Doplňky Kia Soul

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod aldakaw » 06.04.2010 09:42

zdravim, ja jsem si objednal tohle http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =031202000
vypada to hezky, ale ten vetsi dil, co je hned u dveri a obepina horni reprak s otverem pro vzduch se docela neprijemne odrazi v celnim skle
to me docela sklamalo, myslel jsem si, ze to budou mit vymakanejsi
aldakaw Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 06.04.2010
Bydliště: PPP  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod rudolf.tomka » 06.04.2010 11:03

bigeyes píše:Nikto nepozna viac stranok s doplnkami.

neviem o aké doplnky by si mal záujem , lebo na webe v rámci SK a Cz zoženieš max. rohože do inter. a vaňu do kufra, deflektory a to je asi všetko čo som našiel :( :kia: :SK: :CZ:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1703  Témata: 20
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
173000 km @ 7.50 l/100km

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod vaksan » 28.05.2010 10:53

no já na svou kiu kupoval tady autokoberce, a docela sedí, nechal jsem si tam natisknout i logo :-D takže to vypadá pěkně.
vaksan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod mirosb27 » 13.06.2010 22:20

nasiel som stranku a ide sa obiednavat http://www.korea-suv.cz/index.php?sec=zbozi
mirosb27 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 04.06.2010
Bydliště: sabinov  Slovakia (sk)

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod 1remy » 11.10.2010 08:56

aldakaw píše:zdravim, ja jsem si objednal tohle http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =031202000
vypada to hezky, ale ten vetsi dil, co je hned u dveri a obepina horni reprak s otverem pro vzduch se docela neprijemne odrazi v celnim skle
to me docela sklamalo, myslel jsem si, ze to budou mit vymakanejsi

zdravim vsetkych co mate soula.. :) pocuj aldakaw si to objednaval priamo z tej stranky??? dodanie a vsetko kolo toho bolo v pohode?? ja si chcem z tej stranky objednat nejake vecicky tak chcceem radsej napjrv pocut referencie ci je to spolahlive... :P :D
1remy Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 11.10.2010
Bydliště: Snina  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
38000 km @ ? l/100km

Re: Doplňky Kia Soul

Příspěvekod rikoset » 04.11.2010 08:55

Má niekto ten špeciálny hák na ťahanie vozidla, ktorý sa upevňuje v prednej časti auta? Aké náradie ste dostali v základnej výbave?
rikoset Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 07.02.2010
Bydliště: PA  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Soul

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé