Carnival UP do 2001 sedačky

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Carnival UP do 2001 sedačky

Příspěvekod mupavel » 18.06.2010 23:23

Dobrý večer, mám dotaz prosím, můžete mi někdo poradit jak je to sedakama? mám Carniválka jenom se třema sedačkama a potřebuju sehnat zbytek. Jak je ta zadní troj lavice, jsou všechny stejné, nebo je jich více druhů? abych nekoupil zajíce v pytli? v manuálu ukazujou všelijak skládací, ale je to opravdu troj lavice? a ty sedačky v prostřední řade jsou taky všechny otáčecí? nebo zase jsou různé podle výbavy? ta levá co mám je i s bezpečnostním pasem na sedačce, to mají obě i ta pravá? a v opěradle je takový jakoby stolek s důlkama na dva šálky? neměl by jste někdo český kus návodu nwbo nejste někdo tady okolo Kladna? že bych se prosím poučil? děkuju moc za radu! Ahoj Pavel
mupavel Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 2
Registrován: 14.06.2010
Bydliště: Kladno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Carnival UP do 2001 sedačky

Příspěvekod Boza » 28.06.2010 13:23

U mého (rv. 2000) je vzadu skutecne trojlavice, je to vcelku a prichycuje se 4 srouby na pojizdne liziny v podlaze. Sedacky ve 2. rade mam obe otaceci, min. na jedne z nich je pas i na sedacce (nevim k cemu...).

Jestli jezdis do Prahy tak se muzem domluvit pres SZ a mohl bys to porovnat se svojim... Cesky navod na rv. do 2001 tusim vubec nevysel bo se ofiko nedovazely, relativne nedavno jsem to zjistoval v Kia Motors.
Uživatelský avatar
Boza Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 28  Témata: 2
Registrován: 29.01.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carnival II (2004)
200680 km @ 8 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé