Autosedacka

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Autosedacka

Příspěvekod dejw23 » 09.04.2012 13:19

Cau vsichni, mel by nekdo nejaky tip na detskou autosedacku? Pripadne jak se upina.. Zatim jsem nenasel ani fotku :-/ Diky
dejw23 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 09.04.2012
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Autosedacka

Příspěvekod Berka » 09.04.2012 18:27

Dětská autosedačka- to je široký pojem, nepíšeš na jak velké (malé) dítě ji chceš. Já až na jedinou vyjímku kupoval vždy jen od fa. Römer, což je špička v tomto oboru a nemůžeš udělat krok vedle. Testů dětských sedaček najdeš na netu dost. Pokud by jsi měl někdy cestu do Německa, vyplatí se ji koupit tam. Já jsem na jedné sedačce tenkrát ušetřil asi 3 tis. kč. V Čechách je např. Römer celkem drahý a v německu ho mají v každém obchodě který se tím zabývá. Já často chodil do A.T.U
Upínání je jednoduché. Můžeš použít systém ISO Fix (bezpečnější, ale dražší) nebo pomocí klasického pásu. Záleží na tvém autě zda zmíněný systém má.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Autosedacka

Příspěvekod matysekul » 09.04.2012 20:05

Vajíčka se upínají hůř,protože jsou zadní pásy krátké,ale neměl by být problém s žádným.Pro starší,jak píše Berka,doporučuji Romer.Montáž podle plánku absolutně bez problému.Co se týče ceny,řekl bych,že se ceny zřejmě srovnaly,protože já jsem kupoval za něco málo přes 4000 verzi bez isofixu.Ale mrknout na testy neuškodí,na netu se dají v pohodě sehnat.
KIA Cee´d II SW 1,6 GDI Exclusiv 45000km
Uživatelský avatar
matysekul Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 779  
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: Česko  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW II (2015)
45000 km @ 6.5 l/100km

Re: Autosedacka

Příspěvekod whilliam » 20.04.2012 09:16

"Vajíčka se upínají hůř" ano, ale aj toto sa dá vyriešiť systémom isofix. My máme autosedačku zn. Maxicosi Priorifix, pred tým vajíčko Cabriofix aj so základňou Easyfix, a zapínanie jednoduché, ale nepíšeš akú kategóriu potrebuješ.
whilliam Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 2
Registrován: 07.01.2008
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2008)
38077 km @ 7.58 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé