tady asi novej co ;) ? Tak já ti poradím :yes: . Já sice nemám Carnivala mám ceeďáka ale vím kde hledat odpovědi co hledáš a scháníš : viewforum.php?f=134 Tak zatím.... :whistling:
KIA -Kupujete Ideální Auto
Uživatelský avatar
Aha Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 505  Témata: 2
Registrován: 21.12.2009
Bydliště: Netřebice okr. Český Krumlov  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (6)
TOP sponzor (1)

Kia Sportage IV (2016)
57004 km @ 7.0 l/100km

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod v.p.i.2 » 19.04.2011 14:22

Jj, máš pravdu. Dík.
Naposledy upravil Beda dne 19.04.2011 14:22, celkově upraveno 1
Důvod: Tema presunuto do odpovidajici sekce.
v.p.i.2 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 16.04.2011
Bydliště: Domažlicko  Czech Republic (cz)

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod JeD » 21.04.2011 08:14

Zdar, jakozto majitel starsi verze (i kdyz taky 2006) Ti neporadim, nicmene servisak mi vycital, ze jsem si nepriplatil a nekoupil novou verzi, klidne taky 2006, ze tech par usetrenych drobnych by se mi vratilo na opravach a kvalitou ze je to uz uplne jinde. Jenze kdyz jsem to kupoval, rozdil mezi starou a novou verzi byl nejakych 50tis, no a to uz pro me zrovna drobne nejsou :)
Uživatelský avatar
JeD Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 2
Registrován: 15.07.2010
Bydliště: Pečky  Czech Republic (cz)

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod v.p.i.2 » 22.04.2011 20:12

Mrkni na 'JS AUTOPRODEJ' . Je tam jediná Kia Carnival. Co ty na to? :?
v.p.i.2 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 16.04.2011
Bydliště: Domažlicko  Czech Republic (cz)

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod JeD » 04.07.2011 14:45

Ehm, pardon, nejak jsem tu dlouho nebyl. Jelikoz ale toho Carnivala maj porad, tak se asi nakup nekonal, coz?
Na muj vkus ma nalitano moc, jestli tomu odpovida cena, tezko rict.
Pro srovnani, ja kupoval s 90tis km po 1 majiteli za 180.000.-, ta novejsi generace se pred rokem prodavala od 230tis vejs. Takze mi ta cena prijde docela podezrela, to auto asi nebude ve 100% stavu. I to ze ho tam maj tak dlouho to bomba nebude. Za kolik se dneska bezne prodavaji uz teda nesleduju, nejak neni cas :(

Nicmene pisu 3 mesice po tobe, predpokladam ze uz se davno vozis v necem jinem, zrejme to ani Kia nebude ;)
Uživatelský avatar
JeD Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 2
Registrován: 15.07.2010
Bydliště: Pečky  Czech Republic (cz)

Re: kia carnival 2,9 crdi

Příspěvekod v.p.i.2 » 05.07.2011 20:38

Tak to máš pravdu. Paštika to byla slušná. :thd: Zatím jsem nepořídi nic. No to kecám. Pořídil jsem si další montážní plošinu. Půl mega je v trapu. Pořád jezdím ve Fábii sport line r.v. 2005. Auto je to v pohodě, ale vhodné tak pro manželku. Moc se v Carnivalu nevyznám a nechci se unáhlit a pak si mlátit hlavu o zeď. Odkuď jsi? Až bych to kupoval, tak bych potřeboval :help: Nechci to za dáčo.
v.p.i.2 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 16.04.2011
Bydliště: Domažlicko  Czech Republic (cz)


Zpět na Carnival

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé