dilenská příručka na carnival

dilenská příručka na carnival

Příspěvekod ludvík » 06.06.2012 18:29

Zdravím všechny fandy kia clubu mam prosbu stahnul jsem dílenskou příručku ale co potřebuji tam chybí potřebuji schema převodovky pokud ji někdo máte mohu poprosit o zaslání na email Ludvajsa@seznam.cz diky .
ludvík Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 26.10.2011
Bydliště: časy - pardubice  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod Beda » 06.06.2012 19:17

No koukam, ze uz nekdo zdarne vykrad nase forum a porusuje tak nase pravidla, kdyz to verejne sdili :oops: http://ulozto.cz/hledej/?q=kia+carnival no alespon se neclenove naseho fora muzou radovat :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod carvallux » 06.06.2012 20:43

Ahoj ty rychlosky se trochu lišej podle roku výroby. Příručku sice nemám ale rozhozenou sem ji už měl. Co tě zlobí???
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod ludvík » 07.06.2012 19:57

Ahoj diky za odpověd mam problem když zařadím 5 tak vyskočí ale když dám motor do tahu tak drží a jak uberu tak je venku byl sem u jednoho opraváře ten řikal že to mužou dělat aretační kuličky . Mam rok 2002 crdi .
ludvík Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 26.10.2011
Bydliště: časy - pardubice  Czech Republic (cz)

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod carvallux » 08.06.2012 16:14

Ahoj!! Takže možná Tě potěším a možná ne- aretační kuličky najdeš po demontáži kola a plastovýho krytu za kolem. je to navršku rychlosky jsou to tři šloubky tuším na dvanácku nebo třinácku klíč. Je tam pérko a pod pérkem kulička(nevěřím že by to dělaly kuličky muselo by být prasklé pěrko!!!) Prvně se tě zeptám kde ti zabírá spojka jestli hned u podlahy máš sjetou lamelu a tu pětku prostě nedořadíš. Je teda divný že zrovna pětka-ta se řadí poměrně nejmíň. Já měl ten samej problém ale ze trojkou a čtyřkou to je to co řadíš nejčastěji. Problém je v přesouvací objímce tím že tě zlobí pětka máš vyhráno!!! Ta přesouvací objímka se dá jednoduše otočit a nemusíš nic schánět a draho kupovat. Na přesouvací objímce jsou tři čepy v drážkách které tu objímku při zařazení podrží v té správné poloze. Jenže to vodící zajištění se pěkně vymyčkává a pak je docela nefunkční. Dále mohla prasknout právě ta pružina která ty čepydrží stále v tahu. Ta pružina neni nic jinýho než velká sajgrovka. Viděl bych to nato že budeš muset sundat kryt rychlosky a ta pětka je to krajní kolo na pravé hřídely. Je to práce tak na čtyři hodinky. ta rychloska už se tu probírala a sou tu i fotky. No asi jsem tě teda nepotěšil co?? Jestli ti teda ostatní kvalty chodí bez problémů a zlobí fak jenom pětka je to na 99.99% ona přesouvací objímka. Ale fak jí jenom otoč a máš klid.
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod carvallux » 08.06.2012 22:10

Pokud mi dáš mejla pošlu ti pár fotek kde to je pěkně vidět
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod ludvík » 12.06.2012 13:03

Ahoj moc děkuju za vyčerpavajci info ja vše skusím muj e mail je ludvajsa@seznam.cz jestli mužeš tak mi pošli fotky moc dík a velice si mně potěšil ludvík .
Ta spojka zabírá pomněrně dole u podlahy skusil jsem vzít metr a změřit krok je to asi 3 cm od podlahy.
ludvík Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 26.10.2011
Bydliště: časy - pardubice  Czech Republic (cz)

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod carvallux » 13.06.2012 21:13

Ahoj No ta spojka je už téměř nadoraz!! Jsem na tom stejně a včera jsem to dal do servisu. Pak napíšu na co ta sranda vyjde. Ta spojka už i málo vypíná a ty řadíš a vyřazuješ přes synchrony který to sice vyrovnaj ale zase o to dřív se opotřebovávaj a celý řazení jde tušejc.
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km

Re: dilenská příručka na carnival

Příspěvekod JeD » 26.11.2012 15:34

Cus, tak jelikoz me to vypinani spojky sere cim dal vic, uz taky premejslim nad servisem, ponevadz ja jsem navic jeste talent a do tohodle bych se sam urcite nepustil. Na co te to vyslo, Carvalluxi? A co vsechno s tim delali?

Diky za info, cau vsem
Uživatelský avatar
JeD Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 2
Registrován: 15.07.2010
Bydliště: Pečky  Czech Republic (cz)


Zpět na Carnival

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé