stierače furt stieraju

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 27.02.2013 20:12

mam problem ked nastartujem zacnu mi z nicoho nic aj stierace stierat a nejdu vypat packou,,ked vypnem auto klucikom a znovu nastartujem tak po 10s sa znovu rozbehnu tie stierace po skle neviete niekdo kde moze byt chyba
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod Jakub » 27.02.2013 20:18

Pokud to nemá senzor deště tak bude vadný cyklovač.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 28.02.2013 19:15

no volal mi mechanic z hyunday ze mam vyčistit motorček stieračov z vnutra a malo by to fachčit na kie
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 01.03.2013 11:31

stiera to furt musim kupit packy
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod Čambrla » 02.03.2013 12:39

@stadt
Offtopic :
Já vím, je to ode mě sprosté, ale při přečtení názvu příspěvku se mi hned vybavila otázka: "A klakson troubí????" :oops: Promiň.
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 02.03.2013 21:05

netrubi lebo mam fanfaru a nemam tam relatko
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 06.03.2013 19:07

mna už stoho trtne vymenil som packu aj motrocek zo stieracmi a ono to furt pri zapnutom kluci v polohe ON stiera po skle niekde ta svina preraža
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 24.03.2013 09:54

no chyba bola v tom čo nik nečakal v riadacej jednotke to skratovalo od bixeonov a stierace furt stierali
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 24.03.2013 09:58

Čambrla píše:@stadt
Offtopic :
Já vím, je to ode mě sprosté, ale při přečtení názvu příspěvku se mi hned vybavila otázka: "A klakson troubí????" :oops: Promiň.


fanfaru som vyhodil a dal tam naozajsky klakson
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod Sanca » 16.04.2013 01:17

Taky mam podobny problem. Jenze me to nestira, nejdou svetla a topeni. Přes jakou ridici jednotku jdou ty sterace? Centralni motoru nebo to ma jeste nejakou jinou? Mam podezreni na prozrany kabely kunou. Pojistky a relatka O.K.
Jeste mozna packy musim to poradne promerit. Co stojej. Kolik si mam pripravit. Kdyby nekoho nnneco napadlo budu rad.
Diky.
Sanca Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 16.12.2012
Bydliště: Hořešovice  Czech Republic (cz)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod pedro82 » 16.04.2013 11:35

stadt píše:no chyba bola v tom čo nik nečakal v riadacej jednotke to skratovalo od bixeonov a stierace furt stierali

to nemožeš mysliet važne.... :no:
Uživatelský avatar
pedro82 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 1
Registrován: 04.09.2011
Bydliště: Malé Divy  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2011)
32000 km @ 5.3 l/100km

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 17.04.2013 15:07

ale myslim mal som to u autoelektrikara čo robil v kii .vypalil sa mi jeden bixeon a to mi skratovalo riadiaciu jednotku ,,
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod stadt » 17.04.2013 15:10

Sanca píše:Taky mam podobny problem. Jenze me to nestira, nejdou svetla a topeni. Přes jakou ridici jednotku jdou ty sterace? Centralni motoru nebo to ma jeste nejakou jinou? Mam podezreni na prozrany kabely kunou. Pojistky a relatka O.K.
Jeste mozna packy musim to poradne promerit. Co stojej. Kolik si mam pripravit. Kdyby nekoho nnneco napadlo budu rad.
Diky.

pačky mam doma este jedny ked chceš mozem ti ich predat za 30€ a v tej riadiacej jednotke su svetla,kurenie a stierace v jednej sekcii ako že komfort a riadiaca jednotka je pod volantom..ja mam kiu 1999/2000
stadt Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 8
Registrován: 10.08.2012
Bydliště: trnava  Slovakia (sk)

Re: stierače furt stieraju

Příspěvekod Sanca » 19.04.2013 21:01

Tak jsem se v tom trochu vrtal... Nemel jsem na to moc casu. Uz jdou svetla, sterace a ventilator topeni.Ale nejak moc nevim proc.
Nejde vyhrivani zrcatek a okna a predni ostrikovace.
Mam pocit ze to bude tou ridici jednotkou. Mam model CRDI 2004 Tam je ta jednotka asi pod stredovym panelem dole u podlahy. Po odkryti kobercu a tak, je videt nejaka vlkost co jde skrz podlahu do auta je to tam nejaky orezly. Tak si myslim ze prosla vlhkost do RJ. Je takova mala cerna. Myslim, ze to bude blbnout asi furt. Uvidime.Packy jsem mel rozebrany a nic jsem na nich nevidel spatnyho. Vsechny kontakty dobry. Tak nevim proc to neslo a ted jo. Kazdopadne se kdyztak na ty packy ozvu.
Sanca Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 16.12.2012
Bydliště: Hořešovice  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé