prevodovka

Trápí Vás něco na voze?

prevodovka

Příspěvekod Návštěvník » 19.06.2009 15:49

zdarec vsem majitelum kia carnival mam problem koupil sem kiu carnival r,v,2001 tdi manualni prevodovka s vadnou spojkou spojku sem vymnenil ale nejde mi radit trojka moc spatne ctyrka taky spatne a pet'ka a spatecka vubec nevite co by to mohlo bejt dik vladimir
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 22.06.2009 02:59

ZDAREC TAKZE POKRACUJI PODARILO SE MI TAM DAT SPATECKU A UZ NIC NEJDE VYRADIT A KOUKAL SEM NA FORECH TADY NEJAKY KOLEGA KIA'K MNEL STEJNY PROBLEM JAKO MAM JA TED TAK SNAD SE DOZVIM NECO VIC ALE JINAK POKUD MATE NEBO MNELISE TAKY TAKOVY PROBLEM NAPISTE JAK SI STIM PORADIT MYSLIM TIM SAN NE SERVIS DIKES
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod welfare » 30.07.2009 23:56

Ja som mal podobny problem, , spravil som to doma s otcom na dvore, zdvihnuť, odmontovat koleso, vytiahnut homokinematicky klb s puzdra na prevodovke, oddeklovat prevodovku a páka, ktorá pohybuje kolikom na posun koliečok v prevodovke pri radení je zaistena Sroubou 6-tkou a ten sa zlomil, takže radiaca páka lietala bez najmensieho odporu a nesla mi vyradit 4-ka. Ci ide o rovnaku zavadu zistis tak, ze otvoris kapotu a z prevodovky trci do hora tyčka na ktorú su privedene bowdeny z radiacej páky. Na tej tyčke je aj nejake protizávazie, odpojil som bowdeny od tej tycky a islo s nou uplne volne otáčať, teda poistná šrouba neprenášala pohyb tycky na kolik v prevodovke co posúva rýchlostné stupne.. Momentálne mám notebook v servise, ked sa mi vráti hodím sem aj nejaké foto ako to vyzeralo a ako som to robil
welfare Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 9
Registrován: 18.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Příspěvekod welfare » 30.07.2009 23:57

http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=2699
welfare Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 63  Témata: 9
Registrován: 18.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Příspěvekod Návštěvník » 06.08.2009 10:29

hmmm zdar kiaci takze sem to rozebral a zjistil sem ze mam pro 5,3.1.a spatecku ocesane kolecka v prevodovce no takze sem sehnal novou prevodovku a uz to fici zatim dik
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: prevodovka

Příspěvekod DonQuichote » 28.10.2009 14:26

Soused měl stejný problém lol
DonQuichote Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 28.10.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: prevodovka

Příspěvekod ludvík » 02.02.2012 14:47

Zdravím všechny , mam probléb s přavodovkou při zařazení petky mně vyskočí ale pokud dám mor do tahu tak drží a když uberu plyn tak vyskočí muže mi někdo poradit jak nato aniž bych musel dat jinou převodovku diky všem .
ludvík Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 26.10.2011
Bydliště: časy - pardubice  Czech Republic (cz)

Re: prevodovka

Příspěvekod Beda » 02.02.2012 15:49

Mozna nechat zkusit sestelovat tahla :idea:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: prevodovka

Příspěvekod carvallux » 24.02.2012 21:15

Ahoj S tim vyskakováním kvaltů mám taky asi problém. Stalo se mi zatim asi dvakrát u trojky a čtyřky že při tahu dobrý a jak sem ubral na tahu tak hup a kvalt byl venku. Nedělá mi to ale pokaždý takže taky sázím na táhlo jestli tam teda nějaký je ještě sem to zespoda nevyděl. Pak jsou další možnosti jako vydlička řazení a nebo aretační kuličky na přesuvníku kola ale doufám že to se nenaplní. Tak všem hezkej večer a ať Vás autíčka nezloběj!!! :thu:
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km

Re: prevodovka

Příspěvekod carvallux » 25.02.2012 21:28

Ahojík Tak jsem dnes využil pěknej den a trochu jsem se vrtal v autíčku. S těma táhlama na řazení se toho moc dělat nedá. vyndal jsem pojistky z táhel a chod táhel od řadící páky je dostatečnej na obě strany takže štolovat táhla nemá smysl. Nějaký problém bude přímo v rychlostce ale zatím mě to moc netrápí jen mě napadlo jak se tu psalo u těch ustřiženejch šestkách šroubech uvnitř rychlosky jestl náhodou mě něco takoýho taky nepotká. Nemá někdo skušenosti s rozebranou rychloskou?? U nějakejch rychlostek se třeba i seřizujou jednotlivé vodící čepy po kterejch jezdí vydličky řazení na jednotlivejch přesuvníkách. Mě totiš i příjde že trojku mám na řadičce docela krátkou a čtyřku zase delší. Tak to je jenom moje úvaha. Tak se jen skouším ptát skušenějších,pokud někdo má skušenost nebo nápad budu rád. Mějte se :thu:
Uživatelský avatar
carvallux Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 26.01.2012
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia Carnival II (2006)
114000 km @ 8 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé