kontrolka abs atd..

Re: kontrolka abs atd..

Příspěvekod Doodoo8 » 06.07.2018 19:41

zdravim po 2rokoch zase mi vyskocil ten isty problem,...rozsvietili sa mi 3kontrolky,..abs,esp,zjazd,...vymenil som snimac, siel som na diagnostiku nech mi skusi vymazat chybu ale nepomohlo to,..vypisalo ze je preskocene koliesko ci kruzok,..tak som objednal a vymenil cely naboj s novym abs kruzkom,.. na dvojkolku sa neda kupit okreme kruzok abs,...po namontovani aj po vymazani sa mi to znova rozsietilo,..teraz neviem co stym ,ci dat naspet stary snimac alebo ako to poriesit?..strasne ma to rozculuje ze mi to tam svieti...mechanik skusil najprv zmerat prave zadne koleso ako nacitava tie impulzy od abs porovnal to z lavou stranou ktora je vymenena a ze tam hadze nejak nepravidelne cisla alebo nieco take...ma niekto nejaku radu?...dakujem...
Doodoo8 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 13
Registrován: 12.08.2015
Bydliště: michalovce  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Předchozí

Zpět na Sportage

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé