Rozobratie zadnej sedačky, spodok...

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Rozobratie zadnej sedačky, spodok...

Příspěvekod karlik » 25.02.2014 10:38

Ahojte Souláci

Nemáte niekto skúsenosť s rozobratím, teda vytiahnutím zadnej spodnej sedačky, chcem si natiahnuť poťahy ale jaksi mi to nejde vybrať, nechcem tam niečo utrhnúť. Všimol som si že vpredu na tej sedačke sú dole dva kolíky ktoré zapadajú do plastových otvorov ktoré sú poškodené, ale na funkčnosť to nemá vplyv.
Ide mi o tu zadnú časť, keď zdvihnem sedačku tak v zadu ma niečo drží, tak chcem vedieť ten správny ťah na vytiahnutie.

Vopred ďakujem za informáciu...s pozdravom Karol
karlik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 1
Registrován: 18.05.2009
Bydliště: Skalica na Slovensku  Slovakia (sk)

Kia Niro (2019)
11111 km @ 4.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Rozobratie zadnej sedačky, spodok...

Příspěvekod karlik » 18.03.2014 13:42

Tak si odpoviem sám, alebo informácia pre Vás:

V strede sedačky medzi vrchnou a spodnou operkou je skrutka ktorá drží v strede spodnú časť.
karlik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 1
Registrován: 18.05.2009
Bydliště: Skalica na Slovensku  Slovakia (sk)

Kia Niro (2019)
11111 km @ 4.7 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé