zvýšená hlučnost při sešlápnuté spojce

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

zvýšená hlučnost při sešlápnuté spojce

Příspěvekod Mars109 » 03.03.2016 12:06

Ahoj,
mám takový problém, vlastním Kiu Sportage II rv. 08 , najeto 150tis. 4x4 2.0 nafta, mám jí asi půl roku, od začátku klepala spojka do nohy, nic hrozného, klepe až nahoře a zvykl jsem si toho, a po návštěvě servisu mi řekli, že to nic hrozného není, tak jsem to neřešil, nicméně před týdnem jsem zpozoroval, že když sešlápnu spojku než chci řadit, tak motor dostane úplný zvuk, hlučnější, po zařazení 1 či 2, to je trochu hlučnější ale ne mnoho a při volnoběhu je vše v normálu. Pokud tedy sešlápnu spojku, tak je zde změna hlučnosti. Dočetl jsem se tady toho mnoho, resp. ale nikdo neměl problém, že se měnila hlučnost při sešlapu spojky, dočetl jsem se pouze, že při volnoběhu, což signalizovalo výměnu dvouhmatáku či spojky.
Budu rád za každou radu.
Děkuji mnohokrát. :(

a edit : potom co se motor zahřeje, tak to už téměř nedělá.
Mars109 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 03.03.2016
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: zvýšená hlučnost při sešlápnuté spojce

Příspěvekod zulyk » 03.03.2016 15:08

ja by som to tipol na spojkove lozisko
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé