Buchanie v zadnom kolese

Tlumiče, odpružení, řízení, brzdy a vše kolem.

Buchanie v zadnom kolese

Příspěvekod dursony » 15.04.2013 22:09

Už dlhšiu dobu pozorujem buchanie zo zadu auta.... cez vikend som prišiel na to že zvuk ide z oblasti naboja praveho zadneho kolesa.... V najbližšich dňoch idem na garančku tak im poviem nech sa mi nato kuknu
dursony Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 3
Registrován: 28.07.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
22000 km @ 8.3 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Buchanie v zadnom kolese

Příspěvekod bebecko » 15.02.2014 09:14

Ja mam taky isty problem.viezol som plne auto ludi z roboty a pri zatacani na kruhaci do lava vychadza buchot od zadnych kolies skusal som aj do prava ale vtedy to nerobi.auto ma najazdene 4420 km a jazdene iba po okreskach kupene zaciatkom oktobra 2013.
KIA Sportage III 2013 1.6 Gdi EX 2WD
bebecko Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 15.10.2013
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

Re: Buchanie v zadnom kolese

Příspěvekod KamZehr » 17.03.2014 13:53

Ahoj, mám najeto cca 29 tis. km a v neděli jsem zaslechl při přejezdu nerovností buchot vpravo vzadu, jako by mě něco lítalo v kufru. Všechno jsem prohlédl, ale v kufru ani u rezervy to nemohlo nic být. Dočetl jsem se tady v jiné sekci (Ceed), že by to mohl být vadný tlumič nebo jeho uchycení. Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem. Díky za reakci.
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 726  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: Buchanie v zadnom kolese

Příspěvekod konrad » 01.12.2015 00:19

niekedy moze byt dosledok, ze sa jedna o vytecenie tlmicov, ked som bol na servise, povedali mi ze je nedostatocne oteceny tlmic, maju na to tabulky podla kt. posudzuju vytecenie, treba ich poriadne obliat od oleja :-)
konrad Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 11.06.2013

Re: Buchanie v zadnom kolese

Příspěvekod zulyk » 02.12.2015 08:34

ja som mal problem s buchanim vzadu a nakoniec to naozaj bol zly tlmic, pritom nebol ani vyteceny..vymenene v zaruke ;)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)


Zpět na Podvozek / Řízení / Brzdy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé