Velikost kufru

Velikost kufru

Příspěvekod AdelaN. » 26.07.2014 11:39

Zdravím všechny sporťáky :)

předem se omlouvám, jestli jsem svůj dotaz dala do špatnýho tématu. Nevěděla jsem jestli to hodit sem nebo do sekce Interiér.... :roll: kupovat nový auto plánuju na příští rok (pokud vše půjde, tak jak má) zatím si v mým výběru drží první místo Sportage (láska na první posez :love: ). Jelikož si chci pořídit auto, tak abych s ním byla spokojená i dalších xx let, tak je pro mě důležitý, aby se do něj něco vešlo. A Sportage (stejně jako většina SUV) zrovna nemá ohromojící kufr... :-| chci se jen zeptat zkoušel jste někdo do kufru narvat kočárek?? Nedovoluju si to odhadnout a co se týče auta, je tohle pro mě docela rozhodující a nerada bych za těch pár let zjistila, že do něj nic nenarvu.

Díky za odpovědi :yes:
AdelaN. Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 23.07.2014
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Velikost kufru

Příspěvekod Nogger » 26.07.2014 14:48

Ja mam Ceeda Sw a kočár tam vejde tak akorát. Když jsme loni auto vybírali, tak Sportage, Ix35 apod se na kočár opravdu nehodí. Ale každý kočár je jiný, tak ti to možná stacit bude, ale nepocitej s tim, ze tam nacpeš ještě něco jiného ;)
Nogger Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 17  
Registrován: 26.12.2013
Bydliště: Frýdek-Místek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2014)
43000 km @ 7.5 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod spd001 » 26.07.2014 19:42

nekupuj si auto podla kociku ale kocik podla auta ;)
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod Beda » 26.07.2014 20:37

I do kratkeho cee'da 2010 se kocarek vleze a to nemame zrovna nejaky maly, zalezi jak moc dobre jde slozit a co vse dalsi chces jeste do kufru nacpat, protoze kocarek zabere dost mista a vetsinou na nej nic tezkyho nedas :no: Bych zajel s kocarem rovnou k prodejci a tam si to zkusil :yes:

PS: proto mam Sorento :tongue:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod AdelaN. » 27.07.2014 10:55

No kvůli tomuhle jsem začala dost uvažovat i o ceedu sw, ale dost se mi líbí rada, že mám vybírat kočárek podle auta :D :thu: asi se budu řídit tím a holt potom budu hledat kočárek který se dá hezky složit a rozložit aby se tam vešel :shifty: tak díky moc rady a názory :thu: :yes:
AdelaN. Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 23.07.2014
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Velikost kufru

Příspěvekod jarino1978 » 27.07.2014 13:07

kočár bez problémov + 2 cestovné tašky + kopec somarín na dovolenku. Takto sme išli minulý rok. Tento rok už bez kočára, ešte viac dovolenkových somarín a prázdnejší kufor. každopádne sme nemali nikdy s kočárom problémy na dovolenku a to ani v P307.

KIA SPORTAGE 2012 , 2.0 CVVT, 4WD, výbava EX + navigácia+cúvacia kamera+center+SW+18" AL + parkovací asistent
Uživatelský avatar
jarino1978 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  
Registrován: 14.01.2012
Bydliště: Ilava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
25200 km @ 8.3 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod zaplosak » 27.07.2014 16:45

AdelaN. píše:No kvůli tomuhle jsem začala dost uvažovat i o ceedu sw, ale dost se mi líbí rada, že mám vybírat kočárek podle auta :D :thu: asi se budu řídit tím a holt potom budu hledat kočárek který se dá hezky složit a rozložit aby se tam vešel :shifty: tak díky moc rady a názory :thu: :yes:

Ahoj, já šel taky do kie s metrem, jsem rybář a potřebuji jezdit s vakem dlouhým 190cm., takže ceed krátej :no: ale sw to dal bez problémů :yes:
Uživatelský avatar
zaplosak Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 487  Témata: 1
Registrován: 30.06.2013
Bydliště: olomouc  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2018)
3000 km @ 6.8 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod AdelaN. » 29.07.2014 11:24

jarino1978 píše:kočár bez problémov + 2 cestovné tašky + kopec somarín na dovolenku. Takto sme išli minulý rok. Tento rok už bez kočára, ešte viac dovolenkových somarín a prázdnejší kufor. každopádne sme nemali nikdy s kočárom problémy na dovolenku a to ani v P307.


:thu: děkuju, aspoň vím, že se toho nemusím děsit :)

zaplosak píše:
AdelaN. píše:No kvůli tomuhle jsem začala dost uvažovat i o ceedu sw, ale dost se mi líbí rada, že mám vybírat kočárek podle auta :D :thu: asi se budu řídit tím a holt potom budu hledat kočárek který se dá hezky složit a rozložit aby se tam vešel :shifty: tak díky moc rady a názory :thu: :yes:

Ahoj, já šel taky do kie s metrem, jsem rybář a potřebuji jezdit s vakem dlouhým 190cm., takže ceed krátej :no: ale sw to dal bez problémů :yes:


já naštěstí potřebuju do auta narvat jen prostorově nenáročný věci, jediný ten kočár v budoucnu... ale už jsem byla uklidněná, že by to neměl být problém. Na SW jsem taky koukala, dost mě to lákalo, ale pak jsem měla zkušební jízdu ve Sportage a sedla mi jak ušitá na míru, tak už by se mi těžko rozhodovalo pro ceeda :roll:
AdelaN. Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 23.07.2014
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Velikost kufru

Příspěvekod valecek » 19.01.2017 14:45

u mna bude zajtra vyzva, venujem sa aktivne ladovemu hokejku ako golman, ak mi do sportage nevojde hokejova vystroj asi ma klepne o zem.

tvar kufra je pravidelny co by mohlo pomoct, najvaic sa ale bojim sirky. ak to ale voslo do lupa, musi vojst aj do sportage.

ps: nemate to nahodou +- odmerane, kolko to je?

Obrázek
na einai kalytero anthropo apo ton patera tou
valecek Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 1
Registrován: 19.01.2017
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
60000 km @ 8 l/100km

Re: Velikost kufru

Příspěvekod valecek » 25.01.2017 09:43

Obrázek

vysmiaty od ucha k uchu :)
na einai kalytero anthropo apo ton patera tou
valecek Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 1
Registrován: 19.01.2017
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
60000 km @ 8 l/100km


Zpět na Sportage

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé