Výměna turba

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Výměna turba

Příspěvekod Prokeš » 13.09.2011 17:16

Tak čau pánové, s lítostí vám musím zdělit že sem dneska odevzdal svého Mazlíka do servisu,je to týden co začalo hvízdat turbo a to v rozmezí 1200 až 1900 otáček potom byl klid, dneska už to řvalo , no a co servis, vedoucí servisu jestli je to slyšet normálně já že at si to poslechne no a poslech a že to ještě takhle neslyšel a že de pro kolegu ten jak to uslyšel tak verdikt turbo v háji což sem věděl hned, zajel stim dovnitř sundal hadici nastartoval a koukal přes zrcátko dovnitř ale moudrý s toho nebyl že je tam stejně prd vidět ale jináč že se točí a dobíhá v pohodě ,takže verdikt nové turbo na záruku, na skladě že prý je, hned ho objednal a že do čtvrtka snad dojde a že se bude snažit to co nejdřív udělat a že zavolá, najeto mam nějak kolem 23000 tisíc ,na dotaz opraváře co sem sním mluvil , říkal jsem mu že jezdím na Rakouskou naftu prémiovou aditivovanou olej Mobil Formula 1 5w 30 o lepším nevím co bych tam dal a výměna po 11000tisících taky si myslím že to je v pohodě a olejem to nebude, dochlazení turba to dělám taky, extrémně to taky nehoním ,co mam tedy pro to dělat víc aby to turbo vydrželo a on že to byl vadný kus jináč že to není možné a že až ho vyndají tak ho rozeberou a že uvidí čím to je ,pak mi řekne, takže doufám že to stihnou do srazu jináč budu muset jít na sraz pěšky nebo vlakem , co vy na to chlapci to je supr ne,tak čus :drink:
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Výměna turba

Příspěvekod runis » 13.09.2011 19:03

Držíme palce, ať to stihneš! Já s holkama bohužel nemohu.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výměna turba

Příspěvekod Prokeš » 20.09.2011 08:25

Ahoj takže v pátek to bylo hotovo, vyzvedl jsem si auto v sobotu, turbo dali nové , ptal jsem se čím to že odešlo tak brzy , že ho ještě nerozebrali a že to neřeší a že musí doložit zlikvidování toho původního turba,zdá se mi že to nové de líp do toček ale může to být jen pocit , 2 dni jsem jezdil fábie 1.2 Htp a už bych neměnil, tak čus... :drink:
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé