Strešny box

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Strešny box

Příspěvekod Ondrej29 » 12.12.2010 14:03

Takze, nech to trosku zije aj v sekcii Carnival.
Kedze sme pocetnejsia rodinka - styri deti, obcas, ked sa vyberieme niekam na vylet alebo chatu, potrebujeme zbalit viac batoziny.
Kedze vyuzivame aj treti rad sedadiel, do kufra za ne toho vela nevojde. PReto uvazujem, ze kupim nejaky stresny box.
Mate uz niekto skusenosti, s konkretnou znackou, resp. s nejakym konkretnym modelom stresneho boxu na tomto aute?
Pozeral som na boxy na stranke http://www.ultraplast.eu. Maju ich ta za celkom zaujimave ceny.
Je potrebne dokupovat s boxom aj nejake dalsie nosice. Moja Carnivalka ma na streche lyziny, alebo ako sa to vola a medzi nimi aj dva diely, ktorych rozostup sa da nastavovat. (na niektorych foto v mojom albume to trocha vidno).
Je mozno prichytit stresny box, k tymto dvom priecnym castiam?
Uživatelský avatar
Ondrej29 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 54  Témata: 7
Registrován: 08.03.2009
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Carnival II (2002)
139000 km @ 9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé