odpojení 4x4

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Příspěvekod georgy04 » 10.06.2009 23:36

samozrejme budem meniť všetko kedže tie gufera z vnutornej strany su vytrepane na železo.. v kuse mi s tamade idu klepoty.. vonkajšiu stranu už pretesnenu mam aj nove ložiska su v nabojoch.. ešte potrebujem vediet.. ta podložka za segerkou v naboji.. bude asi najlepšie aby tam nebola žiadna vôľa však?.. ak by nahodou preca niaka ostala čo by sa nemalo stať tak dam račej vysustružiť hrubšiu.. no a ešte budem musiet menit oba voľnobežky.. a taktiež ten kružok na tisichrane ktory ma take tri vystupky oproti voľnobežke.. nevies kolko to stoji?
georgy04 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 8
Registrován: 05.06.2009
Bydliště: Humenné  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod snezienka » 12.06.2009 21:56

človeče ved ty ideš spraviť nové auto a cenu tých nábojov neviem ale v kia Žilina su velmi ochotný tam ti to zistia a podla toho sa môžeš orientovať pri zhánani cez internet len nekupuj žiadne nahrady z polska
snezienka Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 1
Registrován: 11.12.2008
Bydliště: Čadca  Slovakia (sk)

Kia Sportage I (1999)
220000 km @ 7.8 l/100km

sportage

Příspěvekod Návštěvník » 21.06.2009 22:24

snežienka...poslal som ti súkromnú správu, maj sa
Návštěvník
 


km @ l/100km

4x4

Příspěvekod Zaza » 15.09.2009 23:10

Jsem teď nějakej zmatenej. Když zapnu 4x4 a zatočím tak zadní kola mi kladou úplně hrozný odpor. Dřív jsem si toho nevšiml tak nevím jestli to dělalo a nebo se někde něco přidírá. Dělá to i někomu jinému?
Zaza Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 61  Témata: 5
Registrován: 21.07.2008
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)

Re: odpojení 4x4

Příspěvekod georgy04 » 15.09.2009 23:28

Dobrý deň..
Vedel by mi niekto poradiť či sa dá kúpiť samostatný krúžok ktorý je vo voľnobežke.. Bez toho aby som musel kupovať celú voľnobežku..
A ešte ma zaujíma jedná vec.. Predný náhon mi nefunguje.. Viem približne ako asi fungujú voľnobežky.. Mám mechanický typ nový a už boli voľnobežky aj fixačný krúžok trocha opotrebované ale na spiatočku šiel tak som tak som ich poprehadzoval z ľavého kolesa na pravé a už mi to šlo do predu.. Takže to bolo v poriadku.. No následkom toho že sa mi rozsypali ihličkové ložiska a kým som ich vymenil mi olámalo tie tri maličké výstupky na fixačnom krúžku a opäť to nejde.. Na čo vlastne slúžia tie výstupky? Ďakujem
georgy04 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 8
Registrován: 05.06.2009
Bydliště: Humenné  Slovakia (sk)

Re: odpojení 4x4

Příspěvekod webra91 » 06.12.2010 18:59

Prosím o informaci u kterého modelu (ročníku) Sportage se při vypnutí 4 x 4 má couvnout ? Mám r.v.: 2003 podtlak .Díky za odpověď.
webra91 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  Témata: 4
Registrován: 30.09.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: odpojení 4x4

Příspěvekod minusik » 19.02.2015 22:18

Ahojte. Mám kiu sportage 2,0Td rv.2000 a mám taký problém že pri jazde mi začne hučať v prednej náprave až sa stupňuje a potom buchne a zase nič nepočuť. Alebo mi začne tak bum,bum, bum......akeď zastanem a znova sa pohnem tak to prestane potom zase začne a potom už ok sem tam. Môžu to byť aj vybité poloosi? bo tie behajú hore, dole sú zrejme zdraté na totalku.
minusik Žena
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 2
Registrován: 19.02.2015
Bydliště: Hrachovo  Slovakia (sk)

Kia Sportage I (2000)
0 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé