Cúvací senzor

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Cúvací senzor

Příspěvekod Sanszi » 03.03.2010 11:29

Má niekto skúsenosť s cúvacím senzorom? Dodatočne kúpený, nie továrenský od :kia: . Kto predáva kvalitu za rozumnú cenu na Slovensku? Vďaka za linky :drink:
Uživatelský avatar
Sanszi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 4
Registrován: 20.01.2010
Bydliště: Trebušovce  Slovakia (sk)

Kia Carnival I (2005)
106000 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod centralnifido » 03.03.2010 22:51

na slovensku neviim ale i tam by muselo jít zakoupit výrobky od Jablotronu , ty mají važně vychytané věcičky jako např super senzory ale opět je to o ceně , levné jsou na prd .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod Sanszi » 04.03.2010 11:05

Pozrel som Jablotron výrobky na http://e-shop.jablotron.sk/index.php?zo ... egorie=182 . Asi idem od nich niečo vybrať. :)
Uživatelský avatar
Sanszi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 4
Registrován: 20.01.2010
Bydliště: Trebušovce  Slovakia (sk)

Kia Carnival I (2005)
106000 km @ 0 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod centralnifido » 04.03.2010 21:49

správná volba - gratuluji .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod Sanszi » 05.03.2010 11:27

Vybral som si. :roll:

PS-006
Parkovacia súprava - kamera + displej + senzory :D

Popis
veľmi pekná súprava, podrobne zobrazuje situáciu za vozidlom.
Obsahuje 4 snímače, 3,5" LCD displej a farebnú kameru.
Vysokocitlivá kamera - v noci stačí svetlo spiatočky akustická, optická signalizácia + obraz, rýchla detekcia prekážky, možnosť pripojiť 2 kamery, jednoduchá obsluha.

Teraz uz iba financie zabezpečit. :thu:

PS-006_800.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Sanszi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 4
Registrován: 20.01.2010
Bydliště: Trebušovce  Slovakia (sk)

Kia Carnival I (2005)
106000 km @ 0 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod centralnifido » 06.03.2010 10:18

jen na misto pevného lcd displaye si dal zpětné zrcátko s lcd čkem . tolik to neoslnuje .
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod Sanszi » 10.03.2010 11:34

Má niekto skúsenost s parkovacim systemom Mr.Parking PS4C4.2 ?
Uživatelský avatar
Sanszi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 4
Registrován: 20.01.2010
Bydliště: Trebušovce  Slovakia (sk)

Kia Carnival I (2005)
106000 km @ 0 l/100km

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod Lovec100 » 02.01.2014 17:12

Vlastním Kia Carnival II r.v. 2007, originál parkovací senzory při couvání pouze pípaly a při zkracování vzdálenosti se interval mezi pípáním zkracoval . Postupem času při dešti přestávaly reagovat a to ve stále častějších frekvencích - tzn. nebyl na ně již spoleh. Proto jsem se rozhodl pro inovaci: demontáž a montáž nových by vyšla i s prací cca na 4000,- Kč, to jsem odmítl investovat, takže když jsem šel do Kauflandu koupit rohlíky, zrovna tam prodávaly parkovací seznozy SENCOR SCA PARK200 za nějakých 800 kaček (4 senzory a přehledný LCD displej. Propojení mezi displejem a řídící jednotkou je bezdrátový přenos. Systém se aktivuje automaticky při zařazení zpátečky). Nejsem elektřikář ani automechanik, a montáž jsem zvládl za dopoledne. Vyřešil jsem to jednoduše: původní senzory jsem ponechal, akorát jsem pod volantem odpojil originální pískadlo těchto senzorů vytažením kablíku a vedle originálních čidel jsem namontoval ty nové (vrták pro nová čidla byl součástí balení). Kablíky jsem svedl do kufru do kapsy, kde je hever a tam připojil řídící jednotku, která se tam akorát vešla. Z této kapsy jsem si natáhl zdrojový kablík až k LCD obrazovce na palubní desku (pod plastovými prahy u dveří kudy vede rovněž svazek kabelů). Zdrojový kabel jsem u zadního světla připojil na kabel k žárovce zpátečky a bylo hotovo, díky podrobnému návodu a schématu šlo všechno jako po másle. Vše funguje k maximální spokojenosti, bezdrátový přenos údajů o vzdálenosti naprosto bez problémů a ušetřených 3600,- kaček :yes: :thu:
Lovec100 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 20.03.2012
Bydliště: Louny  Czech Republic (cz)

Re: Cúvací senzor

Příspěvekod wakantanka » 10.02.2014 19:13

Ehm, moje originálne nejako pred časom tiež prestali fungovať, ale obžívajú keď prší :D Nad výmenou som zatiaľ neuvažoval, ale podľa tvojho rozpočtu to asi vyjde lepšie ako to opravovať :D
wakantanka Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 2
Registrován: 23.05.2010
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé