Sportage IV

Re: Sportage IV

Příspěvekod Mirse » 21.03.2018 07:56

plasta píše:Jen aby, někde bylo psáno, že se SUV nebude vlajkovou lodí. Je to divný, když dle statistik je Sportage velice prodejny modem.

Myslíš toto ?
https://www.autorevue.cz/kia-v-evrope-m ... -internetu
Kia Ceed SW MY 2020 1.4 T-GDI GPF TOP
Silver Lunar
22500 km 6,4 / 100 km
Kia Ceed SW MY 2016 1.6 GDI Exlusive, paket Color Grey+Navi
Silver Sirius
37900 km 6.8/100 km - prodáno
Uživatelský avatar
Mirse Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3918  Témata: 1
Registrován: 16.05.2015
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (9) TOP sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (3) Organizátor srazu (1)

Kia Ceed SW III (2020)
22500 km @ 6.4 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Sportage IV

Příspěvekod Trebor » 24.03.2018 12:56

Zdravím všechny.
Tak mohu oznámit, že jsem čekatelem na :kia: Sportage IV(2018) 2.0 CRDi 4WD 6AT, GT Line+Tech paket, červená metalíza s dodáním do konce května :D

A měl bych i pár svých postřehů z mého vybírání jaké že to auto si možná pořídit. A pak rovnou i nějaké dotazy.

1) Auto stále mám částečně i jako "zábavu", leč mám rodinu a potřebu ji stěhovat většinou o víkendech z bodu A do bodu B a to i s častou bagáží, nájezd mám do 15000km (spíš 12000km) rok. Momentálně jsem již 10 rokem vlastně šťastným vlastníkem Honda Accord 2.2 i-CTDi s mírným přečipováním na 150k a to ještě bez DPF filtru. A jelikož ten motor je fakt velice povedený (originál hodnoty 103 kW (140 koní)/4 000 ot./min., 340 Nm/2 000 ot./min.), ač to není žádná novinka, tak se mi díky jeho tahu a projevu ztížil "trochu" výběr. A i díky výbavě Sport, kde byly polokožený sedadla, kožený volant, karbon ... . A ač sedan, tak kufru taky nebyl zase tak malý 467l.
Moje prvotní představa byla, že bych po deseti letech se sníženým sedanem :lol: chtěl zkusit SUV, jestli mi bude vůbec sedět vyšší posez atd. a po všech manualech zkusit automatickou převodovku ale takovou, aby nezabila auto (mám zkušenost s DSG v RS Octavii v dieslu). Po nějakém prolezení netu a snaze "šetřit" i... jsem si vybral do hledáčku dvojku Tucson a Sportage a že zkusím benzín, když můj roční nájezd není tak velký. Tucsona jsem vyřadil při srovnání interiéru, dle mne vypadá hůř než u Sportage. Má "asi" hezčí předek, ale ve zbytku se mi líbí víc Sportage - jasně, je to subjektivní, ale uvádím to jen pro úplnost.
Takže jsem šel na zkušební jízdu s Kia Sportage 1,6 T-GDI 7-DCT GT Line. No, bylo to pro mne celkové zklamání - jasně, není to diesel s tahem odspodu, takže chce točit, ale v tom se mu snaží zase bránit automatická převodovka, aby zase moc nepapal a tak se tak nějak dohadují a ač to papírově má hodně koní, tak to prostě nedosahovalo toho, co bych já chtěl. Ano, má to i režim sport, ale... to bych pak platil celkem dost za pohonné hmoty a "bojovat" s převodovkou na dalších pár let, to ne. A občas mi ta převodovka při sešlápnutí chvílemi připadala, že si musí rozmyslet, co se po ní jako chce a co ona udělá. Takže tohle jsem hned zavrhl.
Po této mé ne zrovna dobré zkušenosti s novější převodovkou jsem měl strach, co udělá nějaká konstrukčně starší 6AT s dieslem, takže jsem si na dva dny půjčil 2,2 CRDI ve výbavě Style v manuálu, abych to pak mohl porovnat s AT - jo, byl jsem spokojen.
Pak jsem si tedy půjčil to samé na dva dny v 6AT - byl jsem velice mile překvapen, jak se dobře tato převodovka chovala, byla inteligentní, když v normálním režimu jsem sešlápl plyn normálně, tak plynule řadí v nízkých otáčkách, pokud ji sešlápnu víc, tak reaguje rychle, diesel má tah a i bez režimu sport se víc točí a to i na další stupně. A když to člověk přepne do režimu sport, tak to vykouzlí i úsměv na tváři a i v ne GT Line výbavě dokáže toto SUV být svižné ane nějak houpavé - takže SPOKOJENOST!
Takže jsme se dostali k případnému nákupu a zdůvodu věcí které jsem chtěl, tak to vypadalo na GT Line - jenže najednou se jaksi zjistilo, že nic takového není u prodejce, ani na skladě, a dva prodejci mi řekli, že se nedá do červa objednávat, že facelift ... Tak jsem si řekl dobře, bude ještě nějakou dobu Honda a "ušetřím". Ale stejně jsem pokukoval a hledal v předváděcích vozech (byly dva a jeden dost drahý a druhý dost najeto), nebo že bych i šel tedy s požadovanou výbavou dolu, mezi tím jsem koukal i na jiné značky, že bych třeba zkusil Toyota RAV4 Hybrid s kombinací benzínu-že bych jako měl přeci ten benzín, když ty zákazy vjezdu do měst, DPF ... a byl jsem se na ni i podívat a měl v plánu testovací jízdu. Ale pak jsem při hledání našel Nissan X-trail s dieslem 2,0, automatem a v plný palbě za cenu Sportage se slevami a v tu samou dobu jsem se vlastně náhodou dozvěděl, že pár kousků Kia Sportage v GT Line a s Tech Paketem bylo přiobjednáno do výroby, takže jsem měl vnitřní VELKÉ dilema. Za stejný peníze větší (možná až moc do Prahy), terénější (možná až moc na moje potřeby), ale o třídu jinde - vzít, nebo jít objednat rychle Kiu, než zase třeba nebude. Rozhodla to krátká zkušební jízda a zjištění, že jejich CVT převodovka je aspoň pro mne natolik překážkou, že dám tedy stejný peníze za Sportage se kterou mne (snad) bude ježdění bavit, než si snažit zvykat na auto, leč luxusnější ... = takže Kia Sportage objednána :lol:
Jo, mezi tím jsem se ještě svezl novou Mazdou CX-5 2.5 v AT - je to benzín, asi bych to dal, ač to není stále tak živý odspodu jako diesel, je i luxusnější = lepší. ALE, cena tam zase skočí o něco víc, což jsem už zamítnul

Tak doufám a věřím, že toto moje "prvotní" nadšení a závěry neopadnou a zůstanou trvalými, stejně jako u stávající Hondy. :)

2) A teď pá těch dotazů:
- máte někdo již nějaké neblahé zkušenosti s DPF filtrem v kombinaci jízdy přes týden Praha, o víkendu cca 100km zam a 100 zpět?
- GT Line má už lišty na prazích a i na hraně plastu v kufru, že?
- Gumová vana s protiskluzným prostředkem v autě defaultně není, že? Nějaký tip?
- Vnitřní osvětlení a třeba i spz v led taky není, ne (tohle jsem v tom všem nějak nestudoval). Nějaký tip na ověřenou sadu - ebay klidně, či i CZ ...? A je problém to případně pak nějak vyměnit?
- A kam přesně psát takovéto dotazy na doplňky, led žárovky ... pro přesně novou Kia Sportage IV - jde mi to, že jsem viděl, že jsou skupiny Interíér, Exteriér, Elektrika .... jenže tam pak najdete téma s názvem Lišty na dveře a už z toho nepoznám, jestli je tu pro tu naši, nebo starší ... a jako vždy to otevřít a hledat mi přijde dosti ... .

- Kolik kdo platíte za takovéto auto s takovou výbavou dohromady za povinný a havarijní pojištění? A u hoho to máte a s jakým bonusem? Já mám momentálně na stávajícím autě 50% slevu - ptám se jen pro představu, než se zase pustím do tohoto ještě.

Jo, tohle vlákno jsem pročetl celý, ale četl jsem i o jiných autech jinde, takže za tu dobu výběru auta se mi něco i jako pomotává :(

UF, tak jsem se nějak rozepsal, ale předem všem děkuji za případné rekce.
:kia: Sportage IV(2018) 2.0 CRDi 4WD 6AT, GT Line+Tech paket, červená metalíza
Honda Accord 2.2 i-CTDi Sport, přečipováno mírně na 150k, r.v.20O7
VW Passat B5.5
VW Passat B5
Škoda Felicia
Ford Fiesta
Škoda 120GLS
Škoda 120
Uživatelský avatar
Trebor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  
Registrován: 24.03.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod snike » 24.03.2018 15:12

V první řadě gratulace k objednání nové :kia: Sportage :thu:

Já do své Sportage kupoval z příslušenství Kia oboustranný koberec zavazadlového prostoru velur/protiskluz. Vozím v kufru těžší materiál, tak často dávám podlážku dolu. Pokud koupíš vanu, tak ta zasahuje i do stran, což by v případě podlážky dole vadilo.

Co se led žárovek týká, tak mojí konfiguraci najdeš tady viewtopic.php?p=130464#p130464

S DPF problém nemám, ale jezdím jak po Praze, tak i po dálnici, jižní spojce nebo po pražském vnějším okruhu.

Vše o mé Sportagi včetně dokoupených doplňků najdeš v mojí garáži garage_vehicle.php?mode=view_vehicle&VID=2130
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod MP1 » 24.03.2018 19:14

Áno, nedá sa objednať . Bude FL.
Chcete nejaké info?

Niečo som počul, nejaké dohady.
1.6 GDi, T-GDi
1.6 CRDi 2WD aj 4WD
2.0 CRDi len 136 kW mild hybrid
Toľko prvé neoverené informácie.

A ešte jedna. Už len AD-Blue. A žeby aj pre benzín?
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2196  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod robovenga » 24.03.2018 19:42

Gratuluji k výběru . Snad to bude dobrý kousek ..
O filtru ani nevím ale chtél bych ...kdybych poznal kdy regeneruje , nechal bych cyklus doběhnout ... Mohli dát kontrolku ..
Koberce a vanu do kufru jsem dostal i k sockové Exclusive ..
Uživatelský avatar
robovenga Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 166  Témata: 6
Registrován: 22.12.2011
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
35000 km @ 6.5 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod Trebor » 24.03.2018 20:50

Naposledy upravil Trebor dne 25.03.2018 00:53, celkově upraveno 1
:kia: Sportage IV(2018) 2.0 CRDi 4WD 6AT, GT Line+Tech paket, červená metalíza
Honda Accord 2.2 i-CTDi Sport, přečipováno mírně na 150k, r.v.20O7
VW Passat B5.5
VW Passat B5
Škoda Felicia
Ford Fiesta
Škoda 120GLS
Škoda 120
Uživatelský avatar
Trebor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  
Registrován: 24.03.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod snike » 24.03.2018 21:03

Tady jsou fotky osvetleni prostoru nohou vpredu a vzadu ;)
IMG_20170414_222934.jpg
IMG_20170414_222949.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod Trebor » 24.03.2018 21:29

MP1 píše:Áno, nedá sa objednať . Bude FL.
Chcete nejaké info?

Niečo som počul, nejaké dohady.
1.6 GDi, T-GDi
1.6 CRDi 2WD aj 4WD
2.0 CRDi len 136 kW mild hybrid
Toľko prvé neoverené informácie.

A ešte jedna. Už len AD-Blue. A žeby aj pre benzín?


Ad AD-Blue a možná i hybrid) tak to jsem asi udělal dobře, že jsem to stihl bez těchto "vymožeností" :cry:
:kia: Sportage IV(2018) 2.0 CRDi 4WD 6AT, GT Line+Tech paket, červená metalíza
Honda Accord 2.2 i-CTDi Sport, přečipováno mírně na 150k, r.v.20O7
VW Passat B5.5
VW Passat B5
Škoda Felicia
Ford Fiesta
Škoda 120GLS
Škoda 120
Uživatelský avatar
Trebor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  
Registrován: 24.03.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod MP1 » 24.03.2018 21:36

A kdyby se někomu chtělo, tak zde je toho plno Jo, nevíte, jestli je tohle označení Kia Sportage KX5 QL to samé co ty naše vozy = že by vše mělo pasovat? https://www.aliexpress.com/ite...c02773 ... autifyAB=0

POZOR, je to len pre vozidlá s automatickou prevodovkou. Otec má manuál, a takú som nenašiel.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2196  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod lamar » 24.03.2018 22:05

,,trebor,,.........Ten úložný priestor do stredovej opierky, mám podobný a ,,sedí,, https://www.aliexpress.com/item/Car-cen ... 0.0.AorZAI
:kia: sportage QL 2.0 CRDi 4WD 6AT :SK:
Uživatelský avatar
lamar Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  
Registrován: 20.11.2016
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)
Sponzor (4)

Re: Sportage IV

Příspěvekod Arthur » 24.03.2018 22:24

robovenga píše:O filtru ani nevím ale chtél bych ...kdybych poznal kdy regeneruje , nechal bych cyklus doběhnout ... Mohli dát kontrolku ..


Je to jednoduché

- pri ustálenej rýchlosti ti „bezdôvodne“ stúpne okamžitá spotreba z 5 na 9-10l, čo trvá asi 15-20km a drží na vysokej spotrebe.Poznať to najlepšie napr. pri jazde obcou na tempomat 60km/h na štvorke.
- priemerná spotreba začne „bezdôvodne“ stúpať, aj keď jazdíš ekonomickejšie.
- keď sa blíži ukončenie regenerácie filtra, spotreba pri ustálenej rýchlosti na tej „lajne“ skáče medzi 5 a 10l, naviac autom pri
tempomate pri nižšej rýchlosti mierne cuká , je to celkom jasne poznať.
- koniec regenerácie- spotreba sa vráti na pôvodnú hodnotu.
Arthur Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 23.09.2017
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Sportage IV

Příspěvekod robovenga » 24.03.2018 22:25

Diky.. nikdy jsem si toho zatím nevšiml .. Yeti mi třeba zvýšil otačky na volnoběh a věděl jsem že motor nevypinat ..Spartage to asi nedělá a nebo jen neznatelně ..
Uživatelský avatar
robovenga Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 166  Témata: 6
Registrován: 22.12.2011
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
35000 km @ 6.5 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod Trebor » 25.03.2018 10:50

@snike ještě k tvému seznamu led žárovek tam uvádíš "Přední světlo na čtení ... T10 5 SMD" - koukal jsem teď na nějaký video a ty lampičky tam byly dvě = takkže tato žárovka je třeba dvakrát? Já jen že jsem to už objednal a pak by mne asi fakt štvalo, kdyby mi jedna chyběla.
:kia: Sportage IV(2018) 2.0 CRDi 4WD 6AT, GT Line+Tech paket, červená metalíza
Honda Accord 2.2 i-CTDi Sport, přečipováno mírně na 150k, r.v.20O7
VW Passat B5.5
VW Passat B5
Škoda Felicia
Ford Fiesta
Škoda 120GLS
Škoda 120
Uživatelský avatar
Trebor Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  
Registrován: 24.03.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod snike » 25.03.2018 10:52

Jsou tam dve zarovicky, jedna pro ridice a druha pro spolujezdce ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Sportage IV

Příspěvekod robovenga » 25.03.2018 17:55

Teda Vaše problémy s žárovičkama by jsem chtěl mít .. :P Možná by u každého nicku měla být informace o věku majitele ..
Uživatelský avatar
robovenga Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 166  Témata: 6
Registrován: 22.12.2011
Bydliště: Č. Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
35000 km @ 6.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Sportage

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé