Pohon 4x4 kia sportage IV

Pohon 4x4 kia sportage IV

Příspěvekod sykino » 30.01.2017 22:08

Dneska som sa dozvedel ze sportage ktore boli vyrobene v roku 2016 maju este stary software pohonu 4x4 ktory nedopadol dobre pri nemeckom teste 4 koliek,tucson s rovnakym pohonom a starym software skoncil posledny z 9 aut co porovnavali.Teraz vysiel novy test kie sportage uz s upravenym softwerom a kia skoncila na 4mieste z 11 aut,nechala za sebou kodiaka,tiguan,atecu a dalsie auta. Lepsie boli len audi q2,bentley a landrover. Chvalili to nove nastavenie pohonu 4*4 ze je to velky rozdiel oproti starsej verzii software. Takze pani kto ma novu sportage treba sa na to informovat u predajcov. Ja mam este stary software takze sa chystam do kie a pojdem sa na to popytat. Overoval som to v ziline v zavode a kamos mi potvrdil ze je twm uz novy software ze sa zacal davat nejak od novembra priblizne. A ze je to rozdiel velky co potvrdili aj testy na autobild.de
Uživatelský avatar
sykino Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 93  Témata: 8
Registrován: 21.02.2011
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Pohon 4x4 kia sportage IV

Příspěvekod valecek » 01.02.2017 12:53

v com je ale rozdiel? skor sa pripaja diferencial? prediktivne sa pripaja? drzi ho hoci pri vyssej rychlosti?
na einai kalytero anthropo apo ton patera tou
valecek Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 1
Registrován: 19.01.2017
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
60000 km @ 8 l/100km

Re: Pohon 4x4 kia sportage IV

Příspěvekod kubesko » 22.02.2017 14:59

Nazdar, to ma celkom zaujalo, segra kupovala teraz noveho Sportage m.y. 2016 a jazdi v horskych podmienkach...
Vies poslat info o tych spominanych testoch, pripadne posli (link).
Dnes som sa pytal kamosa v servise KIA, no nevedia zatial o nicom takom, povedal, ze preveri... (vedel o softverovom upgrade ma dvojspojkovy automat).
DIK
kubesko Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 22.02.2017
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Pohon 4x4 kia sportage IV

Příspěvekod sykino » 23.02.2017 00:21

Ahoj ten test bol v nemeckom autobilde www.autobild.de tam to niekde najdes a od decembra sa dava na sportage uz ten novy software na 4x4. A o tej dvojspojke o novom software nevies nic blizsie? Coho sa to tyka konkretne?
Uživatelský avatar
sykino Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 93  Témata: 8
Registrován: 21.02.2011
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)


Zpět na Sportage

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé