kontrolka KOHEX

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

kontrolka KOHEX

Příspěvekod MiKe99 » 18.02.2014 16:19

Zdravim vas,
potrebujem pomoc, auto je neopravitelne...teda pripada mi to tak. Vsetko bolo ok kym nezacala vyskakovat kontrolka kohex ( taka zlta } pri polovicnom stlaceni plynu. Auto islo no raz sa za jazdy vypal motor, tak som ho dal do kii. Odtial mi dali vediet po dlhej dobe ze vedia vymenit motor ale nevedia zistit zavadu.Tak som si ho odtal bez oprav zobral.. Auto som si zobral a dal som ho inej nemenovanej firme ktora urobila repas vstrekovacov. Auto chvilku islo v pohode, kontrolka nevyskakovala. No par mesiacoch ten isty problem...reklamoval som ten repas vstrekovacov, no vyjadrenie bolo ze je spinava nafta, zetreba vycistit nadrz + dalsi repas a bude to ok..musel som to zaplatit s tym ze ak to vyskoci znova reklamaciu uz uznaju..a zas, auto islo a zase zacala vyskakovat kontrolka . Auto islo naspat , ale problem nevyriesili, povedali ze to nevedia aby som si prisiel po auto..nemate s tym nahodou niekto skusenost?
kontroka vyskakovala ked som viac pridal a na aute sa dalo ist max 130 s tym ze som sa rozbiehal pol roka..ak by ste mi niekto vedeli poradit bol by som vdacny dakujem za kazdu radu.

a inak je to CIA CARNIVAL 2,9 diesel automat 2002
MiKe99 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 18.02.2014
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: kontrolka KOHEX

Příspěvekod Beda » 18.02.2014 17:24

Cislo chybove hlasky z Kia diagnostiky vis?
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8272  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: kontrolka KOHEX

Příspěvekod leis » 18.02.2014 21:35

Chtělo by to změřit tlak paliva, dále měnili pal. filtr když dělali repase vstřikovačů? Pokud ne vyndej ho a vyšroubuj čidlo z filtru a naftu vypusť do sklenice a koukni jestli tam je bordel, ale hlavně jestli tam nejsou kovové šponky, pokud ano, tak vysokotlaké čerpadlo je vháji vydřené. U tohoto typu auta je to častý jev, jsou dost náchylné na kvalitu nafty.
leis Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 59  Témata: 1
Registrován: 23.06.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carnival II (2003)
0 km @ 0 l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé