Regulace osvětlení palubní desky

Regulace osvětlení palubní desky

Příspěvekod Prokeš » 21.06.2010 07:36

Už jste někdo něco dělal stím podsvícením palubovky, přes den je to pohoda ale večer by to chtělo o něco málo stáhnout, kámoš to má v Riu a ten to řešil tím že tam nalepil kouřovou folii,spíš bych to řešil ale tím aby se to dalo normálně tlumit.....
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Regulace osvětlení palubní desky

Příspěvekod MAKU19 » 21.06.2010 08:31

;) Ja na VENGE musím prepnúť prepínač svetiel na stretávacie svetlá a potom sa mi prejaví stiahnutie osvetlenia palubovky. Pri automatickom zapnutí denného osvetlenia toto nefunguje. ;)
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

Re: Regulace osvětlení palubní desky

Příspěvekod Pete62 » 13.07.2010 09:42

V Soule to funguje tiez tak, akurat to podsvietenie sa stlmi nedostatocne :no: pre nocnu jazdu mimo osvetlenych ciest. Pytal som sa v servise. Zistovali, ci sa da vymenit panel, kde je nastavovanie reflektorov a ESP tlacitko, za panel ako je v Ceede, ktory ma aj reostat na podsvietenie. Zistili, ze pre Soul nie je taky panel :x . A elektricke schematka mi nechceli dat :cry: , aby som si zaamatercil. Bez schem sa mi do toho nechce a mam aj hrozu z rozoberania palubovky :shock: . Snad to tu niekto poriesi :thu:
Uživatelský avatar
Pete62 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 137  Témata: 5
Registrován: 15.06.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
70000 km @ 5.1 l/100km

Re: Regulace osvětlení palubní desky

Příspěvekod miroslav » 01.12.2013 17:25

KIA SOUL
Zdravím , je mezi námi nějaký šikula , který umí podsvícení u Soula regulovat . Mě to taky dost ovlivnuje při jízdě v noci . Když si za jízdy dám před přístroje ruku ,hned je lépe ven vidět . Kdyby to nešlo řešit zásahem do el. systému tak jsem se rozhodl , že dám tmavou folii na štít přístrojů . Pracně by to šlo folii umístnit na plexi ale lepší by bylo sundat rámečky přístrojů. Poraďte jak a dá se vůbec tyto rámečky demontovat aniž bych něco poškodil. Děkuji za radu . Miroslav
miroslav Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 77  Témata: 5
Registrován: 28.02.2010
Bydliště: sever čechy  Czech Republic (cz)


Zpět na Soul

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé